Yung, Seidenglanz Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Yung, Seidenglanz Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Odżywka przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowartościowe proteiny pszenicy, panthenol i witaminę B3.
Przeznaczona do codziennej pielęgnacji włosów.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, glyceryl stearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentreminium Chloride, Isoprpyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolized Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, Citric Acid, Cl 16185.

Cena: 4zł / 300ml
/m/

naprawde polecam!

jak dla mnie cud, miód i orzeszki.

przede wszystkim to używam go do mycia, jako bezsilikonowej odżywki.

b. dobrze oczyszcza, ma miłą i lekką konsystencje, fajny zapach, nawilżenie też niczego sobie. nie obciąża, jest tani, a w dodatku pięknie falują mi się po nim włosy.

gorąco polecam!

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 4

Taka sobie

Ta odżywka dodaje połysku włosom, ale tylko trochę.

Zalety:
+opakowanie
+wydajność
+zapach
-troszkę nabłyszcza włosy

Wady:
-nie odżywia za bardzo włosów
-mogłaby bardziej nabłyszczać włosy

Nabłyszcza włosy tylko trochę.

pozytywny

Nie lubie odzywek ale ta przypadla mi to gustu.
Odzywka nie zawiera silikonow - nadaje sie wiec do mycia. Ja stosuje typowo jako odzywke.
Wlsoy mi sie po niej kreca co jest miara czy odzywka dobrze nawilza. Specjalnego blasku nie zauwazylam a nie jestem juz na tyle naiwna zeby wierzyc w obietnice producenta.

W kazdym razie wlosy sa po niej nawilzone, kreca sie ladnie :)
W dodatku zapach - mi sie strasznie podoba, nie jest natretny a raczej delikatny.

Jestem zadowolna i z pewnoscia jeszcze ja kupie.
Polecam.

Używam tego produktu od: 3m-cy

U mnie nie sprawdziła się...

Kupiłam tę odżywkę pod wpływem opinii Wizażanek z wątku o Rossmannie. Niestety nie jestem zadowolona z tego kosmetyku. Włosy po zastosowaniu odżywki są bardzo szorstkie w dotyku, poplątane - trudno je rozczesać. Są matowe, bez połysku. Kosmetyk nie nawilża włosów. Konsystencja na plus. Zapach różany i przy tym bardzo chemiczny - też nie przypadł mi do gustu. Co mi się podoba w tej odżywce to jej kolor i opakowanie - to niestety nie ma wpływu na jej działanie :( Dość wydajna.