Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Idealnie kryje niedoskonałości cery, utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Zawiera kompleks minerałów zapewniający zdrowy wygląd i jednolity, trwały makijaż. Doskonale stapia się ze skórą czyniąc ją świeżą, gładką i naturalnie piękną. Beztłuszczowa formuła. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)

Cena: 26zł / 30ml
/mw/

Jeden z najlepszych na jakie trafiłam do tej pory.

Problemem mojej cery jest to że się bardzo wysusza i jako jedyny Rimmel Lasting Finish mnie nie skrzywdził pod tym względem . Ponadto ma przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza, nie czuję się jakbym miała słynny "efekt maski" (ale nie można przesadzać z tym podkładem, bo łatwo złamać granicę) jedyny minus to ta gęsta konsystencja.

jest na dobrej drodze ;-)

jestem zadowolona z uzywania tego podkladu, mam zwykle problem z dopasowaniem koloru (kolor mojej cery jest dosc dziwny ;-) )

+fajna konsystencja
+srednie krycie i matowienie (na codzien spisuje sie doskonale, na wyjscia robie miksture - lasting+dermacol+pedzel do podkladu=idealny,trwaly make up na kilka DOBRYCH godzin bez poprawek ;-)
+dobra dostepnosc (przez co czesto mozna go "wyrwac" na promocjach w wielu drogeriach w fajnej cenie)
+latwy demakijaż (nienawidze podkladow z ktorymi nie radza sobie plyny micelarne,zele,mydlo,szczota ryzowa i pumeksc :D)

-jest nieco "scieranly"
-w polskich drogeriach jeszcze nie spotkalam odcienia pasujacego idealnie do mojej cery (pomimo duzej dostepnosci nie ma pelnej gamy kolorow) a wiem,ze taki istnieje (kupilam go kiedys na wakacjach w londynie)

Używam tego produktu od: odkąd pojawil sie na polskim rynku
Ilość zużytych opakowań: 100?

Nie dla mnie

Niestety nie dla mnie. W ogóle nie krył, że już nie wspomnę o matowieniu cery.. Totalna pomyłka. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie wiem czemu nosi to nazwę podkładu.. Dla mnie to jakiś olej o niewyraźnym kolorze. Bardzo mnie zawiódł

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/...

Okropny !

Ten fluid to jakaś totalna pomyłka. Mam cerę mieszaną. Skóra się świeci po nim jakby była nasmarowana masłem. Nie kryje, smugi niemiłosierne. Nie polecam tego produktu !

Używam tego produktu od: 2 tygofni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

GENIALNY!

Podkład jest po prostu rewelacyjny. Mam problemtatyczną skórę - przede wszystkim sporo przebarwień potrądzikowych, ale ten podkład świetnie radzi sobie z ich kamuflażem. Z małą pomocą korektora tworzą duet idealny. Zero efektu tapety, kolor idealnie stapia się ze skórą dając naprawdę naturalny rezultat. Dość dlugo utrzymuje się na twarzy, chociaż oczywiście na pewno nie tyle, ile obiecuje producent.
Jedynym minusem jest fakt, że nie matuje jakoś rewelacyjnie, więc trzeba go dość solidnie przypudrować.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

SYF, totalny SYF

Minusy:
*twarz się świeci jak żarówka
*nie kryje - zero kamuflażu dla niedoskonałości - to jakiś żart ta obietnica producenta
*przemieszcza się po twarz
*najjaśniejszy odcień jest za ciemny - w tonacji żółto/pomarańczowej (bleeee)
*zostawia snugi
*klei się na twarzy - pozostawia uczucie lepkości - jakby wszystko było zapchane - okropność.

Plusy:
ZERO!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 aplikacje i nigdy więcej tego nie powtórze

nie spełnia oczekiwań

Podkład zupełnie nie spełnia moich oczekiwań. Mam cerę mieszaną, ze skłonnościami do okresowego przesuszania i występowania liczniejszych przebarwień. Co do produktu:

ZALETY:
- DOSYĆ dobrze kryje
- przyjemny zapach
- wygodny aplikator
- niska cena

WADY
- tworzy maskę - używałam true ivory(103) i próbowałam jakiegoś jaśniejszego, żaden nie wyglądał naturalnie
- krótka trwałość - trzymał się twarzy max 2-3 godziny
- jest ciężki, zapycha pory
- przesusza cerę - bez względu na to jak mocno nawilżającego kremu używałam pod podkład, kiedy po paru godzinach zmywałam makijaż dosłownie się \'sypałam\'

INNE UWAGi
- bardzo nabłyszcza cerę, potrzeba stosunkowo grubej warstwy pudru żeby zmatowić ją po tym kosmetyku

PODSUMOWUJĄC:
dla mojej cery kosmetyk absolutnie się nie sprawdził. Narobił mi więcej złego niż dobrego - po zmianie podkładu ponad miesiąc doprowadzałam cerę do stanu odpowiedniego nawilżenia

tak

pomimo tego ze odcien w opakowaniu wydaje sie ciemniejszy na skorze( mojej) nie widac wcale ze mam podklad. fajnie kryje, lekki, nie trzeba poprawiac w ciagu dnia. mam skure bardzo sucha, wrazliwa, podklad ne pozostawia suchych skorek. tani, ja kupilam na przecenie. jak do tej pory najlepszy ktory mialam. ladny efekt zarowno latem jak i zima.

Używam tego produktu od: pol roku

na lato super

dobry produkt.mysle ze na lato idealny . lekko kryje i matuje skore , utrzymuje sie caly dzien . dobry dla osob z cera bezproblemowa bo mysle ze tradziku i pryszczy nie prykryje .

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

Jednen z moich faworytów!

Używałam na prawdę wiele podkładów w swoim życiu, często je zmieniałam i szukałam tego jednego i w końcu mi się udało!

Mam cerę mieszaną - tłustą w strefie T, suchą na policzkach. Nie mam większego problemu z cerą, co nie znaczy, że nie wyskakują mi żadne niespodzianki :).

Używam odcienia nr 400 i jest idelany dla mojej cery!

Podkład ma super konsystencję, jest gęsty przez co i wydajny! Świetnie kryje oraz matowi (lecz na krócej, niż te 16 godz. - w ciągu całego dnia raz czasem dwa lekko przypudruję nosek :) )

Bardzo żałuję, iż został wycofany, a ten nowy jest fatalny... Całe szczęście, że można go jeszcze nabyć przez internet...

Podsumowując:
Plusy:
* gęsty, wydajny
* idealny odcień
* bardzo dobrze kryje
* matowi
* długo się utrzymuję na twarzy

Minusy:
* nie matuje na 16 godz i w ciągu dnia trzeba przypudrować nosek, lecz jestem do tego przyzwyczajona i dla mnie nie jest to wada!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 6/7 (?)

naprawde ale to nic rewelacyjnego

Mam odcien 100 Ivory i 400 Natural Beige-jeden za jasny,drugi za ciemny wiec je mieszam,bo trudno zu trafic z kolorem.Podklad jest bardzo popularny ,choc do konca nie rozumiem dlaczego bo jest naprawde kiepski.Uczepie sie konsystencji-jest po prostu okropna,podkladu tak po prostu sie nie da rozsmarowac,zastyga niemal natychmiast,tworzac tym smugi i tzw.obwodke przy szyji niezaleznie jak szybko sie go rozsmaruje po prostu blehh.Wchodzi w pory i podkresla je,nie nadaje sie do cery mieszanej,szybko zaczyna sie swiecic,mam uczucie sciagnietej skory ,gdy go nosze,podkresla suche skorki.mimo zapewnien producenta brudzi ubrania.Jesli chodzi o krycie to jest raczej srednie w kierunku lekkiego-korektor musi byc.Nie nadaje sie na lato,splywa z sebum a po zostosowaniu pudru sypkiego robi maske.Mecze go jakos w zimie,ale juz mi rece opadaja.Glownie przez ta gumowata konsystencje nie polecam nikomu,plusem moze byc trwalosc(przynajmniej jesienia czy w zimie)Z tego co czytalam to zostal zastapiony innym jeszcze trwalszym podkladem,ale ja podziekuje,nawet nie chce wiedziec jaki jest tamty,bo mam dosc.

Rewelacjas

Stosowałam w swoim zyciu wiele podkładów. Ostatnio siostra sprezentowała mi podkład Chanela a w między czasie sama zakupiłam sobie właśnie Rimmela. Efekt był taki że droższy o około 5 razy Chanel przegrał z kretesem. Rimmel jest niesamowity.

Plusy:
-super aksamitna konsystencja
-przystepna cena
-ogólnie dostępny
-naturalne kolory
-długo się utrzymuje
-dobrze pokrywa
-bardzo wydajny
-nadaje naturalny efekt
-przyjemny zapach

minusy:
-brak