Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Idealnie kryje niedoskonałości cery, utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Zawiera kompleks minerałów zapewniający zdrowy wygląd i jednolity, trwały makijaż. Doskonale stapia się ze skórą czyniąc ją świeżą, gładką i naturalnie piękną. Beztłuszczowa formuła. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)

Cena: 26zł / 30ml
/mw/

;)

wady:

ma dziwnie klejącą konsystencję
słabo kryje
baaardzo mi się buzia świeciła (mam cerę tłustą)

zalety:

true ivory to idealny kolor, nigdy nie miałam lepiej dopasowanego pudru
naprawdę nie zatyka porów !

jeżeli nie masz tłustej cery i nie potrzebujesz kryjącego podkładu to będzie dobry ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: ubytku jeszcze nie widać, bardzo wydajny

Świetny:)

Skuszona bardzo pozytywnymi opiniami na forum brytyjskiej strony Rimmela, postanowiłam skusić się na ten podkład. Jako że nastał czas zimowy, odstawiłam na razie na półkę mineralny podkład w pudrze Revlon, bo zimą moja skóra potrzebuje jednak czegoś bardziej "konkretnego" ;) Do tej pory moim ulubieńcem jeśli chodzi o podkłady we fluidzie był, również z Revlonu, Colorstay do cery mieszanej. Z kasą ostatnio jakoś bardziej krucho, więc postanowiłam zaoszczędzić prawie 50 zł i spróbować tego zachwalanego specyfiku Rimmela (w promocji w Naturze zapłaciłam niespełna 22 zł!) No i ogólne zaskoczenie : za te pieniądze naprawdę nie spodziewałam się żadnej rewelacji, a tutaj proszę bardzo - miła niespodzianka:) Podkład świetnie się rozprowadza, naprawdę nieźle kryje niedoskonałości, dobrze matuje i co najważniejsze - wygląda naprawdę super naturalnie, idealnie stapia się ze skórą i w ogóle nie czuć go na twarzy. Aha i jeszcze jedno - jest naprawdę bardzo trwały, makijaż pozostaje prawie w nienaruszonym stanie przez ok 10 godz. Z całego serca polecam, świetny produkt za śmieszne pieniądze, warto spróbować:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

dobry jak na rimmel

Po raz kolejny zakupilam produkt Rimmel i tym razem mnie nie rozczarowal :) Podklad spelnia obietnice producenta. Latwy do rozsmarowania, tuszuje niedoskonalosci skory, nie brudzi ubrania. Jedynym minusem jest to ze mleczko ani tonik nie moze go zmyc do konca

Używam tego produktu od: 2 miesiecy