Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Idealnie kryje niedoskonałości cery, utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Zawiera kompleks minerałów zapewniający zdrowy wygląd i jednolity, trwały makijaż. Doskonale stapia się ze skórą czyniąc ją świeżą, gładką i naturalnie piękną. Beztłuszczowa formuła. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)

Cena: 26zł / 30ml
/mw/

Zaskakująco dobry

Skuszona próbką zakupiłam ten podkład w kolorze 201 - bardzo ładny, naturalny.
+ łatwo się rozprowadza
+ nie pozostawia smug i plam
+ kryje średnio dobrze, ale nie jest mi to potrzebne
+ cera jest jednolita, ale bez efektu maski
+ nie brudzi ubrań
+ nie wysusza skóry
- mało odcieni i nieciekawe
Po kilku godzinach moja mieszana cera się świeci w strefie T, ale producent nie obiecywał efektu matującego. Zamienilam podkład Lirene City Matt na Rimmela i jestem bardzo zadowolona.

Miał kryć

Po przeczytaniu recenzji na temat tego podkładu zakupiłam go ale niejestem zadowolona ponieważ nie kryje, twarz niewyglada za fajnie być moze przez kolory które moim zdaniem sa nieciekawe zakupiłam odcień 303 i jest okropny taki ziemisty i blady... jedyny plus to trwałość trzyma sie przez cały dzień.

Używam tego produktu od:tygodnia

ok

plusy:
*nie zapycha
*jest na buzi do wieczora..
*nie podkiesla tak bardzo suchych skórek
*cera nie błyszczy sie tak bardzo
*cena!
*ładny zapach

minusy:
*tylko 3 kolory
*mogłby być bardziej kryjacy (choc dobrze kryje)

ogólnie polecam ale i tak szukam tego naj naj naj....

Ilość zużytych opakowań: 1/3

zaskakujaco dobry

Kupilam po przetestowaniu probki z gazety, poprzednio uzywalam lirene city matt i ten jest o wiele lepszy, przede wszystkim bardzo dobrze kryje, coprawda do wiekszych przebarwien konieczny jest korektor ale to do takich naprawde wiekszych. Odcien 201 jest troche za ciemny dla mnie aczkolwiek ladnie stapia sie ze skora i nie wyglada zle. Podklad nie matuje,ale nie jest tlusty,ciezki ani nie tworzy maski. Wyglada baaardzo naturalnie i dodaje twarzy jakby wewnetrznego blasku (nie mylic ze swieceniem i blyszczeniem :) ) i ogolnie upieksza :) bardzo udany produkt.

Ilość zużytych opakowań:pol

zapycha

Kupiłam odcień classic beige 201. Na początku wydawał mi się zbyd pomarańczowy i ogólnie za ciemny ale na buzi ładnie się rozprowadza i nie tworzy maski, wygląda naturalnie. Cera wygląda zdrowo , świeżo i jest gładka. Zapach jakoś szczególnie mi nie przeszkadza bo nie jest intensywny. Utrzymuje się na buzi ok 5h. Do czerwonych wyprysków należy dodatkowo użyć korektora ponieważ podkład nie ukrywa ich tak dobrze jak korektor. Ogólnie podkład jest dobry i niedrogi( w drogerii natura zapłaciłam za niego 21,99zl).
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam że zapycha strasznie tak wiec odejmuje jednał gwiazdkę i nie kupie go wiecej bo tak mi pozapychał pory, że musze szukac specyfiku ktory doprowadzi moja buzie do pożdku. Używam tego produktu od:2 miesiące

Całkiem pozytywny efekt

Podoba mi się :)
Nie kupiłam go ale przetestowałam darmową próbkę dołączoną do jakiejś gazety.
Konsystencja mi odpowiada. Nie jest zbyt płynny, nakłada się równomiernie i nie powstają plamy. Kolor szybko się dopasowywuje. Jak długo trzyma - tego nie mogę stwierdzić, bo nie kontrolowałam. Ale wydaje mi się że 16h to nie jest...
To jest to czego szukałam: świeża, matowa skóra, efekt "profesjonalisty" :D

Używam tego produktu od: jedna saszetka
Ilość zużytych opakowań: -

Ja też zaryzykowalam...

tak samo jak yvonne181! Również chciałam zakupić mój ulubiony podkład Maybelline, ale nie było odcienia NUDE, a na szafie obok stał on - podkład mineralny w kremie. Wahałam sie, ale przekonała mnie cena, więc postanowiłam wybrać odcień. Jak większość z Was, ja także wybrałam 103 TRUE IVORY, który idealnie pasuje do mojej karnacji. Co więcej, podkład ma świetną właściwość, o której jeszcze nie wspomniano. Nałożyłam go na twarz opaloną samoopalaczem. Podkład dopasował się do koloru skory, w ogóle nie wybielił mi twarzy, która wyglądała bardzo promiennie. Nigdy wcześniej się z takim zjawiskiem nie spotkałam!!!

Kosmetyk ma dość gęstą konsytstencję, ale ja go nakładam na bazę i nie mam z rozprowadzeniem żadnego problemu. Świetnie kryje cienie pod oczami, ale nie pojedyncze czerwonawe pryszcze. Wygładza, mojej skory nie wysusza. Utrzymuje się cały dzień.

Polecam, jeżeli zależy Ci na naturalnym wyglądzie.

Polubiłam...

Nie trafiłam z kolorem- za ciemny, może dlatego na poczatku mi nie przypasował :]
Ale zaryzykowałam robiąc tzw. "tapete", którą troche rozjaśniłam pudrem i wszytko było ok.
Doskonale kryje, nie używam już korektora.

Nastepnym razem wybiore ten jaśniejszy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: :]

Zaryzykowałam...

tuż przed świętami skończył mi się podkład, który uwarzałam za najlepszy dla mojej cery Maybelline Fresh Matt. Biegałam po drogeriach i moj odcień 021 Nude był wykupiony. Ale los chciał, że spojrzałam na półkę Rimmela.
Bałam się, bo kilka razy się oparzyłam na takich zmianach a to poprostu cud. Jednakże troszkę przypudruwuję twarz Max Factorem Natural Minerals. Piękna, czysta, gładka i matowa cera przez cały dzień. Fakt, że skóra trochę się wysusza, ale używam na wieczór kremu dla suchej skóry i jest ok.
Polecam, nie znam lepszego podkładu.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Bardzo dobrze kryje(najlepiej z moich dotychczasowych podkładów), ma miłą choć gęstą konsystencje i kolor 103 jest dla mnie wprost stworzony, idealne dopasowanie;) mozna go używać nawet jako korektor.
Cena korzystna:) i spore zaskoczenie, firma nie jest rewelacyjna, a podkład lepszy niż niektóre o wiele droższe;)
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Wyłącznie dla suchych cer...

Mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się. Podkład wydaje się być bardzo "treściwy", ciężki, ale mimo to świetnie rozprowadza się na twarzy. Dość dobrze kryje niedoskonałości, wyrównuje koloryt i wygładza cerę. Na zimę jest całkiem niezły, bo latem może spływać.... Niestety, moja twarz po użyciu tego podkładu bardzo szybko zaczyna się świecić i da się odczuć nieprzyjemną, lepką warstewkę. Na pewno świetnie się sprawdzi przy cerze suchej.

idealna cera

THE BEST.
Utrzymuje się bardzo długo - od rana do wieczora. Buzia jest lekko błyszcząca, ale w piękny zdrowy sposób. Twarz wygląda tak przepięknie jedwabiście. POrów nie zapycha. CO do krycia..no raczej srednio ale od czego jest korektor. Twarz wygląda bardzo naturalnie ale jest tak pięknie wygladzona (wygładza lekkie zmarszczki). Polecam wszystkim którzy nie mają zbyt dużo wyprysków:)
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze