Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Pojemność 4,5 ml

Nagrodzony "Doskonałością Roku 2008" Twojego Stylu
Unikalny produkt przeznaczony do pielęgnacji brwi, jako jedyny zapewnia jednocześnie przyciemnienie nabłyszczenie, odżywienie i optyczną regulację brwi. Żelowa konsystencja oraz specjalna opatentowana trójkątna szczoteczka sprawia, że korektor jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w użyciu.

Cena: 8zł / 4,5ml
/m/

Dobrze go mieć, ale..

Na początku byłam bardzo zachwycona tym korektorem robił wszystko co miał zrobić czyli
-rozczesywał
-trzymał w jednej linii
-lekko przyciemniał
Ale niedawno coś sie z nim dzieje, jakby sie rozrzedził maże sie straszne i cieknie po szczoteczce:(

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Już się nie rozstaniemy

O tak, to jeden z moich podstawowych kosmetyków na co dzień:)
Mam, hmm nie wiem jak to ująć, brwi! Nie wyskubuję ich na potęgę a raczej pozwalam swobodnie rosnąc wyrywając tylko na końcach pojedyncze włoski. Uwielbiam ten trend bo uważam, że dzięki brwiom twarz nabiera wyglądu. Jednak moim problemem jest ich kolor oraz gęstość- nie są zbyt ciemne a na dodatek widzę lekki prześwit. Żel do brwi z delii pomaga mi je pięknie podkreślić.

+brwi nabierają subtelnego koloru. ja używam koloru czarnego. nie powoduje on zmiany koloru a jedynie przyciemnienie. jak znajdę chętnie wypróbuję wersję brązową
+brwi są ułożone przez cały dzień co niweluje prześwity
+nabierają subtelnego połysku
+żel świetnie nadaje się do utrwalenia brwi, które zostały pomalowane kredką czy cieniem

-mógłby mieć lepszą szczoteczkę

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Ideał!

Super produkt, który ujarzmia, przyciemnia i nadaje kształt moim brwiom. Dzięki niemu nie muszę się martwić, że wiatr rozwieje moje niesforne kłaki :) Efekt utrzymuje się u mnie cały dzień. Cena to kolejny plus.

dla mnie porażka

Bardzo chciałam wypróbować ten kosmetyk, ale bywa ciężko z jego dostepnością, więc gdy udało mi się znależć go w małej drogerii w ogóle się nie zastanawiałam i od razu zakupiłam wersję brązową.

Jak dla mnie jedynym plusem tego korektora jest to, że utrzymuje kształt brwi w ładzie . Reszta to totalne rozczarowanie. Bardzo ciężko jest mi go nałożyć, kosmetyk maże się na skórze wokól brwi a samych wlosków nie zabarwia praktycznie w ogóle.
Dodatkowo jest zupełnie niewydajny. Uzyłam go kilka razy i nie ma połowy opakowania. Mimo, że cena niewysoka to uważam, że nie warto inwestować w niego nawet tych paru groszy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Geniusz

Kupiłam ten korektor ponieważ wiele dziewczyn chwaliło go na blogach, ale nie spodziewałam się cudów.
Po odkręceniu byłam pewna, iż kompletni nic nie zrobi z włoskami, gdyż na szczoteczce kompletnie nie było widać kosmetyku. Ale po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie, jak dla mnie rewelacja.
Utrzymuje włoski w miejscu, ale nie są strasznie sztywne.
Ładnie przyciemnia, dużo bardziej naturalny efekt niż przy użyciu kredki lub cienia.
Prosta aplikacja.
Same +

jestem na tak

+cena
+wydajność
+lekko koloryzuje b rwi, ale utrzymuje je w ładzie przez cały dzien
+nie sypie się i w efekcie tego nie wygląda jak łupież ;)

+słaba dostępność

Używam tego produktu od: lipca

Bardzo przecietny produkt

Kupilam tez zel w zastepstwie ulubionego zelu Isa Dory, ktorego chwilowo nie moglam dostac.
Szczoteczka jest twarda i sztywna. Drapie. Funduje obowiazkowy peeling skory brwi przy kazdy uzyciu. Komfort uzywania zerowy.
Zel jest rzadki. Musze czynnosc malowania powtorzyc, aby widac bylo efekt przyciemnienia (uzywam kolorowu brazowego).

Nie polecam. Sa lepsze produkty.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Dobry :)

Kupiłam ten żel do brwi przypadkiem i przypadł mi do gustu.
Daje bardzo delikatny,naturalny efekt ale ja mam ciemne,gęste brwi więc dla mnie to plus. Świetnie utrzymuje brwi \'\' na swoim miejscu\'\' włoski są ułożone jak trzeba cały dzień.

Dobry produkt do stylizacji brwi.

Jestem blondynką, więc wybrałam kolor brązowy. Chciałam przyciemnić brwi, ponieważ są jasne i rzadkie.
Plusy:
-niska cena
-ładnie rozczesuje brwi
-układa i "trzyma" w ryzach przez cały dzień
-wygodne opakowanie
-po zmyciu makijażu brwi pozostają ciemne, działa jak baaardzo słaba henna ;-)
Minusy:
-jest za rzadki, to nie jest żel tylko płyn
-słaby efekt przyciemnienia, trzeba użyć 2-krotnie aby uzyskać ciemniejszy efekt
-po 2 użyciach robi się skorupka, nieprzyjemna w dotyku

Używam tego produktu od: kwietnia 2011
Ilość zużytych opakowań: Aktualnie w użyciu mam pierwsze opakowanie

Genialny!

Używam tego produktu razem z moją mamą (oczywiście mamy osobne opakowania). To najlepsza rzecz do stylizacji brwi jaką miałam.
Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie. Mam dość grube brwi i lepiej wyglądają delikatnie podkreślone. Po użyciu kredki wyglądały one bardzo sztucznie i nie podobał mi się ten efekt. Z pomocą przyszedł korektor Delii, którego od jakiegoś czasu używa również moja mama.

Plusy:
+ ładnie rozczesuje brwi. Nie są one przerysowane, efekt jest bardzo naturalny. Ja lubię zaczesywać brwi dość mocno w górę, dzięki temu wychodzi taki "artystyczny nieład" :)
+ delikatnie przyciemnia. Moje brwi przyciemnia tylko troszkę (jestem blondynką), a u mojej mamy jedynie podkreśla naturalny kolor brwi (jest szatynką)
+ nabłyszcza. Brwi nie robią wrażenia "śliskich", efekt nie jest przesadzony
+ wydajność. Mam go już 3 miesiące i używam go codziennie. Została mi jeszcze połowa zawartości :)
+ cena. Dałam za niego ok. 7 zł :) a tyle kosztuje zazwyczaj najtańsza kredka do brwi.

Polecam!!! :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

na wieki

Nie mam porównania do innych podobnych żeli ale jeśli chodzi o produkty do brwi to tylko też żel mi się sprawdził.
\\n+rozczesuje
\\n+usztywnia i układa
\\n+przyciemnia
\\n+trzyma w ryzy brwi prawie cały dzień
\\nNie rozstanę się z nim

fantastyczny produkt

Zakochałam się w tym korektorze :D jestem szatynką, brwi mam jasne, korektor (mam brązowy) idealnie je podkreśla, nadaje delikatny, naturalny kolor, nabłyszcza no i trzyma w ryzach moje rozwichrzone brewki cały dzień :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ciego opakowania