Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Pojemność 4,5 ml

Nagrodzony "Doskonałością Roku 2008" Twojego Stylu
Unikalny produkt przeznaczony do pielęgnacji brwi, jako jedyny zapewnia jednocześnie przyciemnienie nabłyszczenie, odżywienie i optyczną regulację brwi. Żelowa konsystencja oraz specjalna opatentowana trójkątna szczoteczka sprawia, że korektor jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w użyciu.

Cena: 8zł / 4,5ml
/m/

niezbędnik w makijażu

Świetny polski produkt za grosze - mam odcień czarny/grafitowy:
+ przyciemnia, nabłyszcza, porządkuje i utrwala brwi
+ jest bardzo trwały, nie ściera się, przetrwał nawet cały dzień w upale
+ bardzo wydajny
+ cena nie przekracza 10 zł
+ można stopniować efekt - od delikatnego przyciemnienia do mocnego zarysowania brwi
+ ładnie pachnie;)

Ja mam cieniutkie i delikatne brwi, więc muszę nakładać go bardzo ostrożnie, bo w moim przypadku można przesadzić i efekt będzie nienaturalny, ale to kwestia wprawy.

Do malutkich minusów mogłabym zaliczyć szczoteczkę ( mogłaby być ciut mniejsza i węższa ) oraz kiepską dostępność ( kupiłam dopiero przez internet), no ale za to gwiazdki zabierać nie będę.

Dla mnie jest lepszy od podobnego produktu z Oriflame - bardziej trwały, łatwiej się nakłada i wygląda naturalniej.

Od jakiegoś czasu to mój niezbędnik w makijażu i pewnie wypróbuję też wersję brązową.

Polecam, warto go poszukać i wypróbować!

Używam tego produktu od:ponad miesiac

w sumie świetny

W sumie świetny tylko raczej nie dla mnie. Mimo, że jestem blondynką z biała niemalże cerą to brwi mam raczej ciemne i ten kosmetyk jest dla mnie za słaby. To znaczy utrwala je na cały dzień ale w moim przypadku praktycznie nie przyciemnia. Dlatego polecam dziewczynom z bardzo jasnymi ewentualnie bardzo niesfornymi brwiami, u nich sprawdzi sie napewno.Używam tego produktu od:kilku tygodni

Cudo!

Dostałam żel podczas gali DTS jako jeden z giftow ale to wlasnie z niego najbardziej sie ucieszylam gdyz kosmetyki do stylizacji brwi sa moim konikiem:).
Na poczatku sceptycznie podchodzilam do "czegos" za osiem złotych i konsystencji rozwodnionego tuszu.
Moje obawy okazaly sie bezpodstawne gdyz zel cudownie spelnil swoje zadanie-delikatnie podkreslil odcien brwi mocno je utrwalił i nabłyszczył.
Makijaz oka utrzymuje sie wiele godzin i nawet desz mu nie straszny(przy czym zmywa sie w moment ciepla woda).
Nie wyobrazam juz sobie teraz zycia bez tego produktu.Moze to troche płytkie i przyziemne ale wystarcza mi on(razem z podkladem) za caly weekendowy makijaz.Obecnie stosuje juz drugie opakowanie odcienia black ale chetnie na lato wyprobuje brown.Polecam polecam!:D

Używam tego produktu od:6 mcy

świetny

Świetny kosmetyk za tanie pieniądze!:)
Zapłaciłam za niego dokładnie 8,39zł i okazał się rewelacją! Żel lekko przyciemnia brwi, ale nie barwi skóry. Dzięki niemu brwi wyglądają jak po wyjściu od kosmetyczki:) Można nim uzyskać pożądany kształt, dzięki temu, że żel utrwala jak słaby lakier do włosów, ale jednocześnie nie powoduje efektu "ściągnięcia".

Jedynym drobnym minusem może być mała wydajność.

Ten żel jest tym, czego szukałam:)Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

super

Świetny produkt w niskiej cenie. Jest lepszy od podobnego produktu z oriflame, który był masakrycznie ciemny jak się za dużo go użyło. Produkt z delii jest o niebo lepszy. Chyba nie da się z nim przesadzić. Można przeczesać nim brwi z 5 razy a i tak kolor pozostaje ciemny grafit a nie czarny. Brwi wyglądają naturalnie, są jakby leciutko "usztywnione" więc pozostają na swoim miejscu, tak jak je "ułożyliśmy", przez długi czas. Polecam.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:1 ale drugie już czeka

Spełnia oczekiwania

Prosty i szybki w użyciu żel przypominajacy tusz do rzęs. Czarny w opakowaniu, ale daje efekt naturalnego przyciemnienia. Dodatkowo ładnie układa brwi. Wytrzymuje cały dzień.Efekt mozna stopniować, ale i tak trudno przesadzić. Świetny dla brunetek. Napewno kupię ponownie, mam nadzieję ze staniesię łatwiej dostępny.

Używam tego produktu od:tydzień

mój KWC w swojej kategorii!!!

najlepszy kosmetyk do makijażu i pielęgnacji brwii jaki do tej pory miałam. Jak dla mnie ma na razie same plusy - nie mam się do czego przyczepić :) (może do dostępności - ciężko go dostać niestety).
+ bardzo wydajny
+ wspaniale podkreśla brwi - w opakowaniu wygląda ja czrny żel, ale w rzeczywistości jest lekko szary i nie tak intensywny; jestem ciemna blondynką z jasnymi brwiami i nie jest za ciemny
+ odzywia brwi i wygląda bardzo, bardzo naturalnie :)
+ taniutki :)
Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:mies
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

lepszy od kredek

ten cudowny żel idealnie rozczesuje brwi, utrwala kształt i nadaje ciemniejszy, delikatny kolor. stanowi wspaniałe dopełnienie makijażu i jak dla mnie KWC! a sposób użycia banalnie prosty ;) kredką trudno uzyskać tak naturalny efekt.

Używam tego produktu od:3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1 -bardzo wydajny

Najlepszy jaki miałam

Kupiłam przypadkiem skuszona tytułem "Doskonałość Roku" i okazał się być strzałem w dziesiątkę. Dobrze rozczesuje brwi, ładnie je nabłyszcza i lekko przyciemnia, dając bardzo naturalny efekt. Na dziś juz nie potrafię sie bez niego obejść :)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Lepszy od kredek do brwi

Bardzo wygodny w użyciu. Nie rozmazuje się, delikatnie przyciemnia brwi. Dodaje wyrazistości.

Jeżeli ktoś ma naturalnie bardzo jasne, ledwo widoczne brwi tak jak ja to ten produkt będzie idealny.

bardzo dobry

Używam od tygodnia.
Nabłyszcza, bardzo delikatnie przyciemnia - pomimo ze ma ciemny kolor , nadaje ładny kształt. Do tego wygląda bardzo naturalnie. Posiada również przystępną cenę. Polecam :)Używany od tygodnia, jest to pierwsze opakowanie. Na pewno kupie następne