Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Pojemność 4,5 ml

Nagrodzony "Doskonałością Roku 2008" Twojego Stylu
Unikalny produkt przeznaczony do pielęgnacji brwi, jako jedyny zapewnia jednocześnie przyciemnienie nabłyszczenie, odżywienie i optyczną regulację brwi. Żelowa konsystencja oraz specjalna opatentowana trójkątna szczoteczka sprawia, że korektor jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w użyciu.

Cena: 8zł / 4,5ml
/m/

Tak!

Doskonałość Roku 2008 i słusznie!
Powinno się nagradzać tanie a dobre kosmetyki.

Delikatnie podkreśla i ujarzmia brwi. Nie można go przedawkować...Obowiązkowo w mojej kosmetyczce!

Minusem jest dostępność (dobrze, że z pomocą przyszło allegro:-)oraz szczoteczka pozostawia też sporo do życzenia.Używam tego produktu od: pół roku

Godny polecenia :)

Ten żel jest pierwszą tego typu zabawką w mojej kosmetyczce ;) Mam z natury dosyć ciemne i zdyscyplinowane brwi, więc nie stosowałam żadnych przyciemniaczy ;) Ale ten kupiłam, bo za 8 zł.. Wiadomo. Żel świetnie podkreśla i nabłyszcza brwi. Mam wersję czarną, ale szczerze powiem, że nie przyciemnia jakoś bardzo (dla mnie plus). Nie brudzi i nie farbuje skóry. Bardzo dobrze się go nakłada. Świetnie dyscyplinuje włoski, tak że żaden nieproszony nie będzie odstawał ;) Brwi po prostu fajnie wyglądają, twarz nabiera charakterku ;) Polecam- również tym, które nie wierzą w to, że brwi mogą zmienić nasze oblicze ;) Jedynie nie podoba mi się, że włoski są takie sztywne i twarde po jego nałożeniu, ale w sumie inaczej by się nie zdyscyplinowały ;) Generalnie bardzo fajny dodatek makijażowy.

Zdecydowanie polecam :-)

Nareszcie po wielu tygodniach szukania tego cudownego korektora znalazłam go, zapłaciłam 7,99 zł. Korektor jest naprawdę świetny, super rozczesuje brwi, można je ułożyć tak jak się chce a one takie zostają. Aplikator wg mnie jest b. dobry zapach tez może być. Zdecydowanie jest to kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

dla mnie super

Kosmetyku zaczęłam szukać oczywiście zachęcona recenzjami na wizażu ;) Nie jest łatwo go dostać, ale akurat był w sklepie kosmetycznym nieopodal mnie - dałam tylko 10zł.

Naturalnie jestem ciemną blondynką farbowaną na brąz, brwi mam nieco zbyt jasne w porównaniu do włosów, kredki dawały nienaturalny efekt, cienie szybko się ścierały i też nie czułam się najlepiej. Korektor ładnie czesze brwi, usztywnia, utrwala, nadaje im kształt i lekko przyciemnia włoski (nie skórę), tak że nie wyglądam na umalowaną a brwi są o wiele ładniejsze :) no i jest dość trwały, raczej się nie rozmazuje.

Minus za szczoteczkę, zanim udało mi się uzyskać pożądany efekt, kilka prób było zupełnie nieudanych. Trzeba uważać, by nie nałożyć za dużo korektora.

Ogólnie bardzo ciekawy kosmetyk za grosze, na pewno będzie stałym gościem w mojej kosmetyczce :D

Bardzo dobry.

Bardzo dobry, tani kosmetyk rozczesujący i podkreślający brwi. Ładnie je nabłyszcza. Nie zaobserwowałam pogorszenia stanu brwi ani nic takiego.
POLECAM!

Zapłaciłam za niego 9,5zł.

Przyzwoity

Nabyłam w ramach folgowania swojej ostatniej manii, a mianowicie kosmetykom do brwi. Podobają mi się brwi podkreślone, ułożone, ale jednak naturalne. Jako że jestem platynową blondynką z bladym licem, obawiałam się nieco uzyskania efektu córki górnika tudzież córki kominiarza. Ale - na szczęście - moje obawy się nie ziściły.

Ale po kolei. Posiadam odcień czarny/grafitowy, który na brwiach przeistacza się w średni szary, idealny dla kolorystycznego lata. Jest to mój pierwszy żel do brwi (do tej pory testowałam kredki), dlatego nie mam porównania. Spełnił w zasadzie moje oczekiwania, dlatego większych pretensji do niego nie mam, chociaż muszę przyznać, że
- zdarza mu się rozmazać, zwłaszcza w upale,
- szczoteczka jest za duża i niezgrabna, co utrudnia aplikację (zwłaszcza w miejscach, gdzie włoski są rzadsze i cieńsze łatwo nią sobie pobrudzić skórę),
- szczoteczka nabiera też zbyt dużą ilość korektora, więc trzeba się trochę namachać i po aplikacji zebrać nadmiar korektora czystą szczoteczką,
- nie zauważyłam nabłyszczenia, a jeśli już, to minimalne.
Mimo wszystko korektor
- ładnie przyciemnia (choć stosunkowo łatwo jest przedobrzyć)
- i fajnie reguluje oraz dyscyplinuje niesforne włoski.

Moja ocena waha się pomiędzy 3 a 4. Dam 4 gwiazdki, ponieważ sam korektor jest bardzo dobry (i rzeczywiście skraca czas majstrowania przy brwiach do minimum), to fatalna szczoteczka obniża mu notę (niech no Delia ją zmieni jak najprędzej!). Poza tym za oszałamiającą sumę 9 zł naprawdę warto się na niego skusić.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

tak.

Zacznę od największego minusa - ciężko ów korektor dostać, jedyny sklep, w którym to cudo znalazłam chciał 26zł. Zaśmiałam się, wyszłam i kupiłam na Allegro (czyli za ok 14zł).

Korektor zachowuje się jak płynna, usztywniająca henna, jednak bez trwałego barwienia, bez problemu zmywa się przy demakijażu.

Mam kolor brązowy, w praktyce zachowuje się jak ciemnoszaro-brązowy.

Pierwsze aplikacje nie zachwycały, przyzwyczajona do mocniejszego koloru (kredki i paletka do brwi Essence) byłam zawiedziona. Ale zaczęłam nakładać 2 lub i nawet 3 warstwy i jest dobrze. Nie barwi skóry, tylko włoski.

Mogę śmiało polecić, jednak nie będę pozbywać się kredek i paletki - do mocniejszego zarysowania i tak będą przydatne. Korektor Delii idealnie pasuje do codziennego makijażu, kiedy drapieżne, mocno zarysowane brwi będą nie na miejscu ;)

Używam tego produktu od: ok2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

jak dla mnie rewelacja

Świetny produkt za śmieszną wręcz cenę.
Przyznam że zakupu dokonałam pod wypływem pozytywnych ocen na wizażu, stwierdziłam że za tą cenę co mi szkodzi. Do tej pory używałam kredek do brwi, ale szybko się wycierały co zaczęło mnie drażnić. Ten korektor miałam okazję testować w wyjątkowych upałach, dlatego miałam obawy że nawet jak to jest dobry produkt to przy 30stopniowym upale sie nie sprawdzi, a tu szok! wytrzymuje cały dzień w moim przypadku od 5.30 do 19:)mam kolor czarny, bardzo ładnie przyciemnia brwi(nie skórę), efekt jest bardzo naturalny. Na pewno lepszy od kredek, henny. Polecam,bo naprawdę warto.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

się zadziwiłam

Oczywiście sama nie wpadłabym na to, żeby kupić ten korektor. Do tej pory używałam paletki Sephory (tez godnej polecenia) i nie miałam motywacji, żeby szukać czegoś nowego.
Jednak, że lubię eksperymentować, a ten eksperyment nie narażał na pustki moich kieszeni - wygrzebałam w sklepie i nabyłam (co nie jest takie proste).
I moje wielkie zdziwienie - to naprawdę działa. Nie bójcie się aplikacji czy koloru. Ja mam czarny, ale nie robi ze mnie nastroszonej jędzy.
ładnie zaczesuje brwi, pomaga je zdyscyplinować, kolorek jest subtelny, szczoteczka też ok.
Pozostaje mi tylko polecić wahającym się:)
Nie dałam 5, bo tyle daje tylko kosmetykom, które rzuciły mnie na kolana:) Używam tego produktu od: 3 tygodni

Nie wiem czy to kwestia mojego egzemplarza, ale szczoteczka się popsuła. Odkręcam, a środek zostaje w pojemniczku. Więc palcyma wydłubuję szczoteczkę, bo jeszcze połowy na pewno nie zużyłam. Może jakimś super glue potraktuję:)

nie wiem po co on

Produkt kupiłam i dla mniej jest to kosmetyk bezuzyteczny moze u blondynek o jasnych brwiach sie sprawdza u mnie nie bardzo i nie wiem skad te zachwity jestem ciemna blondynka o srednio ciemnych brwiach i dla mnie ten korektor brwi to jakies nieporozumienie -cos tam przeczesze,wyczesze ale bez szału...bardziej sie sprawdza do rozdzialania rzęs,ale ten sam efekt mozna uzyskac grzebykiem jesli chodzi o rzesy ..a odnosnie brwi- to stara maskara spelni podobnie to zadanie ;) ...100x natomiast wole essence palete do brwi :) i goraco polecam

Używam tego produktu od:od 3 tygodni

KWC

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu i nie zawiodłam się :) Zaoszczędzam teraz mnóstwo czasu rano przed lustrem :) To cudo daje lepszy efekt od kredki :) Świetnie układa i przyciemnia moje słabo widoczne brwi a przy tym nie brudzi skóry :) I to wszystko za jedyne 7 zł !!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Lepszy od kredek

Zaskakujący efekt przy niewielkim koszcie! Brwi są ładnie, naturalnie podkreślone, lśniące i ułożone. Jak dla mnie - znajdzie stałe miejsce w kosmetyczce :)
Bardzo łatwo się nakłada, co ciekawe, nie zostawia żadnych śladów na skórze. Nawet w najgorętsze dni świetnie wygląda od rana do wieczora. O niebo lepszy od kredek! Polecam dla brunetek ;)

Używam tego produktu od:3 tygodni