Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Pojemność 4,5 ml

Nagrodzony "Doskonałością Roku 2008" Twojego Stylu
Unikalny produkt przeznaczony do pielęgnacji brwi, jako jedyny zapewnia jednocześnie przyciemnienie nabłyszczenie, odżywienie i optyczną regulację brwi. Żelowa konsystencja oraz specjalna opatentowana trójkątna szczoteczka sprawia, że korektor jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w użyciu.

Cena: 8zł / 4,5ml
/m/

Nie będę się rozpisywać za bardzo. Dla mnie ten produkt jest prawie bez wad. Bardzo dobrze podkreśla brwi, szybko się go aplikuje, kolor wychodzi naturalny, do tego jest tani w porównaniu do jakości.
Szkoda, że tak trudno dostępny, ale od czego jest all :)Cieszę się bardzo,że odkryłam tą perełke, już na zawsze pozostanie w mojej kosmetyczce jako must have!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny produkt

Wystawiam opinię dopiero po zakupie drugiego opakowania.Aby była pewność,że przetestowałam go solidnie.Mam naprawdę liche brwi-w czasach szkolnych intensywnie je wyskubywałam i już nie odrosły.Do czasu...Po ok czteromiesięcznym użytkowaniu Delia Glamour brwi zaczęły jakby się zagęszczać.Odrosły po ponad 10latach.Cud na miarę objawienia!A poza tym produkt spełnia wszystkie obietnice producenta.Więcej nie będę szukała-znalazłam swój KWC do brwi!!!

Używam tego produktu od:ponad pół roku

Ciekawy

Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu, tak to pewnie bym nigdy nie kupiła :) I rzeczywiście to bardzo ciekawy kosmetyk. To już mój trzeci kosmetyk do brwi - mam cienie, ołówek, a teraz ten tusz.
Korektor spełnia swoje zadania - podkreśla brwi, nadaje kolor, ale nie barwi za bardzo, nie ma opcji zeby go nałożyć za dużo, ja mam czarne brwi. Nabłyszcza, rozczesuje i nadaje ładny kształt, utrwala i to na długo. Efekt jest bardzo ładny. Ale po kredce czy cieniach jest jednak bardziej spektakularny efekt.
Doskonałość Roku i słusznie - bo to dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze, do którego chętnie się wraca.

Używam tego produktu od: parę tyg.

Dobry, ale wolę cienie :)

Zacznę od tego, że dość ciężko go dostać... Przynajmniej w moich okolicach.
Ale nie zniechęciłam się i w końcu na niego trafiłam. Kupiłam ciemniejszą wersję - jednak do czarnej to jej daleko ;)
Korektor spełnia swoje zadanie, ładnie rozczesuje, lekko przyciemnia i usztywnia brewki. Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to to,że czasem łatwo sobie nim zrobić krzywdę mimo, że "obierałam" szczoteczkę z nadmiaru kosmetyku. Wolałabym też, żeby był mniej pachnący...
Nie kupię go ponownie, ponieważ zdecydowanie wolę cienie do brwi - może nie usztywniają, ale u mnie na pewno prezentują się lepiej :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania

bez zarzutu

Bardzo dobry produkt za symboliczną kwotę i jako taki go oceniam.
Dyscyplinuje i delikatnie usztywnia włoski, nabłyszcza, w sposób naturalny lekko przyciemnia (jestem blondynką o szarej oprawie oczu i efekt przyciemnienia można tym korektorem stopniować - mam odcień "czarny" ) i, co dla mnie bardzo ważne, optycznie zagęszcza brwi.

Idealny kosmetyk tego typu "na szybko", rano przed wyjściem do pracy sprawdza się bez zarzutu, a efekt jest trwały. Do tego wydajny.

Kupiłam pod wpływem recenzji, inaczej pewnie nigdy nie dowiedziałabym się nawet o jego istnieniu (miałam zainwestować w Lancome). Polecam, za tę cenę śmiało każdy może zaryzykować, a ja powtórzę zakup.

Używam tego produktu od: około roku, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: została 1/4 opakowania

zawiodłam się

Oj, popsuję opinię temu kosmetykowi. Zawiodłam się niestety. Porównuję go z tuszem do brwi Oriflame, którego używałam do tej pory i z którego byłam bardzo zadolona, niemniej z chwilowego braku dostępu do tych kosmetyków, no i dobrych opinii korektora delii, stwierdziałam, że pora wypróbować coś nowego.

+ ładnie dyscyplinuje brwi,
+ nabłyszcza,
- niestety, odcień brązowy, który posiadam, w ogóle nie koloruje brwi. O ich zagęszczeniu zatem również nie ma mowy. Muszę ratować się brązową kredką a dopiero na to mogę użyć tego "korektora". W przypadku tuszu do brwi z ori miałam za jednym pociągnięciem szczoteczki pełen makijaż brwi więc tutaj się okrutnie rozczarowałam.

W związku z tym, iż korektor nie spełania najważniejszej dla mnie funkcji, jaką jest przyciemnienie brwi to uważam go za kosmetyk zbędny. Nie skraca makijażu, nie widzę jakiegoś super efektu więc nie chce mi się z nim bawić. Jakoś zużyję to co mam i na pewno więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

tanie a dobre

Korektor kupiłam zupełnie przypadkiem i zaczęłam używać bez przekonania a tu miła niespodzianka. Używam koloru brązowego ale następnym razem wypróbuję czarny.
PLUSY:
ładnie nabłyszcza
układa niesforne włoski
długo się utrzymuje
jest bardzo tani

MINUSY:
mało wydajny

Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

TRUDNO DOSTEPNY!!!

TAK, TAK PRODUKT DOSKONAŁY, KOLEJNA PEREŁKA ZA GROSZE...NIESTETY BARDZO TRUDNO DOSTĘPNY......!!!WSPANIALE DYSCYPLINUJE I PRZYCIEMNIA BRWI,HENNA STAJE SIĘ ZBĘDNA.POLECAM.

Używam tego produktu od:3 M-CY
Ilość zużytych opakowań:1 OP.

Jestem na TAK!

Mam ładne, ciemne i grube brwi. Szukałam produktu, który jakoś by je dyscyplinował. W końcu zachęcona pozytywnymi opiniami poszukałam (znaleziony w małej drogerii :-)) i kupiłam (kolor czarny)

Produkt jest naprawdę super. Trochę się bałam, że brwi będą nienaturalnie czarne i za bardzo błyszczące, ale na szczęście efekt przyciemnienia i połysku jest minimalny.
Brwi można bardzo ładnie ułożyć, efekt utrzymuje się przez cały dzień.
Aplikacja jest praktycznie bezproblemowa, nawet gdy pobrudzę trochę skórę, wystarczy lekko przetrzeć palcem i nie ma żadnego śladu. Co ważne sam produkt nakłada się na brwi naprawdę chwilę.
Próbowałam różnych odżywek i żeli do brwi, ale żaden nie dawał takiego efektu.

Jedynym jego minusem jest bardzo chemiczny zapach, ale na szczęście czuć go tylko przy nakładaniu, po chwili znika.

Mimo tego drobnego mankamentu daję KWC, bo z taką wygodą użytkowania i ceną, nie będzie mi się chciało szukać nic innego. :-)

Używam tego produktu od: jakieś 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

uratował mi wygląd brwi

Ostatnio coś odstrzeliło kosmetyczce, choć wcześniej regulowała mi fajnie, tym razem zrobiła mi cienkie brwi ;( Czuję się okropnie zeszpecona, bo zawsze miałam takie grube, ciemne i ładne.
I na szczęście istnieje ten korektor! Uf, jak go nałożę brwi są grubsze i bardziej naturalne. Jest niewidoczny i efektu "kominiarza" nie daje.
Miałam wcześniej podkreślacz do brwi Oriflame, ale jak dla mnie był za ciemny, gęsty i niewygodny.
Polecam! :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:

najlepszy!

Długo nie mogłam się do niego przekonać, ale jest świetny! Przyciemnia brwi, optycznie reguluje, zdecydowanie dodaje twarzy wyrazu. Jeden z nielicznych kosmetyków, bez którego nie wyobrażam sobie makijażu!

Używam tego produktu od: dawna

świetny

świetnie nabłyszcza, przyciemnia i usztywnia brwi - przez cały dzień są idealnie uczesane. Nie farbuje skóry więc można śmiało brwi tym kosmetykiem traktować;)

Używam tego produktu od:1 miesiąca