Bio Cosmetic, Botanic Garden, Freshly Picked Kiwi (Odżywka nawilżająca `Świeżo zerwane kiwi` do wszystkich rodzajów włosów)

Odżywka polecana do wszystkich rodzajów włosów. Ułatwia rozczesywanie oraz modelowanie fryzury. Świeży aromat kiwi utrzymuje się na włosach przez długi czas.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Citric Acid, Dimethicone, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Aesculus Hippocastanum, Urtica Dioica, Chamomilla Recutita, Arnica Montana, Rosmarinus Officinalis, Panax Ginseng, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Paba, Inositol, Panthenol, Linoleic Acid, Biotin, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum.

Cena: 5zł / 500ml
/s/

Zgodzę się z przedmówczynią

Tak jak napisała osoba poniżej, odżywka jest lekka i idealna dla włosów nie potrzebujących zbyt wiele do szczęścia, czyli bezproblemowych (takich jak ma moja mama). Dla moich włosów jest zbyt lekka, ułatwia rozczesywanie, ale efektu wow w odżywieniu nie widać.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Lekka

Odżywka jest bardzo lekka i nie należy się po niej spodziewać intensywnej pielęgnacji. Będzie dobra dla osób, które nie mają problemów z kondycją włosów, a potrzebują jedynie czegoś, co pomoże jest rozczesać. Ja takie włosy posiadam, więc jestem zadowolona. Łatwo się ją nakłada, choć jest trochę za rzadka (no ale coś za coś, gdyby była gęstsza, pewnie by też obciążała włosy). Ze spłukiwaniem także nie ma problemów. Myślę, że faktycznie trochę nawilża. Zapach jest bardzo ładny, świeży, choć nie za długo utrzymuje się na włosach.
Biorąc po uwagę powyższe cechy oraz cenę i pojemność oceniam tę odżywkę na 4 gwiazki. Nie wiem, czy kupię ją ponownie, ponieważ lubię zmieniać kosmetyki.

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok. 3/4