Talika, Nail Regenerator Serum (Serum do paznokci)

Talika, Nail Regenerator Serum (Serum do paznokci)

Innowacyjna kuracja rozwiązująca wszystkie problemy związane ze złą jakością płytki paznokcia. Odżywia, restrukturyzuje, nawilża i upiększa paznokcie oraz skórki wokół. Pobudza wzrost rozdwojonych, łamliwych i nierównych paznokci, lecząc jednocześnie macierz paznokci.

Cena: 120zł / 8ml
/in/

rewelacja!

Rewelacyjna odżywka do paznokci, w postaci olejku. Używałam jej przez miesiąc po wypadku, który mi się przydarzył: przytrzasnęłam palec serdeczny metalowymi drzwiami, zrobił się wielki krwiak, ból potworny (wylądowałam u chirurga). Po tak silnym uderzeniu paznokieć niestety zszedł. Bardzo się bałam, że uszkodzona została macierz paznokcia i że odrośnie on zdeformowany. Wyglądało to paskudnie.
Długo szukałam czegoś, co pomogłoby mojemu paznokciowi odrastać zdrowo i kształtnie. W końcu znalazłam to serum regeneracyjne. Używałam go codziennie przez miesiąc (producent zaleca kurację 28-dniową), wmasowując w paznokcie (wszystkie, nie tylko w ten chory). Serum okazało się świetne. Macierz przytrzaśniętego paznokcia została wyleczona, odrósł on zdrowy, kształtny i ładny. Pozostałe paznokcie też się wzmocniły.
Z czystym sumieniem mogę polecić to serum. Jest tylko jeden minus - bardzo wysoka cena. Myślę jednak, że w pewnych sytuacjach warto zainwestować, zwłaszcza, gdy chodzi o wyleczenie paznokci.

Używam tego produktu od: zastosowałam kurację miesięczną

bardzo dobra odżywka

Niestety walczę nieustająco ze swoim obgryzaniem paznokci, więc mam je marnej jakości. Preparat jako kurację każą stosować raz dziennie przez 28 dni. Ja po 2 tygodniach miałam ładne!! paznokcie. Duuuużo mocniejsze, z zagojonymi skórkami. Preparat przyspiesza znacznie wzrost paznokcia. Nie wiem czy go jeszcze kupię, ze względu na wcale nie niską cenę.
A no i nie jest szczególnie wydajny, niestety.