Everyday Minerals, Flat Top Brush (Pędzel do podkładu i pudru)

Everyday Minerals, Flat Top Brush (Pędzel do podkładu i pudru)

Flat Top Brush - to idealny pędzel do nakładania zarówno sypkiego podkładu mineralnego jak również pudrów prasowanych. Zapewnia świetne krycie. Wykonany z recyklingowanego bambusa oraz niewiarygodnie miękkich włókien syntetycznych.
Wymiary:
Długość: 10 cm
Długość rączki: 7 cm
Szerokość: 2.5 cm

do pudru, do podkładu, do pudru brązującego, do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

do podkładów - najlepszy

To jest mój ulubiony pędzel do nakładania podkładu płynnego, a ostatnio także mineralnego (sypkiego). Bardzo dobrze nabiera i nakłada się nim produkt. Nie ma efektu maski po nałożeniu. Bezproblemowo się go myje (ja akurat używam do mycia pędzli szampon do włosów H-pantoten, pięknie się pieni, oczyszcza z kosmetyków a po wysuszeniu pędzle mają cudowny zapach :) Wieczorem umyty, rano wysuszony. Jak dla mnie KWC w pędzlach do podkładów.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

mam mieszane uczucia

niestety moje doświadczenia z tym pędzelkiem nie były zbyt dobre. na początku był miękki, dobrze aplikowało się nim podkład mineralny. po pewnym czasie, ok roku strasznie stwardniał i zaczął drapac. trudno go było doprac z podkładu, więc po przeczytaniu gdzieś w internecie o metodzie na usuwanie podkładu za pomocą oliwy z oliwek zastosowałam ją i niestety... z pędzla włosy lecą teraz garściami, okropnie się zepsuł. wiem, że to moja wina więc nie odejmuję za to gwiazdki.

podsumowując: za to, że po czasie stwardniał i nie nadaje się do podkładu w płynie - 3+

Używam tego produktu od: prawie 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jeden

Kocham go, ale...

Pędzel ten eksploatuję już od jakichś dwóch lat i uważam, że nie ma nic lepszego do nakładania podkładu.
Długo używałam go do aplikacji minerałów i nawet nie myślałam, żeby spróbować nałożyć nim płynny podkład - zrobiłam to pierwszy raz dopiero kilka miesięcy temu i przeżyłam pozytywny szok :) Podkład idealnie wtapia się w skórę, przy tym cera wygląda bardzo naturalnie i nie są widoczne suche skórki, z którymi miałam wieczny problem.
To, że jest supermiękki już wszyscy napisali, ja tylko potwierdzam - jego używanie to przyjemność w najczystszej postaci :) Piorę go często w szamponie dla dzieci i do tej pory wypadły 2-3 włoski.
Mam tylko jedno ale - kilka dni temu niestety odkleiła się bambusowa rączka od srebrnej oprawki :( Skleiłam i jest ok, jednak trochę mnie to niemile zaskoczyło, bo pędzel używany był normalnie, nie wyczyniałam za jego pomocą żadnych ekstremalnych operacji ;)
Za to odejmuję pół gwiazdki, jednak pędzel polecam bardzo :)
Ilość zużytych opakowań: 1 ciągle w użyciu

Wooooowwww! :oo

Dostałam od mojego faceta, który postanowił zrobić mi prezent bez okazji. Zawsze uważałam, że podkład najlepiej rozprowadza się palcami - wiadomo, małe, zwinne, wszędzie dotrą.
O mój Boże! Jak ja się myliłam! :oo
pierwszy raz w życiu nie mam podkreślonej żadnej suchej skórki! Dotychczas jakiego podkładu nie spróbowałam, każdy je podkreślał. Odkąd zaczęłam używać tego pędzla, ten problem zniknął. Magia, no po prostu magia! Jest dobrze miękki, zbity. No idealny. Stworzony do tego! Jestem zachwycona, a jednocześnie w dużym szoku! Wooooooow! To na pewno będzie moja miłość do końca!

Nie dałam "kupię ponownie ten produkt" bo mam już jeden pędzel z EDM (konkretnie long handled) i nic się z nim nie stało. Zakładam, że ten też będzie wieczny :D

Używam tego produktu od: kilka dni

Zdecydowanie genialny

Dopiero niedawno zaczęłam do aplikacji podkładu używać pędzli. Zawsze uważałam, że palunie są najlepsze, ale przyznaję, że się myliłam. Pędzel idealnie rozprowadza gęste, płynne podkłady. Pieczętuje nim twarz, a jeżeli chcę uzyskać delikatniejszy efekt to jeszcze odrobinę rozcieram. Podkład idealnie stapia się ze skórą tymi metodami, żadnych smug jak w przypadku pędzelków języczkowych. Pędzlem tym jestem w stanie dotrzeć wszędzie: na powieki, nos, pod oczy, nie potrzebuję żadnego innego.
Włosie pędzla jest gęste i mięciutkie. Zauważyłam, że środek pędzla nie domywa się idealnie i zawsze pozostaje tam (choćbym nie wiem jak się starała) trochę podkładu. Żeby pędzel nie chłonął dużo produktu nawilżam go kremem, tj. nakładam na palec trochę najzwyklejszego kremu i przeciągam nim po włosiu, dopiero potem maczam go w podkładzie.
Dotychczas nie zauważyłam, aby wypadł z niego choć jeden włos.
Podsumowując, efekt nałożenia podkładu jest idealnie gładki, równomierny i niewidoczny. Zaznaczam jednak, że nie próbowałam stosować go w połączeniu z innym typem podkładów: w kremach, musach, kompaktach, rzadkich płynach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsza sztuka

porządny pędzel

Pędzel bardzo solidny, używam go od ponad 3 lat i nie zauwazylam ani razu aby wypadł jakiś włosek.
Na początku był baaardzo milutki, przyjemnością było używanie go, lecz po takim czasie jaki ja go mam i po tylu praniach już taki nie jest. Teraz bardzo rzadko go używam ponieważ drapie twarz, na ręku tego nie czuć, a na policzkach już czuje takie lekkie drapanie a później cała buzie tak swędzi, czuje takie mrowienie.
Nadaje się zarówno do podkładów płynnych jak i mineralnych.
Bardzo żałuje, iż tak się "sprał" ale i tak baardzo go lubie i polecam :)

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle ten sam

Mój ulubieniec :)

Po prostu kocham ten pędzel. Kupiłam go za około 40zł (już z przesyłką) na allegro, więc uważam, że to nie było wcale tak dużo.

Włosie pędzla jest niesamowicie miękkie, mogłabym się nim miziać po twarzy na okrągło. Jest ono dość zbite i idealnie sprężyste. Nie wypada, nie odkształca się ani nie łapie przebarwień - cudo. Pędzel jest bardzo porządnie wykonany, rączka trochę krótka, ale to nie ma żadnego znaczenia.
Pędzelkiem tym można aplikować wszystko: podkład, puder, róż, bronzer. Nie raz mi się zdarzało robić nim cały makijaż - nakładam wszystko po kolei.
Potem czas na kąpiel. Myję go szamponem babydream, ładnie go doczyszcza, ale niestety z pędzelka ciężko jest wypłukać pianę, muszę go długo trzymać pod bieżącą wodę. Bałam się, że może się rozkleić, ale nic mu się nie dzieje. Schnie szybko i po każdym praniu jest jak nowy.
Jestem jak najbardziej na tak.
I myślę, że kolejny zakup tego pędzla nie będzie potrzebny, o ile go nie zgubie, albo mi go ktoś nie podwędzi. ;)

Mój ulubiony!

Pędzel zakupiłam razem z pierwszym pudrem mineralnym ponad 3 lata temu. Usłyszałam wtedy "musisz mieć ten pędzel, bo tylko on nadaje się do rozprowadzenia pudru". Na początku nie wierzyłam, że pędzel rózni się czymś szczególnym od innych, że może mieć dożywotnią gwarancję, że włoski nie wypadaja itd. Jakie było moje zaskoczenie, gdy pierwszy raz go użyłam! Najlepszy pędzel jaki do tej pory miałam.

- jest bardzo miękki, dzięki czemu nakładanie pudru jest przyjemne :)
- dobrze się go czyści
- dobrze i równomiernie rozprowadza każdy podkład/puder
- nie pozostawia smug
- mały - zmieści się do każdej kosmetyczki
- nie wypadł mi ani jeden włosek (przynajmniej nie zauważyłam)
- tani i dobry

Jedyny minus to taki, że nie za bardzo nadaje sie do nakładania różu. Jest trochę "zbity" i nie można równomiernie rozprowadzić różu, zostawia takie placki. Do tegojednak można użyć innego pędzla ;-)

Uwielbiam się nim miziać po twarzy:) Zdecydowane tak !

Super!

Pędzel wszechczasów?
To jest najlepiej oceniany pędzel w KWC.
Po długich wahaniach stwierdziłam, że jednak chce go mieć.W mojej kosmetyczce miał być przeznaczony do nakładania podkłądu płynnego.
Od wieków nakładam podkłąd palcami, beauty blender mnie nie przekonuje, gabeczki takoż a pędzel języczkowy do podkładu wydaje mi się złym wyborem.Musiał byc flat top.I musiał to być flat top EDM.

Uwielbiam te pędzle za dobra jakość, fajne wykonanie-bambusowa rączka to jest to!
Włosie we flat topie jest okropnie gęste.Miłe, miękkie ale bardzo gęste.Byłam zaskoczona bo chyba nigdy nie miałam tak gęstego pędzla w rekach.
Oczywiście to plus.Mimo swojej gęstości schnie szybko, i łatwo go umyć.Moje po upraniu jest ciagle białe i nie łapie koloru od podkładu.Wykonanie na 5 z plusem.

Tylko u mnie gorzej z funkcjonalnością niestety.Chyba nakładanie podkładu takim pędzlem jest po prostu nie dla mnie.Próbowałam na wszystkie sposoby-podkład na pędzel, podkład na twarz a potem pędzlem, pędzel wilgotny, pędzel suchy, rózne podkłady itp.I za każdym razem efekt był niezadowalający.Podkład był doskonale widoczny na twarzy, nie wtapiał się ładnie tak jak ma to miejsce przy nakładaniu go palcem, robiły się smugi i w ogóle okropność.A zaznaczę, że poświęcałam tej metodzie sporo czasu.Niestety nic z tego.
Nie twierdze, że to wina pędzla bo uważam, że taka ilośc użytkowniczek chyba się nie może mylić.Raczej ja robię coś źle.

Pędzelkowi nie mam nic do zzarzucenia.Awaryjnie przydaje się do nakładania pudru sypkiego lub w kamieniu.I czeka na lepsze czasy.Może z jak spróbuję za jakiś cza i z innym podkładem to będzie lepiej?

Edit 6.5.2012.a jednak!Dodaję jedną gwiazdkę.Nie wiem czy to wina mojego braku doświadczenia czy podkładu.Zmieniłam podkład na MAC pro longwear i wtedy odkryłam genialność tego pędzla.Faktycznie podkład nakładany flat topem wygląda duuużo lepiej.Nie roba się smugi, krycie jest w sam raz, podkład rozkłada się równomiernie.Dodam jeszcze, że podkład wygląda najlepiej jesli pędzelek spryskamy wodą.Efekt jest niesamowity.Podkład idealnie stapia się z twarzą dając satynowo-wilgotne wykończenie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Miłość!

Naczytałam się tu o nim kiedyś i pomyślałam- tak sratatata;)

ale kupiłam- i muszę wpisac się tu rękami i nogami- JEST BOSKI!
Mizia buziaka!
Świetny zarówno do podkładów mineralnych, pudrów ale też podkłady w płynie- super współpracuje.
Jest bardzo trwały- ja mam go ponad 3 lata- piorę itd a on jak nowy.

Nie zastanawiajcie się nawet nad tym czy kupić- KUPIĆ!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

idealny do podkładów w płynie

Jest idealny.
Zaznacze że moja kolekcja pędzli z racji mojego młodego wieku jest malutka (2 do cieni, 1 do pudru/rózu) i w sumie jak do tąd nic nie miałam do nakładania podkładów palcami. No nie miałam, ale już mam :) Kazałam sb kupić ten pędzel na urodziny :P
Jest świetny. Minerałów nie mam, ale używam go z podkładami płynnymi i jest (powtórzę się) świetny. Obecnie używam go z podkładem Oriflame Beauty Matte Control i krycie jest kapitalne! (Tylko błagam, nie mówcie mi że jestem młodą pudernicą, bo jeśli mielibyście taki trądzik jak ja.. :( ehh nikomu nie życzę) krycie jest mi potrzebne i ten pędzel przez swoją płaskość idealnie \\\'wciska\\\' podkład do skóry. Jest baaardzo mięciutki, jedyne moje zastrzeżenie jest takie że schnie jak dla mnie troszę za wolno, ale takie zastrzeżenie to nic w porówaniu jak świetny jest ten pędzel. Zgubił może ze 4 włoski, ale to no problem :)

Kupiła mi go mama na allegro za ok 40 zł z przesyłką. Nie jest to mało, ale to inwestycja na pewno na lata ;)

Serdecznie polecam, szczególnie osobom które wymagają mocniejszego krycia/większej trwałości od swojego podkładu :))

Bardzo fajny pędzel!

Flat top EDM jest moim pierwszym pędzlem do podkładu mineralnego. Wcześniej używałam różnych pędzli: języczkowego, do pudru, do różu. Wszystkie były miękkie i przyjemne w użyciu, ale bardzo luźne.

Wybrałam Flat\\\'a ze względu na to, że podobno zapewnia lepsze krycie niż Kabuki.

Pędzel EDM jest bardzo zbity, włosie nie rozczapierza się w trakcie robienia make-up\\\\\\\'u. Włoski są delikatne i raczej nie drapią mojej wrażliwej twarzy.
Dobrze, równomiernie rozkłada proszek na skórze.
W swoim zadaniu spisuje się super!

Rozmiar jest dobry do wykonania prawie pełnego makijażu. Prawie, ponieważ średnica jest zbyt duża, by rozetrzeć odrobinę podkładu wokół oczu (pędzel do korektora zostawia troszkę za grubą warstwę, która lepiej się wtapia po omieceniu pędzlem do podkładu) i na nosie - do tego zdecydowanie przydałby się Baby Brush.

Na początku trochę gubił włoski, nie liczyłam ich ale tak na oko wypadło ich coś koło 15-20. Potem przestały.
Myje się go dobrze, schnie średnio szybko, ale przez noc daje radę.
Póki co nie zmienił swojego kształtu, włoski się nie rozchodzą i cały czas wygląda jak nowy.

Nie wystawiam mu najlepszej oceny, ponieważ nie mam porównania z innym pędzlami do minerałów. Jeśli przetestuje inne, na pewno edytuję recenzję.
Tymczasem, będę się cieszyć dobrze zrobionym makijażem pędzlem EDM! :)

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Edit:
Ach! wybacz mi, wybacz, drogi! Zdradziłam cię z Baby Buki Lily Lolo...

i nie ma między wami porównania. BB jest tak delikatny, że nie czuć jak sunie po skórze. Mogę go używać nawet do delikatnej skóry wokół oczu bez najmniejszego kucia czy drapania.

Różnica jest dla mnie ogromna!