Himalaya Herbals, Lip Balm (Balsam do ust)

Himalaya Herbals, Lip Balm (Balsam do ust)

Balsam zawierający olejek z nasion marchwi, naturalny filtr przeciwsłoneczny oraz bogaty w witaminę E olejek z kiełków pszenicy - odżywia i zmiękcza usta.

balsam do ust
przeciwsłoneczne, nawilżające, ochronne, regenerujące, wygładzające
w tubce

porażka

Lekko tłuste mazidło, które nie daje efektu. Już wiem na pewno, że nigdy więcej nie kupię balsamu w takiej tubce, nie sprawdza się nakładanie i rozcieranie.
Kosmetyk bezzapachowy, zostawia na ustach tłusty film, ale nie przekłada się to na efekt odżywienia i nawilżenia skóry ust.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: półtora

rozwarstwia się ale lubię

Jestem maniaczką smarowania czymś ust, najczęściej używam bebe ale od czasu do czasu kupuję coś innego - usta smaruję kilka-kilkanaście razy dziennie.

(+)Ten balsam po raz pierwszy kupiła mi mama i bardzo spodobał mi się jego zapach - nienachalny, balonówkowy.

(-)Pamiętam, że przy pierwszym opakowaniu po jakimś czasie rozwarstwił się i leciał w sumie sam olej (ale to już przy końcu i głównie po noszeniu w kieszeni). Teraz mam 2 opakowanie i w tym z koilei na początku leciał sam olej ale troszę go "wylałam" resztę zamieszałam i jest już dobrze.

(+/-)Rzeczywiście dość szybko znika z ust ale za to dobrze nawilża. Uwzględniając to, że po mazidła do ust sięgam bardzo często, szybkie znikanie nie jest problemem.

(+)Ma bardzo wygodną tubkę (nie to co np. carmex)

Używam tego produktu od: zimy 2009/2010
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2-gie

Duży minus

Zawiodłam się na tym balsamie. Nie czytałam wcześniej jego recenzji, stałam w kolejce do kasy w Superpharm i dziewczyna przede mną zapytała kasjerkę o ten balsam. Był :) Pomyślałam, sama nie wiem dlaczego, że to musi być coś naprawdę dobrego - nic bardziej mylnego.

Przede wszystkim ten produkt nie nawilża ust! Zostawia warstwę, która absolutnie nie radzi sobie z suchymi ustami, tworząc trudną do opisania, grudkowatą warstwę, która po szybkim czasie zupełnie znika, nie pozostawiając jakichkolwiek efektów. Zapach ma całkiem przyjemny ale chyba nie tego oczekujemy po balsami do ust?

Pieniądze wyrzucone w błoto, nigdy więcej go nie kupię!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego-ostatniego

wiwat natura

jest w 100 % naturalny, bez żadnych chemicznych dodatków, ślicznie słodko pachnie, doskonale nawilża i regeneruje usta. Od kiedy go używam nie pękają mi usta, nie łuszczą się. Bardzo wydajny, wystarczy bardzo mała ilość, bo jak się za duzo nałoży (co ja często robie i dlatego jedna gwiazdka mniej) to lepią się usta. Świetny dla fanek ekologii i produktów naturalnych

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 x 10 g

OKROPNA

Uwielbiam kosmetyki tej marki, ale to "cudo" im totalnie nie wyszło!

w ogóle nei czuję nawilżenia,
na ustach jest jakieś 40 sekund
ma konsystencję zelu do włosów
duża jej ilość ląduje w moich ustach
zapach taki sobie

jedyny plus to cena

NIE polecam!!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

efekt mazisto-doraźny

Kosmetyk z rodzaju tych do niczego. Konsystencja mazista, może się kojarzyć z wazeliną, ale gdzie mu tam do wazeliny...
Dozuje się okropnie nieprecyzyjnie, łatwo umorusać sobie tym usta i nadmiar ląduje w chusteczce. Nie aby mi było go szkoda - żal mi jedynie straconego czasu, bo to kosmetyk, którego powinno się móc używać na szybko i w każdej sytuacji. Nic z tego.
W ogóle się nie wchłania i nie pielęgnuje. Oblepia usta warstwą i wkrótce już go nie ma. Jest okrutnie wyczuwalny, odczucie aplikacji kleistego tynku.
Zapach z rodzaju tych bezzapachowych, ja bym go zniosła gdyby "balsam" był dobry w działaniu.

Pomyłka na całego.

Używam tego produktu od: miesiąca i już raczej nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Przeciętniak

Skuszona niską ceną nabyłam go, ale to nie był dobry zakup. Balsam ma konsystencję śliskiej mazi, szybko schodzi z ust, zapach również średni. Tylko nakładany raz po raz spełnia obietnice, ale gdy nałożymy go za dużo to więcej jest go w ustach niż na nich. Nie kupię go drugi raz.

Słebeusz

Zdecydowanie odradzam. Balsam nie ma nawet konsystencji porządnej wazeliny, tylko takiej śliskiej mazi. Nie wnika w usta tylko przez chwilę jest na powierzchni i za chwilę zostaje zjedzony.
Brzydki zapach.
Zdecydowanie nie poprawia skóry na ustach, bubel

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:trochę z pierwszego/ostatniego

Słaby.

Balsam ma tępą konsystencję, jest taki wazelinowaty, dość ciężki. Bardzo szybko znika z ust. Nawilża, zmiękcza usta, ale kiedy są przesuszone nie poradzi sobie z nimi. Ładne, zgrabne opakowanie. No i cena jest dobra jak na tak mizerne działanie ;)

Używam tego produktu od: kilka mies

Niespełnione obietnice.

Zacznę od tego, że bardzo szybko znika z ust. Nawilża usta, zmiękcza je, ale kiedy są przesuszone nie poradzi sobie z nimi. Ładne, zgrabne opakowanie. Jednak najbardziej zirytowało mnie to, że po trzech miesiącach użytkowania ów balsam zważył się i wyciekał z niego olej, a nie kremowa konsystencja jak wcześniej. Bardzo sobie tym przegrał, bo nigdy wcześniej żaden balsam do ust nie zrobił mi podobnej niespodzianki.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

A JA GO LUBIĘ:)

wydajny, tubka i aplikator ok, wygodne, nawilza dosc dobrze, plus za to, ze nie jest tlusty, szybko sie wchlania i sie nie klei do wlosow itp., a to dla mnie podstawa i bardzo wazne. ja jestem z niego zadowolona. moglby troszke lepiej nawilzac, ale nie jest zle. regularnie stosowany poprawia stan suchych ust.

Używam tego produktu od:miesięcy

Bez większych rewelacji

Jako maniaczka mazideł do ust chętnie kupiłam balsam Himalayi. Do kupna zachęciła mnie niska cena i ciekawy skład. Niestety balsam nie zachwyca- przeciętne mazidło do ust.

Plusy:
+ aplikator- bardzo poręczny
+ zapach- słodki i uzależniający
+ nie zostawia białej powłoki na ustach po użyciu- można się nim maziać bez lusterka
+ konsystencja- dość rzadka
+ usta wyglądają po nim naturalnie- nie zostawia lśniącej powłoki

Minusy:
- kiepskie działanie- wygładza głdkie usta, ale ze spierzchniętymi sobie nie radzi
- balsam roluje się na ustach- w kącikach zbiera się biały "osad"
- smak- jakiś taki kwaskowaty

Balsam nie jest najgorszy, ale na rynku są zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca