Fusswohl, Hirschtalg Creme (Krem do stóp z łoju jelenia)

Fusswohl, Hirschtalg Creme (Krem do stóp z łoju jelenia)

Fusswohl krem z łoju jelenia dzięki olejkom migdałowym i alantoinie pielęgnuje i nawilża skórę. Wyciąg z białej herbaty zwalcza wolne rodniki. Skóra staje się delikatna i elastyczna. Krem może być stosowany także na dłonie.

regenerujące, ujędrniające, wygładzające, nawilżające, zapobiegające starzeniu
zapachowa
w tubce
wrażliwa, popękana, sucha
kremy do stóp

Nie smierdzi

Ma przyjemny zapach, wcale nie smierdzi. Stosuje go na dlonie, bo mam bardzo suche a tylko ten kremik mi pomaga. Szybko sie wchlania, swietnie nawilza. Nareszcie moje dlonie sa gladkie. Naprawde dobry produkt!

Używam tego produktu od:paru miesiecy

wcale nie smierdzi :]

odkrylam ten krem juz dawno. swietny z niego specyfik-tak jak cala seria fusswohl :) tani- w promocji zaplacilam za niego 4,99, dobrze nawilza stopy-sprawia ze piety sa mieciutkie i dobrze nawilzone,do rak nie uzywam go bo mam o wiele lepsze preparaty,ale jak sprawdzalam do rak rowniez sie sprawdza. swietny!

Używam tego produktu od:pol roku

rewelacyjny śmierdziuszek

Świetny krem do stóp, zwłaszcza dla osób o suchej skórze z tendencja do szorstkiego naskórka. Krem ma treściwą, gęstą konsystencje, nie wchłania się szybko ale pozostawia film, co dla mnie jest wielkim plusem. Czuję,z ę krem nawilża, odżywia i pielęgnuje skórę. Regularnie używany wygładził stopy, stały się miękkie i miłe w dotyku, dobrze nawilżone. Działanie ma doskonałe.
Jest przy tym tani i wydajny. Opakowanie typowe dla tej linii kosmetyków, wygodne, nie psuje się.
Krem ma specyficzny zapach, niezbyt przyjemny, ciężko go nawet określić, na szczęście zapach jest delikatny i nie męczy długo nosa.

Używam tego produktu od: około miesiąca