Blue Lagoon, Biokrem nawilżająco - rozświetlający pod oczy i na powieki

Blue Lagoon, Biokrem nawilżająco - rozświetlający pod oczy i na powieki

Delikatny biokrem o bardzo lekkiej konsystencji zapewnia kompleksową pielęgnację wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu.
Unikalna, bogata formuła oparta na bazie naturalnych składników aktywnych poprawia kondycję skóry i przywraca jej piękny, młody wygląd.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników aktywnych biokrem intensywnie i głęboko nawilża skórę, skutecznie gasząc jej pragnienie. Doskonale wzmacnia, uelastycznia i napina skórę wygładzając zmarszczki i kurze łapki. Dodatkowo, zawarty w biokremie kompleks kojąco - wzmacniający łagodzi objawy zmęczenia, zmniejsza opuchliznę i rozjaśnia cienie pod oczami, a spojrzeniu nadaje naturalnego blasku i świeżości.

Zwyczajny

Z tej serii dość długo używałam żelu do mycia twarzy, z którego byłam bardzo zadowolona, dlatego zaryzykowałam i kupiłam inne produkty - serum, krem pod oczy, krem do rąk i krem do stóp.

Po zużyciu jednego opakowania mogę go ocenić jako - ot taki zwykły kremik, który nie szkodzi, ale też niewiele robi. Ma lekką konsystencję, dlatego wg mnie nadaje się do używania na dzień. Osobiście na noc lubię używać bardziej treściwych kremów pod oczy.

Nie kupię go ponownie, ponieważ nie zachwycił mnie i po nim już kilka lepszych miałam.

Używam tego produktu od: używałam go przez około 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie już jakiś czas temu

Mnie nie urzekł

Kupiłam go około dwa lata temu kiedy skończył się mój ulubiony żel pod oczy firmy FlosLek. Stwierdziłam, że warto przerzucić się na coś mocniejszego.
Na początku wydawało mi się, że krem będzie niezwykle wydajny, jednakże dosyć rzadka konsystencja wpłynęła na niekorzyść.
- szybko go ubywa ( właśnie przez tę rzadką konsystencję)
- z czasem nieładnie pachniał pomimo, że nie przeterminował się ( ale nieprzyjemny zapach był co prawda słaby)
-nie nawilżał mojej 20 letniej wówczas skóry ( dlatego tym bardziej nie polecam jeżeli ktoś chce zmniejszyć za jego pomocą zmarszczki bądź odżywić skórę )
cieni pod oczami nigdy nie miałam, więc tutaj się nie wypowiem, ale porannej opuchlizny powiek nigdy mi nie zmniejszył.

Po zużyciu 1/3 kremu pompka była kompletnie niefunkcjonalna i nie pobierała produktu, więc musiałam grzebać w niej szpatułką. Zakrętka jest tak krucha, że zniszczyła się po kilku dniach.

Używam tego produktu od: 3 lata temu przez 2 m-cy

złoty środek na kompleksy...

producenta.
Farmona (której kosmetyki zwykle uwielbiam) zaserwowała nam "ekskluzywny biokrem(...)", do tego z "ekskluzywnej linii" "blue lagoon".
Nie wiem, czemu ma służyć ten potwór językowy. Nie wiem, czy producent ma jakiś kompleks do wyleczenia.
Jak dla mnie-jest niesmacznie i nie po polsku. Rodzimy producent powinien bardziej dbać o takie rzeczy.

Przejdźmy jednak do ekskluzywnego działania ekskluzywnego BIOkremu z ekskluzywnej linii.
-nawilżać-nawilża. Nie żeby jakoś ekskluzywnie, ale przyzwoicie.
-rozświetlać-po dwóch miesiącach widzę, że skóra wokół oczu jest znacznie jaśniejsza-czyli rozświetla. Może nawet ciut ekskluzywnie.
Skóra jest wyraźnie zdrowsza, ładniejsza.
W kwestii kurzych łapek (rzecz bardzo nieekskluzywna-wiadomo)-zasadniczo po to używam kremu do okolic oczu, żeby opóźnić ich powstanie.

Jeżeli chodzi o opakowanie-jeżeli ktoś nie umie po polsku, to ładne jest.
Jak ktoś umie-to trochę gorzej.
Tak to chyba jest z ekskluzywnymi kosmetykami, że nikt nie kłopocze się zużyciem ich do końca-przynajmniej z takiego założenia wyszedł producent, dając zdradziecko krótką rureczkę do pompki. Trzeba wybierać 1/3 opakowania, czym się da. O ile ktoś się o takie nieekskluzywne rzeczy troszczy.
Ja akurat nie lubię marnować, więc wybieram.

Wybaczam jednak ten defekt. I tamten drugi defekt też.
Krem spełnił moje oczekiwania.
Bio-oczekiwania.
Nie, bio-krem.
Nieważne-działa przyzwoicie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wydłubuję końcówkę pierwszego

Bezsensowny wydatek

Produkt - w mojej opinii - okazał sie być stratą kasy. Nie rozjaśnia cieni pod oczami, nie zauważyłam, by niwelował zasinienia i nawilżał jakoś super-hiper-ekstra. W zasadzie wcale.
Dobrze pachnie, ma miłą, leciutką konsystencję, która według mnie zamiast wnikać w skórę, spływa.
Opakowanie - może i ładne - ale zupełnie niefunkcjonalne. Połowę produktu trzeba wydłubywać szpatułką / patyczkiem kosmetycznym, bo pompka nie zasysa. Totalna lipa, nie polecam.

pic na wodę nic nie robi :/

Długo sie na niego czaiłam bo od jakiegoś czasu jestem wierna Flos Lekowemu Happy Per Aqua. Ale po skończeniu kolejnej tubki chciałam odmienić nieco pielęgnację. Skusiłam się na ten krem po namowach pani w drogerii. No i z ręką na sercu czuję się rozczarowana. Krem owszem ma fajną lekką jakby śmietankową konsystencję. Ma delikatny ale bardzo wyczuwalny zapach! dla mnie to już stanowi poważny minus ponieważ uważam że kremy w tak delikatne okolice jak pod oczy powinny nie być wcale perfumowane. Nie podrażniał mi co prawda oczu, ale uzupełnienie składu o perfumy mi nie spodobało się... Do tego piękne ale strasznie niefunkcjonalne opakowanie. Pompka działa bez zarzutu ale gdy zużyjemy krem do poziomu 1cm pompka już nie daje rady. Ten wężyk w środku jest za krótki i nie zbiera kosmetyku. Dobrze że opakowanie ma odkręcaną butelkę bo do końca można go zużyć przy pomocy patyczka ale jednak jest to lekko irytujące.
No i działanie nie zauważyłam ani jednego spełnienia obietnic producenta. Dla mnie to bubel z ładnym opakowaniu. Więcej raczej nie skuszę się na niego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyłam

Nic nie robi

Mam 29lat, pierwsze zmarszczki mimiczne i lekkie cienie pod oczami.Kupilam ten krem jakies pol roku temu, zachecona niska cena i efektownym opakowaniem, a takze naklejka \'\'Doskonalosc roku\'\'. No i niestety zawiodlam sie :(

Plusy:
+ Opakowanie: Bardzo efektowne, prezentuje sie naprawde super, do tego higieniczne
+ Konsystencja: Lekki kremik pod makijaz, szybko sie wchlania
+ Nawilzenie moze byc
+ Nie powoduje (przynajmniej u mnie) jakichkolwiek podraznien, jest bardzo lagodny

Ale niestety:
- W skladzie cala kolekcja parabenow
- Krem nie robi NIC z cieniami, a nie mam znowu az takich strasznych...
- Nie wygladzil nawet najdrobniejszych zmarszczek :(
- Moze minimalnie zmniejsza opuchniecia, ale nawet pod tym wzgledem przegrywa z innymi kremami

Podsumowujac, krem nie spelnia swojego podstawowego zadania.
Ot, takie nieszkodliwe placebo... Po kilku tygodniach \'\'zabawy\'\' w koncu oddalam siostrze. Jesli to jest krem dla 30+ to nie wiem, jak oni do tego doszli ;)
Ogolnie nie polecam, chyba ze jako profilaktyka dla dwudziestolatek.

Używam tego produktu od: uzywalam jakies pol roku temu przez ok. miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczete

Średni

Ogólnie krem nie jest najgorszy, szybko się wchłania, nie podrażnia i nie szczypie w oczy, lecz niestety za słabo nawilża co jest największym minusem tego kremu oraz nic nie robi ze skórą.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 15 ml

Fajny,ale dla dziewczyn ok 20 lat

Krem ten szybko się wchłania,jest bardzo wydajny i wygodny w użytkowaniu, świetny pod makijaż... Jak dla mnie jednak efekt nawilżenia jest za słaby, wolę kremy pod oczy o gęstszej konsystencji. Myślę, że dzieczyny po 20 będą zadowolone z tego lekkiego nawilżacza.

normalny i tyle

Krótko:

+ lekki, szybko i dobrze się wchłania
+ wydajny /nawet za bardzo/
+ ładnie pachnie
+ mam niewrażliwą skórę, więc zniosłam go dobrze
+ opakowanie z pompką to fajny pomysł, bo nie \\\'brudzimy\\\' kosmetyku
+ nawilża ale lekko jak dla mnie, dobry pod makijaż
+ lekkie, delikatne rozświetlenie

- krem po 30 r. życia a ja mam mniej i nie nawilża wystarczająco
- nie łagodzi objawów zmęczenia jak dla mnie
- nie mam dużych cieni pod oczami ale i tak sobie z tym nie poradził
- opóźnienie starzenia skóry...hmm...raczej nie
- opakowanie fajne ale zgadzam się, że w pewnym momencie rurka jest za krótka i krem nie jest wsysany do pompki..na szczęście odkręca się i można wydostać krem ale jest to irytujące

Podsumowując: niestety nie kupię go więcej, ekskluzywnie wygląda ale nie spełnia moich oczekiwań; raczej dla młodych dziewczyn

Przede wszystkim nie uczulił mnie, delikatna konsystencja, łatwo się rozprowadza. Skuteczny, rzeczywiście wygładza, rozświetla. Bardzo wydajny! Jedyne moje zastrzeżenie jest do opakowania - jest bardzo efektowne, ale niestety nietrwałe - pompka po jakimś czasie przestała działać i krem wybierałam szpatułką. Poza tym naprawdę godny polecenia!

Oczy są na tak!

Bardzo fajny krem pod oczy.Lekka konsystencja,przyejmnie się rozprowadza,przyjemnie chłodzi,koi i uspokaja skórę w okolicy oczu i powiek!Opakowanie w formie buteleczki z pompką jest po prostu super!W końcu koniec z wygrzebywaniem kremu ze słoiczka.Cena przystępna,kosmetyk bardzo wydajny.Oczy sprawiają wrażenie wypoczętych i radosnych!Dla mnie super!

Używam tego produktu od:Miesiąc
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1

Ujdzie...

Dobry kremik, pomimo wad. Zauwazylam ważną zaletę, dla mnie istotną. Krem bardzo dobrze radzi sobie z opuchniętymi powiekami i workami pod oczami, a także niweluje zasinienie i zmęczenie. Dobrze sie naklada, szybko wchlania, jest wydajny, lekki. Opakowanie bardzo estetyczne i pompka dozuje odpowiednią ilość kosmetyku, niestety, nie można wydobyć resztek, ale pozostaje ich naprawde niewiele. Niewiem czy go jeszcze zakupię, być może na zmiane z innym kremem, bo niestety jak dla mnie, slabo nawilża, mam przesuszoną skórę i potrzebuje naprawde dobrego nawilżenia, poza tym krem może nie podrażnia oczu, ale w pierwszej minucie po aplikacji bardzo szczypie mnie skóra powiek. Potem wszystko mija jak ręką odjąl. Nie zauważylam wygladzenia zmarszczek. Ogólnie warty wypróbowania. Polecam.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiace