Blue Lagoon, Biokrem nawilżająco - rozświetlający pod oczy i na powieki

Blue Lagoon, Biokrem nawilżająco - rozświetlający pod oczy i na powieki

Delikatny biokrem o bardzo lekkiej konsystencji zapewnia kompleksową pielęgnację wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu.
Unikalna, bogata formuła oparta na bazie naturalnych składników aktywnych poprawia kondycję skóry i przywraca jej piękny, młody wygląd.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników aktywnych biokrem intensywnie i głęboko nawilża skórę, skutecznie gasząc jej pragnienie. Doskonale wzmacnia, uelastycznia i napina skórę wygładzając zmarszczki i kurze łapki. Dodatkowo, zawarty w biokremie kompleks kojąco - wzmacniający łagodzi objawy zmęczenia, zmniejsza opuchliznę i rozjaśnia cienie pod oczami, a spojrzeniu nadaje naturalnego blasku i świeżości.

Za taką cenę - rewelacja

Dlaczego jeszcze go nie oceniłam, choć kupiłam dziś drugie opakowanie? :) Sama nie wiem, więc nadrobię to niedopatrzenie.
Mam wieczne problemy z oczami. Ostatnio z kasą było krucho, a skończył mi się krem pod oczy, więc kupiłam taniochę rossmannowską, która może nie uczula, ale jest stanowczo za słaba dla kobiety po 30 roku życia ;)
Dostałam wypłatę i poleciałam kupić nowe opakowanie Blue Lagoon. Jest to bowiem lekki, delikatny kremik, bardzo ładnie wygładzający skórę, zmniejszający widoczność zmarszczek i dyskomfort oczu. Może niektórych uczula, jak wszystko w zasadzie. Mnie, na szczęście, nie. Pompka dotrwała do końca, choć na sam koniec nie ciągnęła już kosmetyku, więc dłubałam patyczkiem, jak jedna z wizażanek ;) Zauważyłam jednak, że wygląd pompki w nowym opakowaniu się zmienił, więc może jest nadzieja, że i sama pompka będzie OK. Na pudełku zauważyłam też nagrodę kosmetyczną Prix de Beaute od Cosmopolitana ;) I choć pisemka nie lubię i nie kupuję, to jednak nagrodę słusznie przyznali temu kremowi. Polecam, tym bardziej, że cena przyjazna dla średnio zamożnych pań ;)

EDIT: a jednak pompka jeszcze gorsza od poprzedniej :( Mogliby przerzucić się na gustowny słoiczek do kompletu, albo jakąś ładną tubkę. Albo zainwestować w dobrego producenta pompek do kosmetyku! Bo specyfik rzeczywiście jest dobry, sam w sobie.

EDIT2: Niezależnie od pompki, daje 5 gwiazdek! Używałam ostatnio Yoskin-e 30+ pod oczy, niby wszystko w porządku, jakaś suchość, ale górne powieki miały jakieś takie dziwne przesuszenia, których nic "nie brało". Wróciłam do BL i rewelacja, wszystko wróciło do wspaniałej normy, skóra nawilżona, niepodrażniona, wreszcie ukojona!
Pozostanę przy nim, mam nadzieję, że długo go będą produkować!
Używam tego produktu od: ponad roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, w trakcie 3

uczulił!

Kolejna porażka z serii "Blue lagoon" - żadnych, podkreślam - żadnych pozytywów, za to długa lista negatywów:
- uczulił potwornie!! łzy zaczynały systematycznie mi płynąć po ok. godzinie po aplikacji (z tego powodu stosowałam go na noc)
- oczy były spuchnięte, powieki zaczerwienione
- rano budziłam się z obrzękiem powiek górnych i dolnych, do tego doszła wydzielina ropna!
- nie wygładza, nie ujędrnia, nie nawilża, a wręcz powoduje zwiększenie i uwydatnienie zmarszczek!
Nigdy więcej!

Rewelacja!

Mam duży problem ze skórą pod oczami. Jest wiecznie przesuszona, z głębokimi zmarszczkami, a ten krem świetnie sobie radzi. Przede wszystkim rewelacyjnie nawilża i wygładza. Lekko rozświetla. Skóra pod oczami wygląda bardziej promiennie. Krem nie zawiera przy tym żadnych wkurzających, świecących drobinek. Zmniejsza widoczność zmarszczek. Konsystencja jest lekko, krem błyskawicznie się wchłania. I to jest najdziwniejsze. Bo ze wszystkich kremów pod oczy jakie próbowałam, ten właśnie leciutki niepozorny, nawilża najlepiej :)

Dodatkowym atutem jest cena i duża wydajność.

Jedyną wadą jest pompka. Potrafi się zepsuć nawet w połowie opakowania. I muszę później wydłubywać krem patyczkiem kosmetycznym, bo inaczej nie da się go wydobyć. Na 3 opakowania za każdym razem pompka się psuła. Wpływa to dość znacząco na komfort używania.

Ze względu jednak na rewelacyjne działanie nie mam serca obniżyć mu oceny. Także 5 z minusem za pompkę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Polecam zakup!!!

Zakupiłam krem, ponieważ nie miałam nigdy żadnego produktu z Farmony.Krem jest wydajny, u mnie pompka jak na razie sprawuje się doskonale, dzięki niej aplikacja jest wygodna i higieniczna.Krem jest b.lekki, szybko się wchłania i odświeża skórę wokół oczu.
Jestem zdecydowana kupić go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Godny polecenia

Kupiłam bo spodobało mi się opakowanie:) To śmieszne, ale czasem przez przypadek można znaleźć świetny kosmetyk.
Krem ma moim zdaniem same zalety, wad nie znalazłam:
- bardzo tani i wydajny
- higieniczna aplikacja (moja pompka na razie miewa
się dobrze)
- delikatny zapach
- efekt wypoczętej i dobrze nawilżonej skóry
- nie testowany na zwierzętach

Polecam bo na pewno wart jest wypróbowania!

Używam tego produktu od:2 m-ce

Krem dobry, ale...

Krem naprawdę skuteczny. Bardzo dobrze nawilża, jest lekki i ładnie pachnie, szybko się wchłania. Ale kto wymyślił to opakowanie?! Wizualnie wygląda to dobrze, ale niestety nie działa. Gdy zużyłam połowę opakowania, mechanizm przestał funkcjonować. Nie pozostało mi nic innego jak wydłubywać krem patyczkiem.
W końcu musiałam wyrzucić niedokończone opakowanie. Oto jak można "spalić" naprawdę dobry produkt.
Tylko z tego powodu wiecej nie kupię tego kremu.
Moja mama miała krem z Farmony w podobnym opakowaniu i niestety problem ten sam.

Używam tego produktu od:1 miesiąc