Essence, Holo Rainbow, Nail Polish (Holograficzny lakier do paznokci z drobinami brokatu)

Lakier do paznokci, posiadający subtelne drobiny brokatu. Nadaje tęczowy, holograficzny efekt. Wygodny pędzelek umożliwia równomierne rozprowadzenie, nie pozostawiając smug. Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych:

- 01 - srebrny
- 02 - zielony
- 03 - granatowy
- 04 - różowy
- 05 - fioletowy

lakiery do paznokci, lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające
o przedłużonej trwałości
Efekt
brokatowe

Fajny!

Ostatnio bardzo polowałam na wszelkie holo rzeczy. Takie prawdziwe holo, nie oszukane :) Pewnego razu wpadłam w drogerii na ten lakier do paznokci, w kolorze srebrnym. I musiał być mój.
Pierwsze wrażenia? Estetyczne opakowanie, na plus.
Lakier jest naprawdę śliczny, drobinki się cudnie mienią. Da się nim uzyskać pełne krycie (bez lakieru bazowego) w jakichś 3 warstwach. Trwałość i szybkość schnięcia oceniam jako przeciętne.
Zmywanie go to oczywiście piekło, dlatego nie nakładam go bez bazy peel-off do paznokci :)

Rewelacyjny efekt

Pokochałam lakiery Essence Holo Rainbow ponieważ efekt jaki można uzyskać jest naprawdę świetny.Lakier jest gęstawy, łatwo nakłada się go szerokim pędzelkiem. Wysycha wręcz ekspresowo, nie maceruje się, nie ściera.Jedna warstwa wystarcza w zupełności aby pięknie i równomiernie pokryć płytkę paznokci. Po wyschnięciu jest odrobinę szorstki dlatego pokrywam go top/bazą i wtedy lakier u mnie wytrzymuje 5-6 dni. Polecam bo te kolorki są świetne.

Wspaniały efekt!

Efekt holo jest teraz w modzie wszechobecny, co widać chociażby w lakierach do paznokci. Lakier od Essence dodatkowo pozwoli uzyskać nam brokatowy efekt, który znakomicie prezentuje się na paznokciach. Lakier jest również bardzo trwały, potrafi utrzymać się niemal do 3 tygodni i nie niszczy płytki paznokcia. Pędzelek mógłby być nieco szerszy, aby można było łatwiej nakładać produkt, jednak jeśli ktoś chce użyć go tylko do zdobienia, powinien być jak najbardziej w porządku.:)