Clean & Clear, Shine Control Daily Facial Scrub (Żel peelingujący przeciw błyszczeniu się skóry)

Nowy żel peelingujący przeciw błyszczeniu się skóry CLEAN & CLEAR to delikatnie złuszczający peeling, którego unikalna formuła zawiera trawę cytrynową i wyciągi z owoców. Peeling nie tylko usuwa brud, tłuszcz i zanieczyszczenia, ale także pozostawia twoją skórę bez efektu świecenia przez cały dzień. Jest on na tyle delikatny, że możesz go używać codziennie. Zawiera orzeźwiające mikrogranulki.

Nie dla mnie

Oczyszczanie przeciętne, gdy używałam nieregularnie, zamiennie z innymi żelami nie podrażniał. Gdy skupiłam się tylko na nim, po kilku dniach stosowania, od razu po nałożeniu preparatu na twarz czułam straszne pieczenie i od razu musiałam go zmyć. Później pomagały tylko łagodzące kremy. A muszę dodać, że rzadko kiedy coś mnie podrażnia.
1,5 gwiazdki za energizujący zapach, który na początku przyciągał, z czasem zaczął odstraszać zapachem chemii.

Używam tego produktu od: pół roku temu

bezsens

Mam dylemat przy tym kosmetyku, bo skóra zaraz po umyciu jest świeża, oczyszczona, pory są ściągnięte i jakby mniej brudne, skóra przez jakiś czas nawet się nie błyszczy. Niestety taki efekt jest tylko chwilowy, już nie mówiąc, że epitet peelingujący jest całkowicie nietrafiony, ponieważ co te kilka granulek na krzyż mogą zetrzeć :( no i w dodatku nie jest wydajny, szybko znika z tubki
Nie jest najgorszy, no bo jednak coś robi z tą skórą, ale z drugiej strony po co wydawać pieniądze na efekt, który utrzymuje się na jakieś 10 minut?

Musiałam edytować wypowiedź, bo teraz doczytałam, wypowiedź "pozostawia skórę bez efektu świecenia na cały dzień" dobre sobie :D. Za perfidne kłamstwo odejmuję gwiazdkę

Beznadzieja

Mam cere błyszczącą za każdym razem jak wstaję z łóżka kupiłam ten produkt z nadzięją że sobie on z tym poradzi Bardzo mie zawiódł.
+Troszkę peelinguje
-Nie radzi sobie z błyszczeniem skóry 10 min po umyciu twarzy jest tak samo jak było
- nie domywa dobrze
- Niewydajny
- Nie usówa brudu
- Ma za mało mikro granulek peelingujących nie odczuwa sie ich na twarzy gdzy mujemu twarz
- cena żelu w opakowaniu jest połowa co znaczy ok 100 ml a nie 150 ml jak jest napisane. Oszustwo

Używam tego produktu od: Maja
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze mam trochę

nigdy więcej

Nie mam skłonności do podrażnień, nigdy mi się to nie zdarza., ale TO podrażniło moją cerę, szczególnie strefę T. Niby jest peelingujący, ale złuszczania ani nie czuć ani nie widać. Mikrogranulki to porażka, fajnie tylko wyglądają. Przy użyciu rozbijały się na mniejsze - to ok, ale niczego głębiej nie oczyszczały ani nie złuszczały. Zwiększyła się ilość wyprysków po tym żelu. A najgorsze było to takie uczucie, że cera mimo umycia przed chwilą jest pokryta jakąś niewidzialną warstwą sebum i czegoś jeszcze... Mimo umycia miałam wybitne uczucie, że moja cera naprawdę barzo nie jest czysta.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

pol na pol lecz nie moj

Nie ufam tego typu produktom, poniewaz w blyszczeniu skory i tak nie pomoga, a przy okazji ja wysusza - na tym polega ich glowne dzialanie.
Zel Clean&Clear dostalam w prezencie. Moja skora w chwili obecnej sie nie przetluszcza, ale ma w ciagu roku fazy mieszanej i zelu uzywalam akurat, gdy sie przetluszczala na nosie i policzkach. Moje czolo to sprawa wyjatkowo dziwna, poniewaz nigdy sie nie blyszczy bez wzgledu na pore roku.

Zel nie podbil mego serca, poniewaz:
- niby jest peelingujacy, a mimo tego drobinki nic nie daja, nie usuwa suchych skorek, nie zmniejsza porow, nie oczyszcza ich
- nie nadaje sie do skory wrazliwej
- drobinki nie masuja skory, prawie w ogole ich nie czuc, niby sa, ale jakby ich nie bylo
- zostawia skore matowa bezposrednio po uzyciu, ale nie wplywa na pozniejsza redukcje sebum
- lekko wysusza
- sciaga
- zapach sredni, jak dla mnie moglby w ogole nie pachniec
- nie daje wrazenia oczyszczonej skory
- jest taki klejacy w uzyciu
- nie wygladza, a skoro jest zelem peelingujacym - powinien
- ma w skladzie SLS - substancje dzialajaca pianotworczo i podrazniajaco
- ma w skladzie Methylparaben

Ma jednak takze zalety:
+ jest szybki w uzyciu
+ ma dobra gestawa konsystencje, nie splywa z palcow ani po twarzy
+ niezwykle wydajny
+ ladne opakowanie, wygodna tubka stojaca na zatyczce
+ w skladzie nie ma alkoholu :kciuki:
+ niedrogi
+ dostepny w kazdej drogerii
+ dobrze oczyszcza buzie po wstaniu rano z lozka
+ mozna uzywac codziennie

Ponownie nie kupie, mialam z tej serii takze tonik i bardzo pachnial alkoholem. Nie sadze, aby mialo to zbawienny wplyw na skore.
Mimo wszystko sadze, ze ma szanse znalezc zwolenniczki.

Używam tego produktu od: uzywalam kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Bardzo dobrze oczyszcza skórę. Ma przyjemny, lekko miętowy zapach. Skóra po nim jest gładka, nieściągnięta i matowa. Zdecydowanie znajdzie się jeszcze na niejednej mojej liście zakupów.

Mam mieszane uczucia.

Produkt niedrogi. Ładnie pachnie cytrusami,ma ciekawe granulki oczyszczające cerę. Jednak tak poza tym to nic specjalnego. Może usuwa jakieś pryszcze (bo wysusza),ale tak to wątpię czy bym kupiła następne opakowanie. Na zmniejszenie świecenia jakoś nie zwróciłam uwagi. Wtedy kupiłam go z emocji,bo potrzebowałam jakiegoś żelu na twarz . Nie patrzyłam wtedy na opakowanie. Ech...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nic specjalnego

Błyszczenia nie zmniejsza to na pewno.
Peelingujący? Nazwałabym to "z bajeranckimi drobinkami utrudniającymi aplikację" Albo coś peelinguje albo nie. Nie lubię takich gniotów, a ten podbierałam bratu w czasie pobytu u niego.

Jak dla mnie, to zwykły żel bez żadnych właściwości nie wart ceny i zachodu.

Używam tego produktu od: 2 miesiące z długimi przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

dla mnie ok.

Trochę zdziwiły mnie negatywne komentarze na temat żelu... ale być może jest to spowodowane tym, ze nie mam bardzo wymagającej cery i po prostu potrzebuję żelu do mycia twarzy / bez zadań specjalnych.

Dla mnie produkt jest naprawdę ok - odświeża twarz, daje przyjemne uczucie na twarzy, ma fajną konsystencję, jest wydajny...

Polecam ;-)

Nasilił błyszczenie

Miałam ten produkt 2 razy , dałam mu dwa razy szanse . Jest beznadziejny .. w sumie nie miałam aż tak błyszczącej skóry , ale jednak posiadam tłustą skórę .. chciałam ją wysuszyć tym produktem .. a okazało się że było gorzej niż przed użyciem tego produktu . Nie dość że ma zapach domestosa do ubikacji to jeszcze czuć w nim taką chemię że masakra .. Zdecydowanie nie polecam wzmaga jeszcze bardziej błyszczenie

Używam tego produktu od: troche uzywałam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

słabo

-Produkt jest słaby.
- Zaletą jest jedynie zapach- cytrynowy
- Konsystencja żelowa dziwnie utrudniająca mycie
- granulki duże, rozpuszczające się na skórze
- wzmaga błyszczenie się skóry

Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 tyg.

Kosmetyk nie spełnia swojego zadania.

Żel ma wodnistą konsystencje i jest potwornie mało wydajny. Nie oczyszcza twarzy, a po jego stosowaniu mam wrażenie, że moja skóra zrobiła się bardziej tłusta. Jego jedyne działanie to działanie odświeżające.
Ma niezwykle wygórowana cenę.

Używam tego produktu od: użyty pare razy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego