Clean & Clear, Shine Control Daily Facial Scrub (Żel peelingujący przeciw błyszczeniu się skóry)

Nowy żel peelingujący przeciw błyszczeniu się skóry CLEAN & CLEAR to delikatnie złuszczający peeling, którego unikalna formuła zawiera trawę cytrynową i wyciągi z owoców. Peeling nie tylko usuwa brud, tłuszcz i zanieczyszczenia, ale także pozostawia twoją skórę bez efektu świecenia przez cały dzień. Jest on na tyle delikatny, że możesz go używać codziennie. Zawiera orzeźwiające mikrogranulki.

4/5

Testowałam już wiele żeli do twarzy, przy tym zatrzymałam się na dłużej. Jest wydajny, oczyszcza, daje uczucie świeżości, nie wyskakują mi zanadto po nim jakieś niespodzianki, więc generalnie jest ok ;) Oczywiście nie zapobiega świeceniu się twarzy, ale testowałam już tyle kosmetyków, które miały to robić i żaden w pełni nie sprostał temu zadaniu. Więc generalnie, jeśli ktoś chce fajny żel do twarzy i nie boryka się np. z trądzikiem, to polecam ;)

Bardzo fajny żel :)

Generalnie polecam ten żel. Jest wydajny, ma ładny zapach, fajne drobinki w sobie, oczyszcza a co bardzo ważne mojej skóry nie wysusza. W lecie moja skóra lekko się świeci, lecz ten żel raczej nie usuwa tego problemu. Mimo to polecam go ! :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Mój ulubiony

Przede wszystkim zacznę od tego, że w swoim życiu przetestowałam mnóstwo żeli myjących, ale do tego wracam. Miałam przez ostatnią chwilę Dax Cosmeticsa (ten z białym kremikiem), przy którym miałam wrażenie że mam niedomytą buzię. I dlatego z powrotem jestem przy Shine Control.

>>oczyszcza, a przynajmniej ja mam takie wrażenie po umyciu

>>ładny zapach

>>mnie się tam cera nie świeci [a mam mieszaną, choć tłusta jest na czole] a równocześnie nie wysusza mi pozostałej partii twarzy

>>co do ceny myślę że zawyżona, za 10 zł byłaby w porządku (kupiłam za 14 zł w Rossmanie)

Używam tego produktu od: dłuższy czas, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

dobry

Kupiłam go bo niby miał spowodować że moja tłusta cera będzie się mniej przetłuszczać a ja niestety nic takiego nie zauważyłam:(
Żel dobrze oczyszczał, miał ładny zapach i pozostawiał twarz miłą w dotyku.
Jednak myślę że za taką cene można znaleźć lepszy.

Używam tego produktu od:już nie używam

Produkt godny polecenia

Plusy:
- przyjemny zapach
- nie podrażnia skóry
- dobrze oczyszcza
- i przede wszystkim, co najważniejsze, skóra faktycznie mniej się błyszczy

Jeśli chodzi o stosowanie, używam go raz dziennie, na wieczór. Najpierw dokładnie oczyszczam twarz innym żelem, potem przez około 10 minut szoruję twarz peelingiem. Potem przecieram twarz tonikiem zwężającym pory, nakładam krem nawilżający i idę spać. :-)

Wady:
- brak

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Najlepszy

Mam cerę wrażliwą to pierwszy produkt który mi jej nie podrażnił ! Ma ładny zapach ,lekką konsystencje i fajnie oczyszcza ,matuje , jest wydajny . Jak dla mnie jest to super produkt i kupię go ponownie : )

Używam tego produktu od:kilku tygodni

przyzwoity

kupuję go na zmianę z żelem clean&clear przeciwko wągrom, tego używam latem bo ma ładny orzeźwiający zapach.
nie przeciwdziała jakoś zdecydowanie owemu błyszczeniu się skóry ale świetnie myje, nie wysusza, odświeża. a ja właśnie tego oczekuję od żelu do mycia twarzy.

edit: porównując go z obecnie przeze mnie używanym żelem Garniera stwierdzam: zapach świeży, ale po dłuższym czasie jednak chemiczny i ten chemiczny, sztuczny smród męczy; granulki są za duże i raczej ich niewiele, więc ze ścieraniem nie radzą sobie za dobrze, odejmuję 1,5 gwiazdki

Używam tego produktu od:3-4lata
Ilość zużytych opakowań:wiele

Świetny!

Mam tłustą cere wiec po każdym wysiłku moja twarz makabrycznie sie swieci. Myje nim rano twarz ,później krem nawliżajacy i podkład dzieki temu twarz mi sie nie świeci i podkład lepiej sie trzyma. nie zauwazyła żadnego wysuszania nie porzetłuszczajacych sie partii twarzy może to dlatego,że bardzo żadko uzywam tego peelingu jak i sie maluje. Polecam go!

Używam tego produktu od: września 2009

Niezły

Lubię zapach tego kosmetyku, bardzo orzeźwiający. Co do tych drobinek, które mają mieć niby właściwości peelingujące - ja jakoś tego efektu nie zauważyłam. Dobrze oczyszcza, jest dość wydajny - mi wystarczył na około 2 miesiące.
Używam tego produktu od: dorwałam go blisko 3 lata temu

Byle co...

Spodziewałam się mocniejszego peelingu,w ogóle czegokolwiek na kształt:) brata - C&C przeciw wągrom, a ty nic ciekawego. Zapach płynu do naczyń, peeling słaby,a co do efektu zmatowienia - Na to nawet nie liczyłam... Czekam aż się skończy .Używam tego produktu od:tygodnia.
Ilość zużytych opakowań:Połowa pierwszego...

Acha! Cena nie tak wysoka, w Rossmannie dorwałam go za 14,-

ok

Produkt bardzo dobry. Buzia ładnie pachnie, nie błyszczy się, jest oczyszczona. Problem jest z doborem odpowiedniej ilości kosmetyku- jeśli używa się za dużo przesuszona twarz domaga się nawilżenia i wytwarza więcej sebum- zaczyna się mocniej błyszczeć a więc można osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego przesadzając z ilością żelu.

mieszane uczucia

Ja mam mieszane uczucia co do tego żelu.
Z jednej strony lubię do niego wracać, bo
- dobrze oczyszcza
- ładnie pachnie
- daje uczucie świeżości i orzeźwienia
Z drugiej strony, z pewnością, nie daje tego co obiecuje producent:
- skóra nie przestaje się błyszczeć, nawet jak się stosuje żel już dłuższy czas.
A ostatnio mam coraz większy problem z błyszczącą się skórą, i zastanawiam się, czy to nie skutek stosowania tego żelu.. Choć być może to tylko autosugestia po przeczytaniu innych opinii, sama nie wiem..

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć