Clean & Clear, Shine Control Daily Facial Scrub (Żel peelingujący przeciw błyszczeniu się skóry)

Nowy żel peelingujący przeciw błyszczeniu się skóry CLEAN & CLEAR to delikatnie złuszczający peeling, którego unikalna formuła zawiera trawę cytrynową i wyciągi z owoców. Peeling nie tylko usuwa brud, tłuszcz i zanieczyszczenia, ale także pozostawia twoją skórę bez efektu świecenia przez cały dzień. Jest on na tyle delikatny, że możesz go używać codziennie. Zawiera orzeźwiające mikrogranulki.

przyzwoity

Średniak - średnio się pieni, średnio usuwa makijaż, średnio czyści twarz. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego przesuszenia - raczej jest w tej kwestii jak inne tego typu żele, gdzie po użyciu obowiązkowo nakładać należy krem.
Na efekt braku błyszczenia nie liczyłam, bo nie wierzę, że jakikolwiek kosmetyk sobie z tym poradzi. W innym wypadku byłaby tylko jedna gwiazdka.
Niestety, mój ulubiony PURE ZONE tak bardzo podrożał, że byłam zmuszona szukać alternatywy i też żel "ujdzie" wśród reszty, które wypróbowałam. Będę jednak szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie polecam

Mam cerę mieszaną i wielki problem ze świeceniem. Niestety zawiodłam się na tym żelu który nie dość, że przesusza skórę, daje efekt dodatkowego nabłyszczenia na nosie i czole. Wydajny także nie jest.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, ale ze względu na beznadziejność tego produktu odstawiłam go pewien czas temu na dobre

Świetny produkt

Świetnie oczyszcza moją mieszaną skórę.
Producent spełnia to co jest napisane na opakowaniu.
Skóra jest świeża i co najważniejsze nie błyszczy się przez cały dzień.
Dlaczego tylko 4 gwiazdki?
Cena-dość dużo bo ja zapłaciłam 19,99 za 150 ml.
ale warto wydać te pieniądze

Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

Nigdy wiecej!

Nie lubi mnie:( Ma u mnie tylko jednego plusa, a mianowicie: faktycznie dobrze oczyszcza skórę. I na tym koniec. Zaraz po umyciu moja skóra jest sucha, ściągnięta i co najśmieszniejsze- zaraz po wytarciu skóry świece się jak latarnia;| Zwykły krem nawilżający ledwo daje sobie radę.
Niestety, nie polubiliśmy się..:(

Używam tego produktu od:1 miesiąc

bardzo dobrze oczyszcza skore!

bardzo dobry scrub,najlepszy jaki stosowalem,a uzywalem wszystkich najdrozszych z neutrogeny,clear&clear z zenszeniem i wit.c,nivea young,st.ivnes morelowy i ten duzo duzo lepszy,doskonale oczyszcza skore trradzikowa,po tym stosowalem maseczke i skora byla bardzo gladka i dobrze oczyszczona,polecam,czulem mocne wrecz pieczenie lekkie,gdyz mam bardzo wrazliwa cere,ale warto stosowac,by oczyscic dobrze skore!!!!!polecam

Używam tego produktu od:2008
Ilość zużytych opakowań:20 na pewno

nic zachwycającego

Produkt dobry, ale wyłącznie dla osób, które faktycznie mają mocno tłustą skórę. Buzia rzeczywiście przestaje się świecić. Jednak przy cerze mieszanej kosmetyk zachowuje się fatalnie... Okropnie przesusza policzki... W moim przypadku ich przywrócenie do "normalności" trwało prawie tydzień... :( A szkoda, bo żel jest niesamowicie wydajny i bardzo ładnie pachnie

Taki sobie

Szukałam żelu który dobrze oczyszcza skórę i zapobiega jej błyszczeniu i kupiłam właśnie ten. Moje oczekiwania spełnił choć nie do końca. Skóra faktycznie jest oczyszczona ale przy tym podrażniona i czerwona. Bardzo cieżko też zmyć ten kosmetyk z twarzy. Jedyne czego nie mogę się uczepić to to że skóra faktycznie się nie błyszczy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

juz go nie kupie

super nowość.. pomyslalam czemu nie? jednak produkt mnie rozczarowal, w miare dobrze oczyszcza ale ciezko go zmyc z twarzy. Skora blyszczy sie tak jak zawsze (mam cere mieszana) wiec obietnice producenta pozostają niespelnione:( a zapach ? kwestia gustu. Mi nie odpowiada i nie kojarzy sie ze swiezoscia

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Nie polecam

Kupiłam żel gdy skończył mi się poprzedni i chciałam wypróbowac czegos nowego, jednak moja cera po zuzyciu jednego opakowania praktycznie się nie zmienila, moze stała sie troche gładsza, ale swiecila sie jeszcze bardziej, nie oczyszczając twarzy.

Twarz jak latarnia.

Kupiłam z ciekawości, gdyż na półce zabrakło mojego ukochanego Garniera 3 w 1.
Na początku byłam zadowolona, żel miał cudowny świeży zapach, nie podrażniał ani nie zapychał. Ba, miałam po nim wrażenie delikatnej, dobrze oczyszczonej i lekko zmatowionej skóry.
Po dłuższym stosowaniu zaczęły się schody. Twarz błyszczała mi się jak nigdy wcześniej, ciągle czułam na niej tłustą powłokę... Ohyda, w dodatku nie wiem, czym spowodowana, bo po raz pierwszy zdarzyło mi się coś takiego.
Daję dwie gwiazdki za zapach i delikatność, ale raczej nie polecam.

Używałam tego produktu: kilka miesięcy temu

niezły ale nie doskonały

Żel ma fajne orzeźwiające działanie na skórę. Delikatnie złuszcza, ale nie podrażnia i nie wysusza. Jakiegoś rewelacyjnego efektu matującego niestety nie zauważyłam.
Co mi najbardziej przeszkadzało, to fakt, że ciężko było zmyć żel z buzi - miałam ciągle wrażenie lepkiej twarzy.
Na plus zasługuje wydajność i zapach.

Używam tego produktu od:kilka mies

Pozostaje wiele do życzenia...

Na plus:
- ładnie pachnie
- jest wydajny
- nie podrażnia
- daje fajne uczucie orzeźwienia

Na minus:
- skóra się błyszczy tak jak się błyszczała albo jeszcze bardziej
- ciężko go zmyć
- niewiele peelingujących drobinek i są zbyt duże