Leo Activ, Regenerująca maska kokosowa

Leo Activ, Regenerująca maska kokosowa

Pojemność 1 000 ml

Maska kokosowa do włosów regeneruje i wzmacnia włosy zniszczone i po zabiegach. Polecany do wszystkich rodzajów włosów.
Produkt zdobył Złoty Medal Śląskiego Festiwalu Fryzjersko - Kosmetycznego za najlepszy produkt prezentowany na Targach Katowickich w 2007 roku.
Maska kokosowa dzięki połączeniu protein mlecznych i jedwabnych doskonale nawilża wszystkie rodzaje włosów, przez co stają się jedwabiście miękkie i łatwe do modelowania. Przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk. Nie obciąża włosów. Posiada bardzo przyjemny zapach mleczka kokosowego.

Bardzo dobra.

Maskę kupiłam razem z szamponem z tej samej serii.
Już wcześniej bardzo mnie ciekawiła, a że jedynym wyjściem było zamówienie przez internet, trochę mnie to zniechęciło.
I nagle boOom :D Znalazłam ją w pewnej hurtowni, którą całkiem przypadkiem odkryłam.

Maski używam od około 1,5m/ca i myślę, że "rozgryzłam" ją na tyle, by wystawić jej - pozytywną oczywiście ,opinię :)

+maska posiada fajną, gęstą, kremową konsystencję, coś ala Kallos Latte, z tym, że Kallos zdecydowanie jest rzadszy. Nie spływa z włosów, łatwo się ją nakłada i spłukuje z włosów
+opakowanie rewelacyjne - mam wersję z pompką i aplikacja jest naprawdę świetna
+posiada śliczny zapach - z tym, że nie przypomina on w ogóle kokosa ;) Pachnie raczej budyniowo - jak mleczny Kallos czy Mila.
Szkoda, że maska nie pachnie tak jak szampon - czystym kokosem, ale jest okej :]
+maska średnio wydajna, ale nie przeszkadza mi to.
+12zł za 500ml!
+produkt polski
+skład przywoity

Jeżeli chodzi o działanie...
...Maskę stosuję na całą długość włosów, przykrywam foliowym czepkiem i na to ręczniczek. Po około 30-60minutach, w zależności od tego ile mam czasu, spłukuję ją.
+włosy idelanie się rozczesują
+są miękkie, błyszczące, bardzo dobrze się układają
+maska wygładza, dyscyplinuje włosy
+są widocznie ożywione, takie delikatne i sypkie
+pomaga utrzymać włosy w zdrowiu
+zapach długo się na nich utrzymuje
Moje włosy nie są zniszczone, więc na temat regeneracji się nie wypowiem.
Na pewno poprawia wygląd tych zniszczonych.

Gwiazdkę odejmuje za to, że nie nawilża tak dobrze jak np. własnie Kallos Latte. Ale i tak ją polecam, bo to naprawdę świetny, polski produkt.

Używam tego produktu od: Około 1,5 m/ca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego - 500ml

dobry produkt

Jak w podsumowaniu: dobry produkt za dobre pieniądze :ehem:

Plusy:
+ nawilża i wygładza włosy (choć zaznaczam, moje włosy nie wymagają intensywnej regeneracji)
+ włosy są miękkie, nie są obciążone
+ mam wersję z pompką, mega wygoda :ehem:
+ piękny zapach
+ wydajność (choć przeszkadza mi zbyt wodnista konsystencja ;()
+ cena!

Maski używam średnio 1 na tydzień/ dwa, więc na spektakularne efekty nie liczę :) Wtedy też nakładam maskę na 30 min. i zawijam włosy w czepek i ręcznik.
Często po myciu używam jej jako zwykłej odżywki do spłukiwania i tu również sprawdza się dobrze :ehem:

Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Bardzo udana

Maseczka jest bardzo fajna,zarówno do stosowania np. raz na tydzień na dłużej,jak i używana jako odżywka po każdym myciu włosów.Włosy dobrze się po niej rozczesują,są gładkie i nawilżone.Nie są przetłuszczone ani przylizane.Maska ma gęstą konsystencję i ładny śmietankowy zapach(jak dla mnie powinna nazywać się latte a nie kokosowa,bo w składzie nie ma nic z kokosa,ale to szczegół ;) ).
Cena jak najbardziej zachęcająca;za opakowanie 500 ml zapłaciłam ok.13 zł w hurtowni fryzjerskiej.

Używam tego produktu od: grudzień 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Kocham!

Poszłam do fryzjerki po "coś" bez silikonów, coś co będzie nawilżało moje włosy,regenerowalo, i będą się one pięknie błyszczeć...a moja fryzjerka daje MI maskę i mowi-20zł poprosze...a ja do Niej-to chyba jakis zart?
I miała rację-jest świetna(w połaczeniu z szamponem za 15zł litr!) nawilża, włosy się pięknie błyszczą,nie widać rozdwojonych i popalonych końcówek...a do tego ten zapach,ta mega wydajność....dziewczyny nie wierzcie odżywką(poza Waxem) za 50zł jak mozecie miec takie cudo za tak śmieszne pieniądze!! Polecam z ręką na sercu..włosy wyglądaja jakby były wczoraj malowane!
edit: w hurtownii fryzjerskiej 8zł za pół litra!
Ilość zużytych opakowań: jedna setna

Jest tania i świetna. Polecam!

Zamówiłam te maske gdy włosy zniszczyły się ciągłym rozjaśnianiem. Wypadały i były popalone. Po masce włosy łatwo się rozczesują, są gładkie, mają piękny kolor. Gdy przestałam stosowac zauważyłam że i bez maski są w dobrej kondycji.

lubię:)

Dla mnie zdecydowanie "na plus"

+ Używam od wielu miesięcy, zazwyczaj mam włosy o długości "do brody", do tego cieniutkie strasznie, wiec maska jest baaardzo wydajna, do tego tania jak barszcz przy tej pojemności ( mam 500 ml )

+ Zapach - dla mnie nie ma nic wspólnego z kokosem, za to z budyniem śmietankowym jak najbardziej - intensywny, naturalny, smakowity, pozostaje na włosach

+ Łatwość stosowania - jako maska raz w tygodniu ( spora ilość + folia na włosy + ciepły ręcznik ), ale sprawdza się też jako "codzienna" odżywka, trzymana parę minutek po myciu

+ I najwazniejsze - efekty: włosy po użyciu są miękkie, błyszczące, zdyscyplinowane, nie puszą się, nie elektryzują; do tego nie są obciążone, nie przetłuszczają się szybciej. Ogólnie efekt bardzo dobry efekt zdrowych, zadbanych włosów

Więc dlaczego tylko 4* a nie max? Ano mam wrażenie, że maska działa tylko na zasadzie doraźnej, nie powoduje długotrwałej poprawy stanu włosów. Dla mnie jest raczej świetną odżywką niż maską o działaniu mocno regenerującym.
ale i tak ją lubię...

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

to ma być maska??

Na początku byłam zachwycona - po pierwsze ceną, po drugie zapachem... i to byłoby na tyle. Maska, która nawet nie ułatwia rozczesywania? To chyba nieporozumienie. Do tego obciąża włosy, zdarzyło mi się, że po jej zastosowaniu i wysuszeniu musiałam myć ponownie głowę :/

Po maskach LOreala czy Kerastase włosy miałam zawsze jedwabiste i idealnie sypkie, byłam przekonana, że co jak co, ale maska, jaka by nie była, nie zostawi splątanych włosów! A jednak.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

słaba

Maseczka nie sprawdziła się na moich wysokoporowatych, falowanych włosach:

-słabo nawilżała i wygładzała

-bardzo zmiękczała włosy, aż za bardzo, w moim wypadku były za lekkie i za miękkie, piórkowały się

-w składzie nie ma żadnej rewelacji

-piękny zapach, gęsta, bardzo wydajna

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

nawilża, nadaje blask

Bardzo dobra odżywka do włosów.
Miałam suche, matowe włosy i zaczęłam stosować tą odżywkę po każdym myciu włosów (co dwa, trzy dni). Od pierwszego użycia zauważyłam różnicę - włosy były nawilżone, gładkie, nie puszyły się zanadto. Kosmetyk ani razu nie podrażnił mi skóry włosów, a łatwo ją podrażnić - po wielu odżywkach robiły mi się takie małe strupki.
Obecnie stosuję tą odżywkę na przemian z innymi odżywkami do włosów.

Kupiłam w pojemności 500 ml w opakowaniu z pompką w sklepie fryzjerskim.

boska

Świetna maska - przede wszystkim zapach - bardzo podobny do maski Kallos, mleczny, słodki... Bardzo ułatwia rozczesywanie włosów - są mięciutkie i u mnie (włosy podatne na skręt) ładnie falują. Cena - duży plus ;-) Opakowanie z pompką sprawia, że wygodnie się ją stosuje. Ogólnie - maska bez zarzutu.

szału nie ma

Kupiłam tą maskę, bo poleciła mi go pani w sklepie fryzjerskim. Mam bardzo suche i zniszczone włosy, kilka razy je rozjaśniałam a końcówki są w fatalnym stanie, myślałam że ta odżywka je zregeneruje i nawilży, ale nie widzę różnicy:moje włosy nadal są suche i nie wygładzone. 500ml kosztowało 20zł. Teraz zamierzam wypróbować odżywkę Kallos i Matrix

Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe opakowanie

Uwielbiam.

Mój KWC od nawilżenia włosów :D
Od kiedy używam tej maski moje włosy są mięciutkie, błyszczące,elastyczne . :) Używam jej raz,dwa razy w tygodniu , jest baaaaardzo wydajna , posiadam wersję 1 litrową, wygodnie się dozuje ( za sprawą pompki ) . No naprawdę, same plusy .;) Jeśli któraś z Was ma zniszczone włoski, to niech zacznie używać tej maski - efekty na pewno będą! A ten zapach..achh :D

Używam tego produktu od:ok.5 miesięcy ?