Huda Beauty, 3D Highlighter Palette (Paleta 2 rozświetlaczy, różu i bronzera)

Huda Beauty, 3D Highlighter Palette (Paleta 2 rozświetlaczy, różu i bronzera)

Pojemność 31,5 g

Odkryj niepowtarzalną paletę rozświetlaczy! Znajdziesz w niej 2 rozświetlacze, róż oraz puder brązujący. Możesz je dowolnie miksować oraz używać wedle własnych potrzeb - również jako cienie do powiek. Dostępna w 2 wersjach kolorystycznyh: Pink Sands i Golden Sands.

pudrowe

Naprawdę wspaniały produkt

Paleta jest droga, ale daje też piękny i elegancki efekt na skórze. Polecam dla cer jasnych, kolorystyka jest uniwersalna, będzie pasować każdemu. Wspaniały produkt do dziennego, subtelnego i delikatnego makijażu, świetnie się rozprowadza i długo utrzymuje, bez przeysowanego efektu i brokatu na policzku widzianego z kosmosu. Bardzo wydajna, starczy mi na lata.

Podoba mi się

Posiadam paletkę w odcieniu pink sands. W jej skład wchodzą: rozświetlacz o kremowym wykończeniu (przypuszczam, że ma dawać efekt „mokrego policzka”), rozświetlacz w złotym odcieniu, biały rozświetlacz (świetnie się sprawdza także na ciele) oraz w odcieniu różowym, który spokojnie może być wykorzystywany jako rozświetlający róż. Jest to dobra opcja dla jasnych karnacji, ale nie jest to jakieś mocne glow widoczne z kosmosu. Mimo wszystko naprawdę wygląda ładnie, nie wchodzi tak mocno w pory i inne niedoskonałości, błysk można budować. Duży plus za trwałość, wydajność i niezmienna intensywność.

myślałam, że będzie większe glow

Kolorów można używać razem, a także solo - według własnych upodobań. Jeden z nich jest kremową bazą. Formuła reszty nie jest ani zbyt sucha ani zbyt mokra, dobrze się blendują i łatwo się nimi pracuje. Spodziewałam się od tego produktu mocnego glow, jednakże takiego nie uzyskałam. Według mnie Becca daje lepszy efekt tafli. Dla miłośniczek naturalnego looku na pewno będzie to strzał w 10. ;"). Opakowanie jest świetne, super wykonane, jednakże napewno nie będzie dobrym pomysłem zabierać je w podróż.