Guess, Guess for Woman EDP

Guess, Guess for Woman EDP

Zapach wprowadzony na rynek w 2006r, stworzony przez Maurice Roucel.
Dostępne także inne kosmetyki z tej linii zapachowej np. balsam do ciała czy żel pod prysznic.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, zielone jabłko
nuta serca: frezja, piwonia, magnolia, brzoskwinia
nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo, ambra

wody perfumowane
owocowe, kwiatowe

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

• Flakon: 3

Ciekawy flakonik

Ciekawy flakonik, zapach taki niespecjalny. Nic oryginalnego, raczej z tych świerzych, trochę przyciężkawy. Powiedziałabym, że taki młodzieżowy typ. Spodziewałam się czegoś fajniejszego.

• Flakon: 4

Zbyt kwiatowe.

Szczerze perfumy nie przypadły mi do gustu mimo iż wcześniej niuchnełam tester w sklepie.... A raczej sam korek bo tester był już pusty.... Moze dlatego popełniłam błąd. Lubie zapachy w których nie czuć kwiatów na pierwszym miejscu.... Tu niestety czuć je i to bardzo.... Aż mnie nos bolał. Wode oddałam koleżance... Ona lubi takie "kwiatki".

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Pełen zawód

Alleluja że nie kupiłam w ciemno całego flakonu tylko próbkę.
Zapach jak dla mnie wyłącznie na ciepłe dni, nawet na upały. Kompletnie nie na zimę. Dominują cytrusy, takie jak z chemii gospodarczej, jakaś cytryna z niewielką domieszką słabych kwiatów, wszystko lekkie i ulotne. Zapach ten kojarzy mi się z wodami Adidasa albo innymi dezodorantami. Do tego bardzo kiepska trwałość i projekcja - zapach praktycznie się nie zmienia.
Nie moja bajka, myślę, że jego jedynymi odbiorczyniami mogą być gimnazjalistki lubujące się w zapachach z Avonu

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 2

Ani tak, ani nie.

Zapach ładny, nie drażni, nie jest duszący, dość delikatny, ale.... w sumie nijaki. Zapach dla wszystkich i dla nikogo. Taki pospolity, wszędzie takich pełno. Nie powalił mnie, ani nie odepchnął. Wrażenie nie zostawił żadnego.

Zapach który idealnie trafił w mój gust. Pachnie pięknie, delikatnie, nie dusząco. Idealny na wiosnę i lato. Jedynym jego minusem a zarazem bardzo ważnym jest to że niezbyt długo utrzymuje się na skórze, dlatego też jest mało wydajny, wymaga kilkukrotnego pryskania się w ciągu dnia. Gdyby nie to dałabym 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Miłe......bezpieczne......nieinwazyjne.....oryginalne

Niby kwiatowo-owocowe ale wykończone piżmem, ambrą....Delikatne jak ich kolor , wręcz po prostu różowe, ale nie landrynkowe. Niespotykane. Kupiłam próbkę i zaintrygowały mnie...Mają w sobie jakby to ująć....jakąś przestrzeń,są otulające, miękkie. Nie czułam tego zpachu chyba nigdy od nikogo.A jednocześnie nie jest zapachem skomplikowanym czy zupełnie obcym. Nie -powiedziałambym wręcz że są nieinwazyjne i bezpieczne.Nie narzucają się, nie są nachalne i męczące.Kupiłam 50ml za śmieszną cenę 62,00 juz z przesyłką....Wadą ich jest jednak ulotność-bynajmniej podczas ich użytkowania-nie czuję ich wokół siebie,są dość bliskoskórneAle co dziwne -czuje je na ubraniach dość intensywnie, np. drugiego dnia.Niemniej warte są uwagi.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka i rozpoczynam 50ml

Owocowo-kwatowy zapach

Idealny owocowo-kwiatowy, najlepiej na wiosnę i jak dla mnie tylko latem. Nuty owocowe - zielone jabłko, brzoskwinia, truskawka i mandarynka są stonowane, orzeźwiające. Dla mnie zapach frezji jest dominujący. Bardzo różowy, słodki, owocowy, kwiatowy, czysty i świeży, bezpieczny zapach. Dla mnie ok.

Używam tego produktu od: 2013

świetna woda

Dostałam ją w prezencie, a wiadomo, jak jest z prezentami. Obdarowująca trafiła jednak w mój gust. Spodobały mi się od pierwszego psiku. Rześkie, jednocześnie słodkie i orzeźwiające. Trwałość niezbyt wysoka, dwie godziny to max. Cena trochę zaporowa, ale myślę, że gdy skończę flakonik, to kupię następny (jak uzbieram....):)

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: wykończone prawie całe 30 ml

uwielbiam

Pierwszy flakonik tego zapachu - 30ml, zakupiłam dwa lata temu w okresie wczesnej jesieni i od tamtej pory zawsze go mam na półce z perfumami, zakochałam się w nim od pierwszego powąchania, aktualnie jestem w połowie 3 flakonu, teraz już kupuję na all bo różnica cenowa sklep a internet jest naprawdę spora. Tester można nabyć za połowę ceny sklepowej, co jest bardzo korzystną ofertą. Sam zapach idealnie się nadaje na ciepłe dni. Wyczuwam ulubione frezje, piwonie i jabłko. Uważam, że jest to zapach bardzo kobiecy, zwłaszcza kiedy nieco złagodnieje, w parę chwil od użycia. Trwałość na mojej skórze bez zarzutu. Opakowanie jest nowoczesne i eleganckie, ładnie się prezentuje na półce. Jestem jak najbardziej na tak i myślę, że moja miłość do Guess będzie trwać i trwać.

Używam tego produktu od: jesień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1x 30ml, niedawno napoczęłam drugą 50tkę

Nierozwijajacy sie zapaszek..

Nie jest wart swojej ceny niestety.. Nie rozwija sie, nie utrzymuje sie na skorze nawet 4 godzin.. To nie mozna nazwac EDP o nie! zwyczajny cytrusowy.. za prawie 100zl za 75ml.. No nie warto kupic.. Czuc w nim tylko zielone jabluszko i piwonie.. i tak w kolko przez 2-3 godziny, a pozniej to juz mydelko.. szczerze wam powiem iz moge go porownac do zapachow z Avonu.. a Jak wiecie te, mozna zakupic po bardzo niskich cenach..
Nie nie nie..
Dla fanow kwasnych cytrusow moze by i sie spodobal, ale ja wole cytrusy, ale w bardziej slodszej formie :)

Używam tego produktu od: w ogole nie uzywam, 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie psikniec

calkiem calkiem

Całkiem ładny zapaszek. W pierwszej chwili po psiknieciu czuję zielone jabluszko i cytrusy, ale bardzo krótko, nawet jak dla mnie za krótko. Potem pozostaje zapach kwiatowy, chyba głównie czuć piwonie i tak już zostaje. Zapach nie do końca lekki lecz wcale też nie za ciężki. Co prawda nie czuje w nim żadnej ambry ani pizma mimo że są w nutach, ale coś mu nadaje mocniejszego charakteru. Tylko trwałość mogłaby być lepsza, no ale za ta30 ml zapłaciłam 50zł to za taką cenę nie można mieć wszystkiego. Lubie testować więc nie wiem czy zakupie ponownie.

;)

Bardzo podoba mi się ten zapach. Jest świeży, a zarazem słodki, ale akurat słodki. Sympatyczny, nie nachalny. Idealny na wiosnę i lato, ale w zasadzie pokusiłabym się o niego nawet jesienią-piżmo daje swoje ;) Jest trwały i wydajny. A buteleczka w swojej prostocie i nowoczesności mega.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 75ml