Logona, Duschbad Vanilla Feeling (Żel pod prysznic i do kąpieli)

Logona, Duschbad Vanilla Feeling (Żel pod prysznic i do kąpieli)

Delikatna formuła, a także rozpieszczająca kompozycja zapachowa owocu pomarańczy połączona z ekstraktem waniliowym, rozpieszcza skórę i nadaje jej wspaniały zapach. Nawet podczas kąpieli pod prysznicem skóra nie jest wysuszana.

Niesamowita przyjemność!

Zel pod prysznic kupiłam za przysłowiowe grosze w TK Maxx oraz ze względu na jego skład.
Na początku trochę mnie ta wanilia przerażała. Jednak tylko do momentu pierwszego prysznica.
Zapach tego żelu nie ma nic wspólnego z przytłaczającą wanilią znaną nam ze sztucznie perfumowanych kosmetyków, świeczek zapachowych, tudzież choinek do samochodu. ;) To zapach wanilii z dodatkiem owoców, przypominający raczej deser niż sztuczność.
Ten zapach potrafi mimo swej słodyczy orzeźwić. Jest absolutnie niesamowity. Skóra po nim jest ukojona, nie szczypie, nie jest ściągnięta.
Po naszym prysznicu pachnie całe mieszkanie, skóra jest ukojona, a my szczęśliwe.
Polecam!