Ziaja, Witaminowa, Krem pod oczy z witaminą E

Ziaja, Witaminowa, Krem pod oczy z witaminą E

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.
Wyraźnie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, intensywnie nawilża i tonizuje naskórek oraz zmniejsza obrzęki wokół oczu.
Przeznaczony do skóry dojrzałej po 30 roku życia.
Substancje aktywne:
- Olej sezamowy
- Prowitamina B5 (D-panthenol)
- Witamina E

Tak jakby go nie było

Kemu tego używałam jakiś czas temu, ale zaprzestałam, bo nie widać było żadnych efektów. Niby nawilża skórę pod oczami ale czegoś mu brakuje. Można go zastąpić czymkolwiek. Już go nie kupię. A w kremach pod oczy wolę masełkowatą konystencję.

Nie mozna miec wszytskiego....

Kupilam zachecona iloscia gwiazdek przy tym produkcie... I nie przecze - cena. Stwierdzilam - skoro zawiera witamine E, bedzie nawilzal i wygladzal zmarszczki jak obiecuje producent zaczne od tego kremu zeby nie przeplacac skoro niebedzie potrzeby... Ale jest.
Ten krem nawet nie nawilza! Jest to wlasciwie bezzapachowy zel-krem, ktory skora wypija a zmarszczki sa jakby podkreslone... moze po dluzszym stosowaniu zobaczylabym efekty jego dzialania, ale nie mam na to cierpliwosci...

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

****

Używałam tego kremu przez rok i chwilami z irytacją myślałam, że nigdy się nie skończy... Zaczęłam w minione wakacje i przestałam w zeszłym tygodniu. Codziennie wieczorem nakładałam cienką warstwę. Krem miał lekką, dość rzadką konsystencję. Bez problemu się rozprowadzał, ale zostawiał świecący się film, więc używanie rano odpadało. Po długim czasie stosowania zauważyłam znaczną poprawę nawilżenia skóry wokół oczu, jest ona bardziej rozświetlona. Jeśli chodzi o wygładzanie drobnych zmarszczek to początkowo byłam zachwycona rezultatami stosowania tego kremu, ale w miarę czasu zachwyt ten nieco opadł.
Dużą zaletą jest też to, że krem nie podrażnia. Moja skóra wchłaniała go jak spragniona.
Nie wiem czy kupię go ponownie, bo po roku czasu mam ochotę na zmianę...

Czas używania produktu: rok

dla cery mniej dojrzałej

Jest leciutki, delikatny, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Nadaje się pod makijaż. Nawilżenie średnie. Możliwe, że zapobiega powstawaniu zmarszczek, na "wyraźne ich wygładzenie", co obiecuje producent, raczej bym nie liczyła. Nie wiem, czemu jest przeznaczony do cery dojrzałej, moim zdaniem skład i działanie są bardziej odpowiednie dla młodszych kobiet jako profilaktyka.
Gdyby nie był przeznaczony dla cery dojrzałej, dostałby 4* (ocena trochę podciągnięta przez niskę cenę). Niestety, daję tylko 2 - za bzdury na opakowaniu o "wygładzaniu zmarszczek" oraz zbyt słabe nawilżenie, zbytnią lekkość i zbytni brak działania, jak na potrzeby mojej 30-letniej skóry.

polubiłam go

Mam 22 lata i potrzebowałam lekkiego nawilżenia skóry oraz zredukowania ewentualnej opuchlizny po nieprzespanej nocy. Krem ma bardzo lekką konsystencję, szybko sie wchłania i jest tani (4zł). W dodatku dość wydajny, używam go dość długo, a on sie jeszcze nie skończył. Podoba mi się w nim to, że jest bezzapachowy, a tubka ma dziubek, dzięki czemu aplikacja jest higieniczna. Nie podrażnił mnie,. Nie wiem, czy osoby dojrzałe (bo teoretycznie dla nich jest ten krem) będą zadowolone. Skóra w tym wieku ma większe wymagania i zazwyczaj poszukuje sie kremu o bogatszej konsystencji (aczkolwiek nie zawsze;)).

Używam tego produktu od: ok. 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

dobry, kuku tez potrafi zrobić

Nie klei się i dobrze wchłania. Konsystencja miło lekka.
Początkowo byłam zadowolona, wiec nakładałam go troche wiecej na noc.
Niestety po krótkim czasie mnie podrażnił i wysuszył skórę! Po dostaniu sie do oka - szczypie.

Nie kupie ponownie bo nie zauwazyłam spłycenia moich i tak nie wielkich zmarszczek.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fajny :)

Jeden z niewielu udanych zakupow w ostatnim czasie. Mam dopiero 20 lat ale stosuje go, zgodnie z zasada, ze lepiej zapobiegac zmarszczkom i nawilzac skore pod oczami od mlodosci.
+ lekki, szybko sie wchlania
+ delikatnie napina skore pod oczami
+ bezzapachowy
+ nie podraznia
+ bardzo tani
+ super opakowanie - tubka zakonczona waskim "aplikatorem" wiec mozna nakladac prosto z tubki na powieki

- moglby troche mocniej nawilzac
- nie zauwazylam efektu na moich mlodzienczych zmarszczkach mimicznych ;)

Za taka cene to swietny kremik dla skory nie potrzebujacej super intensywnej pielegnacji wokol oczu. Gdyby lepiej odzywial, bylby dla mnie KWC. Ale trzeba przyznac, ze jest to idealny krem pod makijaz, a gdyby byl ciezszy to pewnie by taki nie byl. Nie wiem czy kupie ponownie bo mam manie testowania roznych kosmetykow ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

przyjemny ale nieskuteczny

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi recenzjami i niską ceną (bardzo niską ceną :) ). Kremik jest przyjemny w użyciu, skóra po nim jest delikatna, miękkka i gładka w dotyku jak jedwab. Niestety wogóle nie zadzałał na moje zmarszczki, a są płyciutkie i jest ich nie za wiele. Sporadycznie pojawiają mi się cienie, niestety krem też im nie przeciwdziała. Dlatego poszukam czegoś bardziej skutecznego, ale tą tubkę na pewno wykorzystam do końca.

Używam tego produktu od: miesiaca

niezły

Ostatnio sie jakoś zaprogramowałam na Ziaję która co chwilę mnie zadziwa nowymi,fajnymi produktami za grosze.
Więc sobie kupiłam kremik pod oczy z Ziaji własnie.Wybrałam ten,bo miał najlepsze oceny z "ziajowskich" na wizażu.No i tak,po pierwszym użyciu-na noc rano oczywiście obudziłam się z opuchniętymi oczami,jakbym płakała całą noc.Ale się nie zniechęciłam,bo właściwe po wszystkich kramach tak mam,nawet AA.Potem po 2,3 uzyciu wszystko było ok.Niestety,cieni pod oczami to on nie usuwa,różnica jest niedostrzegalna.
Zdziwiłam się,że ma dośc lekką konsystencję,ale nawilża nienajgorzej.O żadnych zmarszczkach u mnie nia ma mowy,bo mam 17 lat.Ale od czasu jak zostałam bywalczynia wizażu,to moja swiadomośc pielęgnacyjna po prostu sie zrodziła(ehh..dziś kupiłam swój pierwszy filtr).A ten kremik ma wit.E więć mam nadzieję ze uchroni mnie ona przez zmarszczkami wokół oczu na młode lata;-)Cena też super,3,60 w Naturze a niestety to dla mnie ważne,bo jestem na utrzymaniu rodziców..

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w teakcie 1

ok

Niezły krem pod oczy, a za tą cenę to nawet rewelacja. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę wokól oczu. Nie podrażnia. Nie zostawia tłustej ani lepiej warstwy. Wpływu na cienie pod oczami nie stwierdziłam, ponieważ aktualnie ten problem mnie nie dotyczy. Bardzo wydajny.

lekki, ale działa

Mimo, że jest lekki i delikatny, bardzo dobrze nawilża. Odkąd go używam nie mam problemów z przesuszeniem czy podrażnieniem skóry wokół oczu. Nie mam jeszcze problemów ze zmarszczkami :-), ale zanim kupiłam ten krem, zdarzało się, że z przesuszenia, pod oczami pojawiały się drobne powierzchniowe zmarszczki :-(. Dzięki temu super taniemu kremikowi stan skóry bardzo się poprawił. Nie wiem, czy krem rzeczywiście zmniejsza obrzęki wokół oczu , jak deklaruje producent (na szczęście nie mam obrzęków :-) ), ale jak dla mnie i tak jest świetny. A ta cena ... :-).

Bardzo dobry kremik

Powiem tak...Do tej pory omijałam ten kremik szerokim łukiem, bo cóz można oczekiwać po kosmetyku za niecałe 4 zł.....Jestem bardzo mile zaskoczona, kremik jest cudowny.Doskonale nawilża skórę pod oczętami....Skóra jest jasniejsza, napięta, idealny pod makijaż, bardzo ładnie się wchłania...