John Frieda, Brilliant Brunette, Shine Release Volumising Shampoo (Szampon dodający objętości dla brunetek)

Szampon zwiększający objętość włosów cienkich i delikatnych dla brunetek, odcień od czekolady do espresso, dodający połysku i wzmacniający.

Cena: ok. 37zł / 250ml
/m/

nieszczególny

Kolejny drogi szampon obrazujący powiedzenie "przerost formy nad treścią".

Ładny zapach, generalnie obiecujące opakowanie i wygląd ale efekt słaby. Oczekiwałabym czegoś lepszego za tę cenę.

Objętości mi na pewno nie zwiększył, raczej obciążył moje długie włosy. Słabo się pienił.

Nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

całkiem dobry

plusem przede wszystkim jest baaaaaaaaardzo dobra wydajność. Wystarczy kropelka,a pieni się bosko. Jedno opakowanie starcza mi na rok ;) ... Żaden szampon mnie jeszcze nie powalił na kolana, ale ten jest dość dobry. Nie zauważyłam jakiegoś dużego przyrostu objętości. Dobrze myje i usuwa brud. Też mam mysie włosy ale nie zauważyłam żadnej zmiany koloru.
Nie zamierzam go zmieniać, przede wszystkim ze względu na wydajność i to, że się już do niego przyzwyczaiłam :)

mówicie, że jest trudno dostępny? u mnie w rossmanie jest :)

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2całe

Cudeńko

Kupiłam ten szmpon przypadkiem w TK Max , nie w widziałam go nigdy ani w Douglasie ani w Rossmannie. Śiwetnej jakosci produkt.
Plusy:
+ pieni się całkiem dobrze i spłukuje bez problemu,
+ nie podraznia wrażliwej skóry ,
+ w widoczny sposób zwiększa objętość włosów i ta
puszystość utrzymuje się w kolejnych dniach,
+ włoski są miekkę , błyszczące , dobrze się rozczesują , jednak nie zauważyłam wpływu szamponu na intensywność koloru.
+ ładna , elegancka tubka.

Minusy:
- trudno dostępny w PL
- cena

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Mój ulubiony

Kupuję go na allegro, choć jest rzadko dostępny. W polsce mamy tylko jedną serię - nawilżającą i to do niej porównam szampon dodający objętości. Rzeczywiście spełnia obietnice producenta. Zużyłam juz chyba 4 opakowania i widzę ten delikatny brązowy kolorek. Wcześniej zawsze farbowałam włosy, żeby pozbyć się takiego mysiego brązu, ale odkąd używam tego szamponu, przestałam farbować włosy. I rzeczywiście dodaje puszystości. Zwłaszcza jeśli wysuszymy włosy głową w dół i ułożymy. Jestem z niego bardzo zadowolona i kupuję go regularnie a to już naprawdę coś, bo zwykle lubię eksperymentować z kosmetykami. Ale za bardzo lubię tą brązową poświatę,którą tworzy żeby zmieniać go na inny:)

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

ok!

Nakładam na włosy bardzo dużo produktów.
Pomyślałam, że mają szampon dodający obiętości pozbędę się pianki. i rzeczywiście, prze JF Shine Release Volumising Shampoo pianka jest zupełnie niepotrzebna.
włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, odżywione. pięknie się błyszczą. szampon pomaga utrzymać efekt farbowania i dodaje objętości.

ma przyejmny zapach, trochę jak Timotei do włosów brązowych.

hiper wydajny. jedno opakowanie wystarcza na 3 misiące codzinniego stosowaniaUżywam tego produktu od: pol roku

bardzo dobry, ale nie KWC

Szampon ten kupilam przez przypadek, gdyz spodobalo mi sie opakowanie. Na dodatek producent obiecywal zwiekszenie objetosci wlosow, a tego moim zdecydowanie potrzeba.
Najwieksza zaleta tego szamponu jest to, ze swietnie sie pieni. Wystarczy odrobinka i juz mamy Schaum na calej glowie. Przez to jest bardzo wydajny :ehem:. Pachnie ok, koloru wlosow nie zmienia, nie zauwazylam, zeby jakos szczegolnie nalyszczal, ale wlosy wygladaja po nim naprawde ladnie. Lekko unosi je do gory, faktycznie zwieksza objetosc, choc przyznaje, ze spodziewalam sie efektu jak z reklamy, co bylo oczywiscie beznadziejne z mojej strony. Wydaje mi sie, ze troszke obciaza wlosy, jezeli uzywa sie go za czesto. Ja go uzywam max. 3 dni pod rzad, a potem innego szamponu. Wtedy z wlosami wszystko ok.
Calkiem go lubie. Podoba mi sie, ze stoi na tubce. Cena jest w porzadku, z reszta na dobry szampon wydalabym kazde pieniadze, wiec w ten na pewno warto zainwestowac co jakis czas.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

super

Używam tego szamponu już od trzech lat i zawsze kupuje go w Niemczech. Co miesiąc jest w promocji za 5 euro w Rossmanie. Więcej bym nie zapłaciłam, przesada, że w Polsce w duglasie kosztuje 40zł. No ale mniejsza z tym;) Najważniejsze, że szampon lekko koloryzuje włosy, pogłebia kolor, daje piękny blask, a do tego włosy po umyciu świetnie się układają.Co dwa miesiące farbuje włosy na lekki brąz, i mimo tego, że myje je co dwa dni, dzięki temu szamponowi farba świetni sie trzyma a kolor pozostaje i prezentuj się bardzo dobrze. No i oczywiśćie objętość, a dla mnie to jest bardzo ważne. Jednym słowem rewelacyjny produkt:)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo :)

bardzo średni

Moja recenzja mogłaby brzmieć bardzo krótko: szampon jak szampon: myje, nie podrażnia i to tak naprawdę wszystko.
Kiepsko się pieni, jest mało wydajny choć przyznaję iż mam długie włosy. Nie zauważyłam też żadnych właściwości związanych z "podbijaniem" koloru ale przyznam że od początku byłam sceptyczna jeśli chodzi o to. Nie kupię po raz drugi.

DOSKONALY!!!

mieszkam w anglii i uzywam tej marki od 2 lat~:)
najlepsza do wlosow!!!
mam brazowe wlosy-chcialam je 2 miesiace temu rozjasnic leciutko-dodac kilka jasnych pasemek - bez farbowania.
Zrobilam eksperyment- kupilam szampon i 2 odzywki do wlosow blond:)
jakies bylo moje zdziwienie kiedy po paru myciach zauwazylam swietne ~pocieniowane ~wlosy w odcieniach lekkiego brazu.
Nie umiem tego za dobrze wytlumaczyc ale chodzilo mi o NATURALNY EFEKT BEZ FARBOWANIA TZW.JAK OD SLONCA!
i sie udalo:))))))
.teraz powracam do ciemniejszego brazu i uzywam produktow do wlosow brazowych -swietnie sie spisuja

Wlosy lsnia,sa dobrze nawilzonei co najwazniejszei maja piekny odcien :)
polecam wszytskim!!!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele:)

przyjemny

Lubie szampony i odzywki Friedy - a właściwie moje włosy je lubią ;) Frieda i Aussie to firmy, których produkty uzywam na przemian. Mam miekkie, falujace, farbowane włosy, zdrowe, ale łatwe do obciążenia.
Szampony dla brunetek ( jasniejsze odcienie) uzywam chetnie, choc wole wersje dla włosów rudych - kwestia zapachu. Ogólnie sa do siebie podobne. Bardzo wydajne, wygodne w uzyciu ( tuba) , choc wolałabym zamkniecie mniej destrukcyjne dla paznokci ;) Slicznie pachną, wystarczająco się pienia, łatwo spłukuja. Oczywiście uzywam zawsze z odzywka, więc nie wiem, jak działa sam szampon...Po duecie włosy sa puszyste, błyszczące, długo zachowuja świezośc. Nie wypowiadam sie w kwestii koloru - nie wiem, czy faktycznie go podtrzymuje. Po szamponie koloryzujacym Marion praktycznie zniknał problem odrostów ( po typowych farbach), więc zmiany koloru sa mało zauważalne.
Nie wiem, czy kupie ponownie, bo jeszcze mam 2 w zapasie ;)

Używam tego produktu od:kilku lat

Świetny!!!!!

Moje włosy:rzadkie,cienkie,proste jak drut, farbowane więc mają tendencje do sztywnienia i wysuszania na końcach a przy skórze do przetluszczania.
Szampon powoduje że staja sie miekkie ,niesamowicie błyszczą,łatwo je ułozyć i JEST ICH WIĘCEJ!!!!
Wiele razy zbierałam komplementy i pytania o kolor farby po uzyciu tego szamponu.Trudno go zdobyć,nawet na allegro.
Do tego super opakowanie w eleganckiej tubie i niesamowicie ekskluzywny, utrzymujący sie delikatnie we włosach zapach!Polecam,ten szampon uzależnia!!!!!!
Chyba zafunduję mamie wersje dla blondynek:-)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:ok 6