Mypa, Shea Karite, Hair Repair Shampoo (Szampon regenerujący do włosów z masłem shea)

Szampon regenerujący jest przeznaczony do wszystkich typów włosów, ale szczególnie zaleca się go do włosów suchych lub zniszczonych. Szampon z masłem karite łagodnie myje włosy, przywracając im witalność, siłę, objętość i połysk. Masło karite dzięki swoim właściwościom odbudowującym wnika w głąb włosa , odżywiając go i działając ochronnie. Kremowa konsystencja szamponu sprawia, że "otula" on i osłania włos, dzięki czemu znika problem rozdwajających się końcówek. Włosy odzyskują elastyczność, gładkość, lekkość i połysk.

nie polecam

-przetłuszcza włosy
-dostałam po nim łupież
-mało wydajny
-drogi

jedynie zapach zjadliwy,nic poza tym

ogólnie nie polecam i juz wiecej nie kupie

kompletnie nie spełnia obietnic

Chciałam podreperować swoje włosy, które po zimie, farbowaniu itp. stały się nieco szorstkie i bez życia.

Ten szampon (do kompletu z odżywką i maską) to miało być to. Cena jak na firmę nikomu nie znaną i nie reklamującą się wysoka (ja płaciłam chyba 8,50 za 250 ml), więc pomyślałam, że może być dobrze. No i podobno zawiera masło shea

Włosy są szorstkie i nieprzyjemne.
Zapach duszący
Nie poprawia kondycji włosów w ogóle
Włosy są ciężkie i sztywne (nie wiem czy to nie przez odżywkę/maskę, ale zawsze stosuję w komplecie i taki mam efekt) jakby nie były umyte

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

OK, ale bez zachwytów

Kupiłam zachęcona opiniami na wizaz.pl, jednak nie podzielam zachwytów...

+ zapach
+ cena
+ opakowanie
+ konsystencja

- słabo myje, włosy są przetłuszczone po myciu
- nie poprawia wyglądu włosów
- przeciętny

Świetny.

Nie spodziewałam się, że będzie taki dobry. Jest tani i pięknie pachnie, a przy tym bardzo skutecznie zmywa zanieczyszczenia.
Włosy po nim są gładkie, świetnie się rozczesują, nie elektryzują. Bardzo dobrze pielęgnuje.
Muszę dodać, że każdy szampon jakiego używałam, jeśli pielęgnował to zostawiał otoczkę na skórze głowy, która powodowała szybsze przetłuszczanie.
Ten szampon wzorowo łączy dobre oczyszczanie z pielęgnacją. Miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Ładnie pachnie itd.

Bardzo ciekawy produkt, który ujął mnie swoim zapachem oraz skutecznością. Łączy w sobie egzotyczne klimaty z działaniem wzmacniającym. Jest stworzony dla osób
posiadających suche włosy o wrażliwych końcówkach,
bo nie wysusza. Pielęgnacja takim szamponem sprawia
mi przyjemność. To jeden z lepszych, ale i delikatniejszych szamponów, które wypróbowałam.
Szampon poprawia trochę kondycję włosów, nadaje im połysk. Kto jednak ma baaardzo suche włosy, musi stosować po umyciu odżywkę albo maskę.
Ogólnie ok szamponik

Używam tego produktu od: 21 dni

świetny

kupiłam całkowicie przypadkiem, razem z odżywką. szampon jest bardzo dobry, pięknie pachnie, doskonale nawilża włosy, zmiękcza, nie plącze. nie zauważylam żeby włoski szybciej się przetłuszczały. używanie go sprawia mi wielką przyjemność. dodatkowym atutem jest jest niska cena.

Używam tego produktu od: od miesiąca ok
Ilość zużytych opakowań: wczoraj skonczyłam 1 i biegnę po następne;)

To jest to!

1. Jest bardzo wydajny. Wystarczą dosłownie dwie niewielkie kapki do dokładnego umycia czupryny do pasa.
2. Dobrze się pieni.
3. Nie uczula ani nie podrażnia skóry głowy.
4. Pięknie pachnie... mmm... budyniem :-)
5. Odżywia przesuszone, delikatne włosy, zwłaszcza końcówki, które stają się z mycia na mycie coraz bardziej elastyczne. Fakt, nie zasklepia rozdwojonych końców, ale producent chyba tego nie obiecuje ;-)
6. Ujarzmia zbyt puszące się włosy, jednocześnie nie sklejając ich w nieestetyczne strąki.
7. Doskonały stosunek cena/jakość.
8. Szata graficzna opakowania jest miła dla oka. Przywodzi na myśl estetykę sprzed trzydziestu lat ;-)
Jestem na TAK!

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki.

za słaby dla suchych

Szampon nadaje się do włosów normalnych, takich jak moje, ale na pewno nie do suchych i zniszczonych. Używam go od miesiąca, ale nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia. Włosy są po nim lekkie, błyszczące, na pewno nie obciąża, ale nie są mocniejsze. Nie mam problemu z rozdwajaniem końcówek, wiec nie wiem, czy sobie z tym radzi, ale nie sądzę żeby sobie poradził.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Generalnie jest ok :)

Ogólnie to szampon jest jak najbardziej ok.

+ ładnie pachnie
+ widać poprawę jeżeli stosujemy z maską z tej samej serii
+ jest wydajny
+ dobrze się pieni i aplikuje
+ nie uczula i nie podrażnia
+ ułatwia rozczesywanie
Hmm...no i ma ładne opakowanie :D

Co do minusów to chyba tylko taki, że można go kupić jedynie w Naturze, ale dla mnie to akurat żaden problem, bo w pobliżu mam 3 ;).

Używam tego produktu od: kilku tygodni