Vichy, Aera Teint Mineral (Mineralny podkład pudrowy SPF 20)

Vichy, Aera Teint Mineral (Mineralny podkład pudrowy SPF 20)

Ultra lekki podkład idealnie ujednolica skórę i naturalnie ją rozświetla. Zawiera 96 % minerałów, idealnie ujednolica skórę i naturalnie ją rozświetla. Przeciwdziała jej wysuszeniu i nieestetycznemu błyszczeniu.
Z każdym dniem skóra wygląda zdrowiej i bardziej promiennie.
Kaolin - redukcja błyszczenia
Miedź - rozświetlenie skóry
Cynk - wygładzenie powierzchni skóry
Krzem - ochrona
Magnez - przeciwdziałanie wysuszeniu skóry.
Hipoalergiczny, bezzapachowy. Zawiera filtr mineralny SPF 20.
Dostępny w 4 odcieniach. Opakowanie zawiera też pędzel do nakładania.

Super!

Jedynym minusem tego pudru jest słabe matowienie, jednak nie jest to jego głównym zadaniem. Cena w zasadzie też mogłaby być niższa.

Poza tym wymiata pod każdym względem:
- jest trwały
- bardzo wydajny
- nie daje efektu maski
- ma takie delikatne drobinki, które ładnie rozświetlają twarz (świetny efekt)
- u mnie nie wywołał żadnych problemów skórnych
- delikatnie kryje.

Warto mieć coś takiego w swojej kosmetyczce. Muszę do niego wrócić.

już nie taki doskonały...

gdy kupiłam ten podkład, czyli mój pierwszy mineralny, to byłam nim zachwycona. jednak gdy zaczełam buszować w mineralnych kosmetykach, to okazało się, ze vichy wcale nie jest taki rewelacyjny.

jako podkład ma wiele zalet:
- nie zapycha
- nie obciąża
- wyrównuje koloryt
- nie rozmazuje się na skórze
- nie smuży przy nakładaniu

ale ma również wady:
- przy nałożeniu zbyt dużej ilości tworzy maskę, a łatwo jest przesadzić.
- trwałość na tłustych partiach skóry jest niewystarczająca
- ciemnieje szczególnie w ciepłe dni gdy wytwarzanie sebum jest zwiekszone
- bywa, ze podkreśla suche skórki
- nie warto używać go jako utrwalacza do podkładu płynnego, bo wyglada dramatycznie

Gdyby nie to, że znalazłam podkłady, które nie mają tych wad, to pewnie nadal byłabym zadowolona z niego, ale moje oczekiwania wzrosły, a vichy area teint ich teraz nie spełnia.

Polecam!!!

Puder jest super. Bardzo ładnie się rozprowadza. Rozświetla twarz. Bardzo ładnie kryje. Po około 8 godzinach wymaga drobnej poprawki.

Jedyny minus to pędzel który jest dołączony do opakowania. Jest strasznie twardy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Tylko po zmieszaniu z innym pudrem

Zacznę od tego, że jeśli chodzi o krycie i trzymanie się na buzi- jest to najlepszy podkład mineralny w pudrze z jakim miałam do czynienia (wypróbowałam już Rimmel, Astor).

Minus- pędzelek, który nie nadaje się do aplikacji, jest megaszorstki i twardy. Ale powiedzmy, że pędzelek można wymienić.

Wielka wada- zarówno mnie, z cerą trądzikową, jak i moją koleżankę, która ma idealnie czystą skórę, po tym pudrze obsypywało pryszczami po każdym użyciu. O dziwo, po zmieszaniu go z pudrem bambusowym z BU, ten \'proceder\' się zakończył i Vichy stał się dobrym, lżejszym kosmetykiem, acz nadal z fajnym działaniem kryjącym.

Cóż, ja nadal w poszukiwaniu dobrego pudru/podkładu mineralnego:)

dobry ale...

pisze ta recenzje po tygodniowym stosowaniu...i jest tak sobie bo ,puder fajnie kryje naczynka , przebarwienia , cera czuje sie lekko ,mam odcien nude, ładnie stapia sie ze skorą , najlepiej wyglada na bazie ,przy czym baza ułatwia równomierne rozprowadzenie, niestety nie matuje na długo i po 3godz znika ze skóry, nie kryje tez porów , poprostu je widac , nie widac np czerownych przebarwien , czy jak pisałam naczynek ale pory widac , i stosowalam go na krem nawlzajacy na baze na podkład i nic sie nie zmienia hmmm....i ten błysk po 2-3 h nie jest zdrowy , chyba ma za duzo roswietlacza w sobie ,tak wiec nie dla mnie , jesli mamy cos wiekszego do ukrycia czy mocno przetłuszczajaca sie skórę to nie zrobimy tym pudrem idealnego makijazu ;-)

Używam tego produktu od: 1tyg

Zadowolona w 100% :)

W swoim posiadaniu miałam kiedyś podkład mineralny w pudrze .. bodajże był z firmy ARTDECO? zresztą nieistotne ;) przekonałam się do podkładów w pudrze min. dzięki yt, a dokładnie pisząc przekonała mnie agabil :) jak dla mnie jest to profesjonalistka :) fakt faktem ten puder z VICHY jest świetny :D

+ przyjemnie się go nakłada
+ nie zapycha mnie
+ jest wydajny
+ nie uczula
+ posiada same dobroci :) w końcu 95 % składa się z minerałów
+ wielki PLUS za SPF 20 :)

JEDYNĄ JEGO WADĄ JEST PĘDZEL DOŁĄCZONY DO PODKŁADU :/ TWARDY JAK SKAŁA ;) ale ja mam swój z sephory do mineralnego podkładu więc jest git :)

Osobiście polecam innym kobitkom :) ja na pewno jeszcze nie raz go kupię :)

Używam tego produktu od: niedawna

IDEALNY

Zachecona tutejszymi opiniami zakupiłam sobie ten podkład.Kolor 20 Nude -idealny. na lato pewnie zaopatrze sie w 30. Nie używam fluidów na codzień a pudry zwykłe prasowane tworzyły zawsze totalny mat, podkreslały skórki czego nie lubię. Nie mam idealnej cery, popeknane naczynka w szczególności przy nosie, pare piegów od słońca , rozszerzone pory, linie mimiczne cera mieszana ale bardziej sucha.

Bardzo dobrze zatuszował wszystko co chciałam nie tworząc maski, rozswietlił skórę pieknie i wyglada zdrowo-koloryt słoneczny, zniknela szarość, linie mimiczne jakby wypełnione , zmatowił skóre dobrze , naturalnie, buzia gładka i nie widac go wcale.

Jestem bardzo zadowolona.

Minusy- bark, moze pedzelek ale to drobiazg.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Dobroczynny puder, b.naturalne wykończenie

Chociaż mam kilka pudrów i na co dzień stosuję inne, głównie matujące, do tego ciągle wracam.
Puder stosuje się jedynie zamiast podkładu, co jest dużym ułatwieniem, gdy można stosować jeden kosmetyk. Osobiście nie znoszę fluidów i ich sztuczności.

Plusy:
- świetnie wtapia się w skórę, niezależnie od nałożonej ilości rozprowadza się równomiernie i wygląda 100% naturalnie, promiennie
- piękne odcienie, mój ulubiony to 20 Nude (nawet źle dobrany odcień do skóry wygląda naturalnie, wiem, bo mam odcienie 10, 20 i 30)
-pielęgnuje cerę, uspakaja ją, niweluje zaczerwienienia, naczynka, działa pielęgnująco na cerę wrażliwą i naczynkową
- same dobroczynne właściwości, 95% minerałów w składzie, brak talku (rakotwórczego)
-pięknie prezentuje się przez cały dzień, choć szybko znika ze skóry
- poręczne, nieduże opakowanie
- cudowna konsystencja, drobno zmielony

Minusy:
- nie matuje, skóra dość szybko się świeci - a jest to wina miki (rozświetlającej) i magnezu w składzie
- poprawki w ciągu dnia mogą powodować efekt maski
- pędzelek za mały, za twardy, zupełnie się nie sprawdza (ja używam takiego z Body Shopu)

Jednak zdecydowanie polecam!
Szczególnie posiadaczkom cery wrażliwej i naczynkowej, nie stosującym fluidów i sztucznych masek.

Używam tego produktu od: półtora roku

Naprawdę dobry kosmetyk

Ten podkład kupiłam niedawno ale używam go codziennie więc mogę go już ocenić. Polubiłam go i jak się skończy to pewnie do niego wrócę ale zmienię kolor na 20, bo teraz mam 10 i jest trochę za jasny.
Jakie ma plusy?
*dobrze matuje skórę chociaż trochę to zależy od kremu bo tłustego nie zmatuje na pewno
*długo utrzymuje się na twarzy, co najmniej 8h
*daje bardzo naturalny efekt, jesli się go nałoży w odpowiedniej ilosci nie zmienia koloru na twarzy na pomarańczowy jak niektóre podkłady
*dobrze kryje
*nie zatyka porów

Ma jednak kilka małych minusów ale dla mnie nie są one znaczne:
*pędzelek jest do kitu, gdyby nie kabuki to byłoby kiepsko z nakładaniem
*trzeba uważać by nie nałożyć go za duzo bo moze dawac efekt maski przy nadmiernej ilosci
*po kilku godinach efekt matujący juz nie jest taki jak na poczatku ale o dziwo twarz jest swietlista a nie natluszczona i wyglada i tak bardzo ladnie.

Chyba kupię go ponownie chociaz mam jescze inne mineralki ktore lubie :)

Używam tego produktu od:tygodnia

najlepszy

zdecydowanie mój KWC w kategorii podkłady. Mam cerę przesuszoną na policzkach, skłonną do wyprysków i podrażnień. Jest to jedyny podkład-puder, który absolutnie nie podkreśla suchych skórek. Idealnie stapia się ze skórą, ładnie matuje, kryje, ujednolica koloryt, delikatnie rozświetla. Używam koloru 20 nude. Na jesień planuje zakupić 10 opal. Myślę, że jest to najlepsza opcja podkładu mineralnego na rynku, ponieważ powstał pod okiem dermatologów.
Szkoda, że nie ma tylko wersji w typowym kompakcie :(
Ogólnie dla mnie bomba !
Cenę (80zł) rekompensuje jakość.

Używam tego produktu od:maj 2010

*Świetny*

Mam 3 odcienie- 20,30,40 :) Wszystkie są rewelacyjne, ale najczęściej używam koloru 30.
To moj pierwszy podkład mineralny i od razu strzał w 10 !!
+ naturalne, piekne odcienie- nie robią pomarańczowej maski
+ po nałożeniu cera jest delikatna i gładka
+ bardzo dobrze kryje- nawet moje wielkie, czerwone naczynko
- cięzko wysypać z pudełeczka :(, choć mozna to tez zaliczyć do +, bo nigdy nie nabierzemy go za dużo na pędzelek

Uważam, że to najlepszy ze wszystkich produktów Vichy :) i na pewno nie raz go jeszcze kupię

Zapomniałam dodać, że nie podkreśla suchych skórek, których mam pełno :)

Używam tego produktu od: hmm
Ilość zużytych opakowań: wszystkie 3 zaczęte

Średni

Generalnie podkład jest ok, jednak moim zdaniem bez rewelacji.

+ matuje
+ wygładza
+ ładnie rozświetla

- widoczny na twarzy
- niewygodna aplikacja, dziurki są małe i ciężko wydobyć z nich podkład
- wysypuje się przez dziurki podczas podróży (brak blokady)
- drogi, a opakowanie malutkie..

Ilość zużytych opakowań: