Maybelline New York, Pure.Cover Mineral (Mineralny korektor w płynie)

Maybelline New York, Pure.Cover Mineral (Mineralny korektor w płynie)

Korektor zapewnia nieskazitelną skórę. Może być stosowany zarówno pod oczy jak i do niedoskonałości skóry. Produkt nie zawiera talku, konserwantów oraz olejków. Pozwala swobodnie oddychać skórze, nie zatykając porów. Dodatkowo formuła została wzbogacona o rumianek i witaminę E, dzięki czemu ma ona działanie łagodzące.

U mnie się sprawdził :)

Przypadkiem wpadł mi w ręce jakiś miesiąc temu (prezent od mamy, której nie pasował). Samodzielnie stosowany na drobne niedoskonałości daje radę (bez rewelacji, za to daję małego minusa).
Chciałabym jednak opisać mój sposób na wykorzystanie tego korektora.

Najlepszy pod słońcem i odkryty przypadkiem sposób na wykorzystanie tego korektora - mieszanie go z podkładem (obecnie używam Catrice Photo Finish 02 Rosy beige).
Otóż na przygotowaną odpowiednio twarz nakładam parę "ciapek" korektora i parę "ciapek" podkładu. Daje to niesamowicie naturalny efekt, wszystko co zbędne zostaje ukryte, nie tworzy się efekt maski. Jeśli cienie pod oczami są mocniejsze daję więcej korektora pod oczy (świetnie sobie radzi z cieniami, oczy są rozświetlone, dla mnie bomba!). Na pomysł ten wpadłam kombinując z podkładem, który jest za ciemny na jesień (latem był idealny).

Moja cera potrafi się przesuszać, często pojawiają się suche skórki, jednak nie zauważyłam, aby korektor miał na to jakiś wpływ, aby wysuszała się skóra pod oczami - czyli w miejscu gdzie czasami daję ekstra porcję korektora.

Całość wykańczam transparentnym matującym pudrem w kamieniu i trzyma się to naprawdę długo. Korektor nie zbiera się w zmarszczkach, ma fajną konsystencję i nie podrażnia skóry (stosowałam go również bezpośrednio na twarz bez podkładu).

U mnie się sprawdził, więc oceniam go wysoko :)
Nie oceniam wydajności, ponieważ używam go nie do końca tak, jak należy i z pewnością zużywam o wiele więcej niż przeciętna jego użytkowniczka :)

PLUSY

+ dobre krycie cieni pod oczami
+ dobrze współgra z podkładem
+ fajny efekt rozświetlenia (pod oczami)
+ trwałość
+ wygodne opakowanie
+ konsystencja

MINUSY

- stosowany samoistnie na niedoskonałości typu blizny, krostki, pryszcze nie daje szałowego efektu, ale jest ok
- cena mogłaby być niższa

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1.

Nie jest dobry

Dwie gwizdki daję za:
-idealny kolor,który stapia się z moją skórą
-kryje drobne przebarwienia więc dla osób bez problematycznej cery będzie idealny,ale wtedy po co takiej osobie korektor...

Minusy jakie widzę ja :
-nie zagrywa większych niedoskonałości,w ogóle.
-nie zakrywa cieni pod oczami po nieprzespanych nocach
-wysusza skórę pod oczami na wiór, a wtedy zmarszczki nawet których nie ma na codzień stają się parchami nie do zniesienia
-nie zakrywa przebarwień po trądziku
-szybko się ściera
-aplikacja \'\'patyczkiem\'\' jest niehigieniczna , trzeba brać na palec a później dopiero na buzie
-rozcierany ,znika
-cena zbyt wysoka co dojakości
-niewydajny

tak więc, nie polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze i nie skończe

Bardzo fajny, ale....

Mimo 34 lat sięgnęłam po ten korektor sugerując się opiniami koleżanek i opinii na wizażu - no bo czemu nie?
Korektor ma gładką konsystencję, płynną, dobrze się rozprowadza. Lekko ciemnieje po godzinie od aplikacji."Zagruntowany " pudrem utrzymuje się do 8 godzin. Dobrze zakrywa moje niewielkie i mało intensywne cienie pod oczami. Bardzo dobrze pokrywa plamki, lekkie przebarwienia.
Ale... bardzo wysusza skórę pod oczami, która staje się papierowa.Skórę trzeba mocno nawilżać.Nie podkreśla załamań pod oczami.

+gładka, płynna konsystencja
+dobrze się rozprowadza
+dobrze kryje mało intensywne cienie pod oczami

-WYSUSZA skórę pod oczami

Ze względu na tendencje do wysuszania skóry pod oczami nie jest moim Hitem. Produkt nie dla mojego przedziału wiekowego. Ciągle szukam tego idealnego.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowa 1-szego opakowania

najlepszy

Najlepszy korektor z jakim miałam od czynienia :) Wart swojej ceny, bardzo dobrze stapia się ze skórą, jest wydajny. Dlatego ciągle ubolewam nad tym, że wycofali go z Rossmanna... Ostatnio udało mi się zakupić go na allegro, później przerzuciłam się na korektor z Rimmela i niestety - jednak ten korektor z Maybelline jest o niebo lepszy :( mam nadzieję, że wkrótce znów go ujrzę na półkach sklepowych.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Idealny na przebarwienia

Kupilam za kilkanaście zl na allegro i jestem w pelni zadowolona, dzieki jego gestej konsystencji prawie calkowicie zakrywa moje przebarwienia- a mam ich dosc duzo. nie sciera sie i ladnie rozprowadza na skorze.mam odcien 02 przy dosc jasnej karnacji- dla mnie to idealny kolor. mysle ze nie bede szukac juz nic innego i po skonczeniu kupie kolejne opakowanie :)

IDEAŁ!

Doskonale sprawdza się w walce z cieniami!

Nigdy nie potrafiłam sobie poradzić z tym problemem. Na szczęście Maybelline mnie uratował :)

Dla mnie same plusy!
+ bardzo dobre krycie
+ długotrwały
+ za taką jakość to bardzo niska cena!
+ niesamowita WYDAJNOŚĆ! Używam go codziennie przez trzy miesiące i dalej mi służy

Pół gwiazdki odejmuję za to, że czasem zbiera się w zmarszczkach oraz za dostępność. Znalazłam mój wyjątkowo na allegro. Kolejny pewnie kupię na e-bayu.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

jest OK!

Bardzo fajny korektor;)

-ładnie kryje
-bardzo wydajny
-dobry aplikator
-idealna konsystencja (gęsty)
-łatwo się rozprowadza
-nie zbiera się w"zmarszczkach"
-naruralnie wygląda
-nie wysusza

Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Słaby produkt

Korektor dostałam w prezencie, sama nie zakupiłabym go ze względu na dość wysoką cenę. Niestety, nie zachwycił mnie.

-cena
-nie maskuje, wszelkie przebarwienia niemal natychmiast się przez niego przebijają
-podkreśla suche skórki
-trudno znaleźć odpowiedni odcień - ja mam jasną cerę, mimo to kolor "02 natural" nie sprawdził się, jest prawie biały
-nie podoba mi się jego zapach
-nie da się go nałożyć bez lusterka
-trudno się rozprowadza

+wydajność
+aplikator

Nie polecam nikomu, produkt nie jest warty swojej ceny.

jeden z lepszych

Używam tego korektora pod oczy, do zamaskowania cieni. Sporadycznie zdarza mi się go położyć na gojącą się krostkę lub przebarwienie.
Pozytywy:
- ma dobrą konsystencję, dosyć gęstą, ale która dobrze kryje (i tu musimy mieć wyczucie w nakładaniu tego gęstego korektora, nie można przesadzić bo stworzy się efekt maski i obstawania w zakamarkach/zmarszczkach)
- dobrze maskuje sińce pod oczami
- długo zostaje na swoim miejscu, nie "ulatnia się"
- nie ciemnieje po czasie
- nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek
- jest bardzo wydajny
- występuje w wielu odcieniach
- posiada wygodny aplikator

Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to jego lekko tłusta konsystencja, bez przypudrowania korektora -ani rusz bo będziemy się świeciły.

Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

bardzo dobry produkt

Chętnie kupiłabym go ponownie, ale nie jest już dostepny, mam nadzieję, że powróci. Jest to bardzo dobry korektor pod oczy.

Plusy:
-dobrze kryje
-przypudrownay długo sie utrzymuje
-nie wysusza
-użycie kremu pod oczy nie jest konieczne

Minusy
-mała paleta kolorystyczna
-obecnie dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

bardzo fajny

Bardzo lubiłam ten korektor. Przerzuciłam się jednak całkowicie na kosmetyki mineralne w proszku. To dzięki Maybelline zaczęłam swoją manię na minerały- razem z podkładem sypkim i tym korektorem.

Nie używałam go nigdy pod oczy- tylko na wypryski i zaczerwienienia. Uważam, ze zdawał swój egzamin.

+kryje
+ładne odcienie
+ nie szkodzi problematycznej skórze
+ mega wydajny

Dawno nie widziałam go na półkach sklepowych. i to w zasadzie oprócz ceny moje jedyne małe zarzuty.

Używam tego produktu od: początku jego istnienia
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

to był hit

Jak zaczął znikać z półek w drogeriach byłam zrozpaczona bo był dla mnie idealny (używałam na sińce pod oczami i zaczerwienienia na twarzy). Przetestowałam później kilka innych, wydałam sporo pieniędzy ale każdy okazywał się totalną klapą, dopiero L\'Oreal, True Match, Concealer dosyć dobrze go zastąpił. Polecam wypróbować ten zamiennik Paniom, które jeszcze nie znalazły swojego następcy.

Dodam, że korektory Maybelline dostępne na allegro są zwykle dużo tańsze, mają podobne opakowanie ale to chyba amerykańska wersja i różni się od tej która była dostępna np. w Rossmanie zwłaszcza paletą odcieni.