Vipera, Korektor rozświetlający na okolice oczu i ust

Vipera, Korektor rozświetlający na okolice oczu i ust

Korektor jest w formie sztyftu (w przezroczystej brązowej oprawce).W swoim składzie zawiera wit.E oraz olej z orzechów laskowych mające działanie ochronne, nawilżające i odżywcze.
Korektor nadaje skórze wokół oczu i ust odmłodzony wygląd świeżości i gładkości. Zawarte w korektorze pigmenty poprzez odbijanie światła optycznie ukrywają zmarszczki, przebarwienia, rozjaśniają cienie pod oczami, wygładzają bruzdy.
Korektor należy nakładać samodzielnie lub na podkład.

fajny

Korektor ten przypasował mi od razu. Ładnie się rozprowadza, kryje cienie i rozświetla okolice oczu. Do tego nawilża i odżywia skórę, no i jest wydajny. Można powiedzieć że jestem z niego zadowolona ale....
nie wiem czy mi się wydaje ale po jakimś czasie ( kilku godzinach ) mam wrażenie że uwidacznia zmarszczki, jeszcze jako takich dużych zmarszczek nie mam ale jakieś tam są :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

bardzo dobry ale do poprawki

uzywam go od wielu lat, próbowałam róznych innych droższych firm ale zawsze do niego wracam, ponieważ jest tani i stracza na bardzo dłogo , ponieważ żaden inny nie krył jak on, choc i on nie kryje całkiem idealnie no chyba ze sie bardzo dużo go nałozy na dobry podkład i przypudruje transparentnym pudrem, mam rózowo sine podkówki i cięzko je ukryć, niestety nie utrzymuje sie bardzo długo jakies 6 do 8 godzin, drobne krostki tez mozna nim zasłonic, mam też zółto brązowe znamie które nim jestem w stanie zatuszowac więc ma wiele zalet ale szukam innego ponieważ pojawiaja mi sie pierwsze zmarszczki a ten korektor je mam wrazenie uwydatnia

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

oj nie...

nie pokrywa cieni pod oczami, roluje się i wchodzi we wszystkie załamania
efekt końcowy -daremny
kupiłam na szybkiego, bo moje cienie są dość widoczne
niestety nijak sobie z nimi nie poradził, a raczej jeszcze dodał
mi lat podkreślając "zmarszczki"

na pewno nie zdecyduje się na niego więcej
utopione pieniądze

Używam tego produktu od: 9 mies
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, już go nie dokończę

Tłusty

Bardzo słaby korektor. Stosując go, osiągamy efekt przeciwny do zamierzonego - przez to, że jest bardzo tłusty, momentalnie zbiera się w załamaniach powiek, odsłania cienie i wygląda nieestetycznie. Generalnie nie polecam, nawet w tej cenie można kupić coś lepszego

strasznie się zbiera!

Kupiłam ten korektor za ok.6 zł-cena faktycznie zachęcająca. Ogólnie fajna konsystencja i ładny zapach. Mi nie przeszkadzało to, że jest taki tłusty do czasu gdy zauważyłam, że po ok. godzinie korektor odsłania cienie i okropnie zbiera się w linie pod oczami. Wyglądało to strasznie;/ Ale ja używałam go bez żadnej bazy, więc może po jej zastosowaniu byłoby lepiej.
Mi w każdym razie nie przypadł do gustu i nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc temu kupiłam, po 3 użyciach już nie używałam

Korektor świetnie poradził sobie z moimi cieniami, stosuje na niego puder w kamieniu Rimmel i cienie są prawie, że niewidoczne. Nie daje takiego efektu jaki bym sobie życzyła dlatego nie jest mój KWC.
*niska cena
*przyjemna konsystencja
*przyjemny zapach
*dobrze kryje niezbyt ciemne sińce pod oczami
*dobrze się rozprowadza i wchłania
*BARDZO wydajny!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

super

Uzywam go juz od 2 lat, korektor super sie rozprowadza, skutacznie maskuje cienie pod oczami, delikatnie rozswietla i nawilza skore pod oczami. Dodatkowo zawiera przydatne witaminki.

Używam tego produktu od:2 lat

ulubiony

zdecydowanie jeden z ulubionych :)
+ za taką cenę jest idealny
+ bardzo fajny aplikator
+ według mnie naprawdę kryje to co ma kryć i rozświetla
+ nie jest ani za miękki ani za twardy
+ jest naprawdę wydajny

5 gwiazdek nie dam, bo jednak kryje tylko drobne krostki i nie do końca zakrywa sińce pod oczami po nieprzespanej nocy ;)

ale jednak bardzo go lubię :]

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

fajny

pani w drogerii poleciła mi go, mówiąc że jest dobry.
ponieważ nie jest drogi kupiłam go i muszę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona. faktycznie rozświetla i nawilża. przed nałożeniem korektora nałożyłam bardzo cieniutką warstwę bazy pod cienie z joko (która jest zresztą rewelacyjna)i przez cały dzień było ok

Używam tego produktu od:tygodnia

z pewnością nie!

kupiłam go, bo nie było korektora w płynie vipera pod oczy (ktory bardzo polubilam). jestem rozczarowana, nie sprawdza sie, ma zbyt wardą konsystencję. pare dni po zakupie przeczytałam też artykuł w gazecie ze nie powinno sie uzywac korektora w sztyfcie pod oczy. wiec po co cos takiego produkuja? naciąganie. nie nabierzcie sie na niską cenę!

Używam tego produktu od: 2tyg

krótkotrwały efekt ...

+ za pomysłowe opakowanie
+ za odcien
+ wygodny w aplikacji

- bardzo szbko znika
- dosc tlusta konsystencja
- po 2h moje oczy wygladaja na jeszcze bardziej zmeczone i podkrazone (okropnie sie zbiera)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: czesc pierwszego (reszta do kosza)

Może kiedyś...

Korektor nawet ładnie krył cienie pod oczami. Bardzo fajny pomysł z wsywanym opakowaniem. Starczył mi na jakieś 5 miesięcy regularnego stosowania. Ale zbierał się w zmarszczkach pod oczami (chociaż gdy go stosowałam byłam nastolatką). Może kiedyś jeszcze go kupię. Ale poznałam kilka lepszych korektowrów.

Używam tego produktu od:parę lat temu