Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup (Nawilżający podkład mineralny) (stara wersja)

Znana nie tylko z wysublimowanych pokazów mody marka Dior wprowadza nai rynek ekskluzywne kosmetyki mineralne do makijażu.
Wszystkie kosmetyki są w 100% mineralne i, jak zapewnia producent, dzięki swej lekkiej formule dają efekt idealnie gładkiej, zdrowej i przede wszystkim dobrze nawilżonej cery. Do wyboru mamy 12 odcieni płynnego fluidu. Dzięki prawie 40% zawartości wody, płynny fluid dba o natychmiastowy komfort skóry, która staje się świeższa, bardziej miękka i jedwabista. Dzięki wodnym mikro - kropelkom produkt ten ma lekko kryjącą teksturę i gwarantuje jednocześnie optymalną równomierność, promienność i transparencję cery. Płynny podkład ma długotrwałe działanie, a cera sprawia wrażenie naturalnej i promienistej.

Skład: Water, Methyl Trimethicone, Alcohol, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Silica, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Alumina, Sodium Myristoyl Glutamate, Dimethicone, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethycellulose, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum (Fragrance), Sericin, Linalool, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, BHT, Rhodochrosite Extract, Dimethicone/Methicone Copolymer, Hydrolyzed Linseed Extract, Citronellol, Sorbic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Copper Gluconate, Isobutylparaben, Propylparaben.

Cena: 180zł / 30ml
/m/

Oj nieładnie, nieładnie:/

No i dałam się nabrać.
Że dla każdego typu cery. Otóż nie dla każdego i to jest jego podstawowa wada.

+ piękne kolory, m.in. 010 - śliczny, bladziutki, ani róż, ani beż, chłodny kolor, idealny dla mnie

+ bardzo eleganckie i zarazem wygodne opakowanie z pompką

i na tym koniec plusów

- wysusza i to niemiłosiernie - mam suchą skórę, ale opatulam ją nader dokładnie, zwłaszcza zimą, a tu ... łupież na czole zaraz po aplikacji

- przez to wysuszanie powoduje efekt fatalnie przypudrowanej, suche skóry

- ciężko jest pokryć skórę równomiernie, bo zasycha w tempie szybszym niż Revlon Colorstay (którego uważałam za rekordzistę, ale dawałam radę)

Prawie 200 pln w błoto, co zrozumiale podnosi ciśnienie.

Używam tego produktu od: około 1,5 tygodnia i ani dnia dłużej
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

sa-ha-ra!!

z całą odpowiedzialnością daję jedną gwiazdkę! a to ze względu na prosty fakt, że kosmetyk ten jest dokładnie przeciwnością obietnicy producenta.

moja cera nie jest wcale mocno przesuszona, a po nałożeniu podkładu było widać dokładnie każdą suchą skórkę. Widoczny jest silny efekt matowienia poprzez stworzenie na skórze tępej maski.

Podkład nawilżający z alkoholem w składzie do tego łatwo wyczuwalnym w zapachu?

mówię stanowcze nie!

Używam tego produktu od: dwa podejścia. Efekt sahary był niedopuszczalny
Ilość zużytych opakowań: próbnik z allegro.

Najgorszy z wyprobowanych

Kilka lat temu otrzymalam w prezencie (020).
Jedyny plus to dosc ladna szklana buteleczka.
Reszta jest do bani:
-strasznie wysusza skore,
-skorki sa widoczne,
-zerowe krycie,
-trudne rozprowadzenie (trzeba sie szybko krecic, by nie miec smug i plam na twarzy),
-paskudny zapach- wyczuwalam alkohol,
-pompka (zaciela sie w pierwszym miesiacu uzywania, wiec jedynym wyjsciem bylo rozbicie buteleczki).

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

rozczarowana

zachęcona elegancką buteleczką i bądź co bądź firmą kupiłam. Rozczarowana byłam po całości. Owszem po nałożeniu wygląda wszystko pięknie. Nie tworzy maski, wygląda subletnie i naturalnie, ale... ściera się niemiłosiernie. Wsiąka w skóre :/ nie takiego efektu sięspodziewałam :/

Używam tego produktu od: kupiłam go 1,5roku temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam pare razy i oddałam koleżance

Mieszane uczucia

Zwykle kupowalam podklady ze sredniej polki. Postanowilam kupic ten podklad dlatego ze znalazlam go w promocji. Zachecala mnie sliczna szklana buteleczka taka ekskluzywna. Pompka dobrze nabiera podklad ale pod koniec uzywania nie sposob wydobyc resztki, bo nie da sie odkrecic gory. Kosmetyk ma specyficzny zapach, nie tak calkiem mily. Jest bardzo plynny, trzeba go szybko rozprowadzic bo szybko zastyga na twarzy. Ujednolica kolor cery ale slabo kryje niedoskonalosci. Podkresla tez suche skorki. Jak za taka cene, to spodziewalam sie czegos lepszego. Posiada faktor 10 spf.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

uwielbiam! wspaniały jest :D

krótko i na temat- KOCHAM ten podkład! Po przetestowaniu tubki próbkowej z allegro kupiłam latem na bezcłówce pełną wersję. Od tego czasu chociaż ciągle testuję nowości (uwielbiam to jak każda z nas chyba :P) to wracam do niego jak bumerang. Wygląda świetnie, super wiąże ze skórą, śliczny kolor (ja mam 20) super promiennyi naturalny efekt, żadnej szpachli, super współpracuje z innymi podkładami jeśli mam fantazję na jakieś mieszanki. Jedyny minus- hmmm, nawilżający to on w żadną stronę nie jest, ten alkohol w składzie... za to odejmuję jedną gwiazkę. Natomiast jak już zauważyłam pierwsze oznaki wysuszenia, uderzyłam z dobrym nawilżaczem (też Dior- Hydralife) i jest super. Najlepszy jakiego używałam! Cena nie jest jakaś zachęcająca ale raz na parę miesięcy można, opłaca się bo kosmetyk wydajny bardzo. Polecam spróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, zaczęłam 2

lepszy od EL DW!

znalazłam podkład lepszy od Estee Lauder Double Wear! Podkład lepszy bo:
- świetnie nawilża
- dłużej się utrzymuje
- po aplikacji skóra cały dzień jest promienna (naprawdę nie wiedziałam że taki efekt jest do uzyskania!)
- kryje delikatniej od DW, ale u mnie to akurat na plus
- w ogóle nie widać go na twarzy
- ma praktyczne opakowanie - o niebo lepsze od DW, jak na razie działa bez zarzutu,
- odcień 030 jest dla mnie stworzony!
Jedyna rzecz na korzyść EL to konsystencja, trzeba nauczyć się nakładać Diora, bo dość szybko wysycha na twarzy i może powodować plamy.
Ten podkład to moje KWC!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Idealny!

Chcialam co prawda kupic podklad Lancome, ale absolutnie nie zaluje, ze ekspedientka polecila mi ten Diora.

+ swietnie sie rozprowadza, nie pozostawia smug.
+ nie tworzy efektu maski.
+ bardzo naturalnie wyglada na twarzy, ciezko zauwazyc ze jestem pomalowana ;)
+ twarz po nim wyglada na wypoczeta, rozjasniona, jest ujednolicona i swieza.
+ dosc dobrze kryje, wygladza.
+ jest wydajny i ma stylowe opakowanie.

- jedyny minus to taki, ze nie nawilza. Przynajmniej nie w moim przypadku.

Chociaz nie jest to najtanszy produkt, polecam. Stosowalam wczesniej inne z loreala czy astora, ale naprawde warto zainwestowac w dobry podklad. Ten wyglada swietnie, stosuje najjasniejszy odcien, ktory dobrala mi ekspedientka i doskonale stapia sie z moja cera.
Calkowicie spelnia moje oczekiwania i dzieki niemu znowu przekonalam sie do makijazu. ;]

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

dobry ale w takiej cenie można mieć lepsze

Plusy:
+dobrze się rozprowadza
+ładnie pachnie
+wygodny aplikator
+nie daje efektu maski
+średnie/lekkie krycie
+bardzo wydajny

Minusy:
-co jakiś czas wysusza skórę więc nie nadaje się dla cery suchej
-utrzymuje się ok. 4-6h
-jak dla mnie za słabo kryje (nie wyrównuje kolorytu)

Podkład jest ok, jeśli ktoś nie ma problemów z cerą, buzia jest po nim ładna ale efekt nie utrzymuje się zbyt długo.
Zdecydowanie bardziej polecam Estee Lauder Double Wear Light!(cena podobna a efekt dużo lepszy)

podkład idealny!!!

Wkonu znalazłam swój podkład idealny! Jest on idealny dla cery suchej! kolor pięknie rozświetla moją twarz, mega wydajny. Średnio kryje ale na moje małe przebarwienia jest idealny! nie tworzy maski a na tym mi bardzo zalezało. Ten zapach i ta konsystencja!!! mmm cos idealnego. Naprawde polecam! P.S.Nie nakładam go pędzlem tylko swoimi paluszkami.

Zgrzesze jeśli znów go nie kupie :-)

Jestem chodzącą reklamą tego produktu!
Dlaczego?
Zacznijmy od tego, że mam kapryśną skórę na twarzy (mieszana z tendencją do świecenia się, rumień i pękające naczynka, cera zmęczona z zaskórnikami) można się załamać....
Używając innych podkładów mineralnych (przy moich warunkach konieczne) miałam niemiłe wrażenie, że są zbyt ciężkie dla skóry twarzy. Ten sprawdza się idealnie i nie tylko w tym względzie. Nawet jeśli przedobrze z wyciśnięciem podkładu, co rzadko się zdarza, nie ma efektu maski (odcień 020). Wystarczy pierwszą warstwe wklepać, chwilkę odczekać, znów nałożyć i gotowe!
Cenie go za efekt świeżości; skóra wydaje się naprawde wypoczęta jakbym wcześniej w nocy nakładała silnie działające serum. Dodam do tego, że buzi nadaje prawdziwą gładkość (aż miło dotykać), o nawilżeniu nie zapominając.
Rzeczą równie ważną po stronie zalet jest fakt, że fluid jest wydajny. Bardzo wydajny! Mam go przeszło rok, a jeszcze połowy nie zużyłam (maluje się codziennie). Myślę, że dla niezdecydowanych powinno być to zachętą, gdyż nie oszukujmy się, trzeba za niego zapłacić sporo w przybliżeniu 200 zł, ale perspektywa, że będzie służyć ok dwóch lat...
Nie zastanawiałabym się na miejscu potencjalnych użytkowniczek podkładu.

Używam tego produktu od: przeszło rok

jakość nieadekwatna do ceny

Podkład fajnie się wtapia w skórę i się nie roluje, plus za wydajność to są jedyne plusy tego podkładu jakie zauważyłam:/ Niestety nie potrafi sobie poradzić z nawilżeniem mojej skóry, nie radzi sobie z niedoskonałościami, średnio kryje, po 8 godzinach podkładu nie ma na twarzy. Tak więc mówię "nie" temu podkładowi za ta cenę;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania