Jadwiga, Tonik ziołowy do cery mieszanej

Jadwiga, Tonik ziołowy do cery mieszanej

Doskonale nawilża, odżywia, reguluje pH, łagodzi podrażnienia, wygładza, uelastycznia skórę. Dzięki zawartości ekstraktów kwiatowych i naturalnych składników ma delikatne działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze, grzybobójcze, zwężające naczynka, przyspieszające ziarninowanie uszkodzeń skóry.

Cena: 35zł / 500ml
/bw/

Bardzo dobry !

Tonik jest bezzapachowy, ma bardzo dobry skład, nie zawiera alkoholu, nie podrażnia, łagodnie, a zarazem bardzo dobrze oczyszcza skórę i jej pory.
Nie wysusza skóry, ma wygodne opakowanie.
Jednym słowem BARDZO DOBRY PRODUKT !

SERDECZNIE POLECAM !

Doskonale oczyszcza pory i... wszystko robi doskonale!

Kupiłam przez przypadek, a teraz używam już drugie opakowanie.

Produkt jest polski, ja lubię wspierać polskie firmy. Choć różnie z nimi bywa (jak i z zagranicznymi, rzecz jasna), to ten kosmetyk jest WYŚMIENITY.

+ bardzo wydajny

+ wystarczy tylko trochę skropić wacik, a można stonizować całą twarz (przy niektórych tonikach potrzebowałam w tym celu dwóch, a nawet trzech wacików)

+ DOSKONALE oczyszcza pory

+ jest rewelacyjny dla cery, która przechodzi terapię antybiotykami. Miałam problem z doborem odpowiedniego toniku, wszystkie mnie piekły, podrażniały, a ten wprost przeciwnie! koił wymęczoną skórę jak nic innego!

["doskonały, rewelacyjny, wyśmienity..." - zaraz skończą mi się synonimy ;) ]

+ NAWILŻA

+ przy regularnym stosowaniu wygładza cerę, staje się ona jaśniejsza i ma mniej przebarwień

+ rzeczywiście sprawdza się przy mieszanej cerze, ale myślę, że śmiało mogą go wypróbować posiadaczki cer suchych, tłustych, i tym bardziej normalnych. A dla wrażliwców jak znalazł!

+ zapach ma... dziwaczny ;) ale ja go nawet polubiłam, dobrze mi się po prostu kojarzy, choć nie należy do zapachów typu "ogrodowy raj" albo "kwiatowy pocałunek" ;)

+ miałam go na kilku wyjazdach, nigdy nic się z niego nie ulało

+ opakowanie jest proste, ale estetyczne

+ uważam, że cena jest dla tego produktu IDEALNA - za tak mistrzowski produkt głupio byłoby mi zapłacić mniej ;) Oczywiście bym się nie obraziła, gdyby kosztował 5 zł, ale po prostu moim zdaniem cena nie jest wygórowana i cieszę się, że jeśli już mam dać komuś zarobić, to daję zarobić polskiej firmie, która stworzyła znakomity kosmetyk, spełniający wszystkie moje wymagania, nawet te, o których wcześniej nie wiedziałam, że mogłabym ich wymagać!!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Doskonały do tłustej cery

Tonik spełnia wszystkie obietnice producenta , świetnie się sprawdza przy cerze tłustej, oczyszcza pory, odblokowuje, ładnie usuwa zanieczyszczenia i nie podrażnia.
zapach moze mało przyjemny - to zasługa ziół w składzie ale za to skuteczny!
Jadwiga to firma która specjalizuje się w pielęgnacji cery kapryśnej i trudnej a do takiej nalezy tłusta.
W połączeniu z glinkami mineralną, zieloną i papką pięknie oczyścił moje zapachane zbyt bogatym kremem i blokerem pory , odblokował gruczoły i przywrócił równowagę mojej cerze.
Polecam każdej posiadaczce cery tlustej.

Ilość zużytych opakowań: conajmniej 2 profesjonalne 500 ml ...

Działa.

Tonik spełnia wszystkie obietnice producenta. Faktycznie nawilża, łagodzi, wygładza i generalnie bardzo dobrze sprawdza się przy mieszanej cerze. Powinni tylko dopisać na etykiecie: "uwaga, zabójczo śmierdzi". Bo o ile naprawdę lubię delikatne, ziołowe zapachy, o tyle w tym wypadku lukrecja z tymiankiem (?) poraża niemiłosiernie. No cóż, chcesz być piękna, to cierp. Jeśli chodzi o działanie, ten tonik jest boski.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu