Mediderm, Baby, Olejek do kąpieli dla niemowląt

Mediderm, Baby, Olejek do kąpieli dla niemowląt

Delikatna skóra niemowląt wymaga specjalnej troski. Mediderm BABY olejek do kąpieli delikatnie oczyszcza i nawilża skórę nie wywołując podrażnień. Zaspokaja potrzeby delikatnej skóry Twojego maleństwa, tworząc na powierzchni skóry powłokę chroniącą przed utratą wody. Działa łagodząco przynosząc ulgę w ekstremalnych stanach suchości skóry, charakterystycznych dla łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry. Mediderm pielęgnuje popękaną, łuszczącą się i skłonną do podrażnień skórę. Łagodzi świąd i pieczenie, działa kojąco na podrażnienia. Nie zawiera SLS, parabenów, substancji zapachowych, barwników, konserwantów i może być stosowany już od pierwszego miesiąca życia.

płyny do kąpieli
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające, ochronne
hipoalergiczna
płyn
wrażliwa, sucha, podrażniona

Najlepszy do wrażliwej skóry

Długo zmagaliśmy się z suchą skórą u naszego dziecka, dopiero ten olejek pomógł zwalczyć nasz problem. Mimo tego, że opakowanie nie jest za duże efekty było widać natychmiastowo. Skóra stała się nawilżona, suche zmiany zniknęły, na dodatek świetnie pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka. Według mnie jest to bardzo niedoceniony produkt, różne inne droższe specyfiki nie robiły u mas nic lub zaostrzały problem, a ten w moment poradził sobie z suchością i podrażnieniami. Używamy go od ponad roku na zmianę z innym łagodnym płynem. Szkoda, że nie ma wersji z większym opakowaniem, ale to i tak wystarcza na całkiem długo.

Fajny do suchej skóry

Bardzo fajny olejek do kąpieli. Zima czasami dodawałam córce do kąpieli jak i sobie kiedy zauwazalam suchość skóry u którejś z nas. Bardzo fajnie nawilża skórę na długi czas, nie powoduje podrażnień i alergi. Świetnie sprawdza się do skóry atopowej. Pozostawia fajna ochronną powłokę.

idealny

super olejek , przydatny przy problemach skórnych, moja wnuczka jak miała odparzenie to kąpaliśmy ją w nim i się nie pogłębiały. Nie uczula, jest wydajny, cena tez ok dostępny w każdej aptece.

Od narodzin córki używamy ten olejek jest świetny. Nie wywołuje alergii skórnych, jest bezzapachowy, wydajny. dobrze się sprawdza przy odparzeniach teraz w lato córka miała mega odparzenie i nie można było jej myć żadnymi mydłami itp a lekarka powiedziała że tylko w tym ją kąpać i pomogło odparzenie się nie powiększało , wręcz załagodziło.