BaByliss, Szczotka do włosów z włosiem z dzika nr 790064

BaByliss, Szczotka do włosów z włosiem z dzika nr 790064

Szczotka do włosów z naturalnym włosiem z dzika, które działa antystatycznie. Delikatnie rozczesuje i wygładza włosy oraz dodaje im objętości podczas masowania skóry głowy. Nie niszczy włosów dzięki poduszce powietrznej i miękkiemu włosiu. Do wszystkich rodzajów włosów.

REWELACYJNA

Kupiłam na Allegro (http://allegro.pl/szczotka-do-wlosow-z-naturalnego-wlosia-dzika-duza-i5171488767.html) szczotkę i odebrałam w Katowicach przynajmniej odeszły mi kosztyy wysyłki.
Szczotka jest cudowna, nie wyrywa moich włosów ktore i tak mają tendencję do wypadania.
Są dziwnie gładkie po rozczesaniu i mogłabym je ciągle miziać:)
Szczerze polecam ja na pewno już nie wrócę do plastikowej szczotki:))

Używam tego produktu od: misiąca

Godna polecenia.

Fantastycznie przywraca włosy do życia! Nawet zniszczone, dzięki niej powoli,ale zauważalnie wracają do zdrowia.

Cena niska w porównaniu z jakością.

Gwarancja na 24 miesiące.

Najlepszej jakości włosie jakie do tej pory widziałam .

Łatwa w utrzymaniu - myję ją szamponem, czyszczę gęstym grzebykiem.

Porządna rękojeść - nie wyślizguje się z ręki, nie rozkleja, nie odpryskuje impregnat, nie namaka.

Włosy są tego warte :D

Mam wersję okrągłą i jeszcze ani razu się w nia nie zaplątałam, nawet jak modeluję napuszona fryzurkę.

Można się nią rozczesać, co prawda nie na mokro, ale rano - na pewno. Chociaż to zależy jakie kto ma włosy...

Nie przetłuszcza włosów, ale trzeba ją regularnie czyścić i nie czesać się nachalnie przy skalpie;) lepiej zacząć od wysokości ucha.

Ogólnie - polecam :D

świetna

MOJE WŁOSY SĄ JAKBY NOWO NARODZONE, BŁYSZCZĄCE I ŁATWO SIĘ ROZCZESUJĄ ,TA SZCZOTKA CZYNI CUDA, GDYŻ ZLIKWIDOWAŁA MÓJ PROBLEM Z ELEKTRYZOWANIEM SIĘ WŁOSKÓW,
REWELWCJA

Używam tego produktu od:1 MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań:1 SZTUKA

Genialna!

To najlepsza szczotka, jaką miałam! Moje długie i cienkie włosy nie są zbyt łatwe do uczesania, ale ta szczotka sobie radzi z tym świetnie! Nie wyrywa i jako jedyna jest w stanie je rozczesać po myciu. Czesanie nią włosów to prawdziwa przyjemność.

Używam tego produktu od:września 2009
Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

Polecam!

Nieporównywalnie lepsza od innych,zwykłych. Czesze bardzo delikatnie, szybko i skutecznie, gładko sunie po włosach. Zmiana w łamliwości i wypadaniu włosów jest bardzo szybko zauważalna. Ponadto naprawdę solidnie wykonana. Jedynie do działania antystatycznego można by się było doczepić.

Używam tego produktu od: kilkudziesięciu dni

Polecam!

Dobra jakość.

Główną zaletą tej szczotki jest wysoka jakość zarówno włosia jak i rękojeści. Nie rozkleja się podczas prania (używam do tego szamponu), ani nie gubi włosia w trakcie użytkowania. Poza tym idealnie rozczesuje,zapewne dzięki temu,że jest wykonana z twardszego włosia niż inne dostępne na rynku. Używam jej od pół roku i widzę, że stan moich włosów wyraźnie się poprawił. Są gładsze, nie rozdwajają się, nie sklejają w smętne strąki jak to bywa przy długich i cienkich... Dodatkowo czesanie pobudza krążenie skóry głowy co sprawia,że szybciej rosną.

jedyną jej wadą może być... waga, chociaż widziałam mniejsze wersje, a ja używam tej największej;D dosyć niewygodnie się ją trzyma,jest cięższa od plastikowych odpowiedników, ale można się przyzwyczaić.

Używam tego produktu od:ok 6 miesięcy

cudowna!

Świetna szczotka do moich długich, prostych włosów. Nie da się nią pociągnąć. Delikatnie rozplątuje kołtuny, nie wyrywa włosów! :)
Trzeba się jednak przyzwyczaić do tego typu szczotki (ja od zawsze miałam szczotki z włosia, ale jeśli ktoś używa
ormalnych szczotek może mieć złudne wrażenie, że ten typ szczotki go głaszcze a nie rozczesuje)
Warto wypróbować! :)Używam tego produktu od: 2lat