Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Fresh Powder Makeup SPF 10 (Sypki podkład mineralny)

Wyjątkowa mieszanka 100% mineralnych pigmentowa i rewolucyjna technologia Mineralized Water pozwoli odkryć i podkreślić naturalne piękno cery.

Podkład pozostawia cerę jedwabiście gładką, nawilżoną i lśniącą naturalnym blaskiem.

Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Boron Nitride, Water, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethicone, Glycerin, Pentylene glycol, Menthoxypropanediol, Sodium Chloride, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Dimethicone/ PEG-10/15 Crosspolymer, Silica, Alumina, Parfum, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Rhodochrosite Extract, Dipropylene Glycol, Sodium Metabisulfite, Sodium Citrate, Butylphenyl Methylpropional, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sericin, Hydrolyzed Linseed Extract, BHT, Sorbic Acid.

+/- Mica, Iron Oxides, Bismuth Oxylchloride, Titanium Dioxide, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Red 30 Lake.

Cena: 54CAD / 8g

/m/

Wreszcie trafilam na cos, co sprawilo ze mam promienna, ladna cere. Ja stosuje go na podklad, razem z podkladem daje swietny efekt, gladkiej cery, o jednolitym kolorycie, swiezej. NIe tworzy maski. efekt utrzymuje sie dosc dlugo. dodam tylko ze mam cere mieszana , i bardzo nierowny koloryt cery. Zdecydowanie polecam!! Wlasnie w poniedzielak wybieram sie po kolejne pudeleczko:)

Używam tego produktu od:lipca 2009

bardzo dobry

Słoiczek z pudrem jest bardzo malutki, o połowę mniejszy od innych pudrów, a do tego koszmarnie niepraktyczny. Producent zaleca by wsypać trochę pudru do zakrętki a następnie, właśnie z niej, nabrać go pędzlem- w ten sposób marnotrawi się bardzo dużo produktu.
Opakowanie jest okropnie- ale za to jego zawartość jest naprawdę świetna. Puderek bardzo ładnie wygląda na twarzy, delikatnie rozświetla i dobrze tuszuje. Niesposób z nim przesadzić. Wystarczy zatuszować korektorem najbardziej widoczne mankamenty skóry i nałożyć warstwę pudru aby skóra wyglądała naprawdę pięknie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

piekny naturalny efekt

Przetestowalam juz kilka pudrow mineralnych i moge stwierdzic, ze ten jest jednym z najlepszych. Sloiczek piekny, nie do konca funkcjonalny, bo nie nadaje sie moim zdaniem do noszenia w torebce. Puder wygladza buzie, daje wyjatkowo naturalny efekt, nie powoduje maski, nie jest taki matowy lecz odbija ladnie swiatlo, dopasowuje sie do koloru skory. Kryje przyzwoicie ale nie nadaje sie z pewnoscia do cery z "problemami" i tlustej. Jesli chodzi o trwalosc to jest srednia ale jest to wspolna cecha wszystkich pudrow mineralnych. Po kilku godzinach cera swieci sie bardzo i wymaga przypudrowania. Ogolnie polecam, ja na pewno kupie go ponownie.Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

taka 4 z minusem

Zachwycił mnie w drogerii więc zaszalałam i kupiłam.

+ mam kolor najjaśniejszy, dopasowany bardzo dobrze więc i naturalnie wygląda,
+ nie ciemnieje w ciągu dnia,
+ nie podkreśla skórek,
+ dodaje blasku skórze,
+ łagodzi rysy (pewno przez te delikatnie mieniące się refleksy, jakie daje na skórze)
+ bardzo wydajny (przynajmniej w takiej formie, w jakiej ja go stosuję - jako zwykły puder),
+ ładnie stapia się z różnymi podkładami, i tymi słabiej i mocniej kryjącymi,nie robiąc przy tym maski,

- na pewno nie odważyłabym się położyć go, ot tak samopas, na skórze nie pokrytej wcześniej podkładem. Dla mojej trudnej cery, z tendencją do czerwienienia się i nieładnym naczynkiem, nie daje po prostu rady,
- trzyma się na skórze też średnio, po kilku godzinach od pomalowania (jakieś 3-5 w zależności od dnia i kondycji skóry) potrzebne są poprawki,
- trochę za małe opakowanie - tzn. nakrętka mogłaby być większa, bo łatwiej nabierałoby mi się puder pędzlem.

Można wypróbować ale nie powala jakoś specjalnie na kolana. Następnym razem na pewno kupię na wypróbowanie coś innego.

Używam tego produktu od: jakieś 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

okropnie podkreśla pory!!!

Podstawową wadą tego pudru jest to,że okropnie włazi i podkreśla pory-wygląda to naprawdę paskudnie.Nie pomaga nakładanie na bazy, nakładanie cieniutkiej warstwy,nic. U mnie niestety też nie matuje i jest bardzo widoczny na twarzy,wg. mnie nie nadaje się do mieszanej cery.Na plus-dość dobrze zakrywa wszelkie zaczerwienienia i plamki,ale to jest zbyt mało,żebym kupiła pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:duża próbka

Mógłby by byc lepszy

Hmm widzę,że jestem pierwszą osobą,która jest średnio zadowolona z diora.Zaczne od opakowania-dla mnie jest istotne i tu dam piątke-śliczne i jak dla mnie poręczne.Jeśli chodzi o sam puder to muszę przynac,że stokrotnie bardziej byłam zadowolona z mineralnego true matcha loreala.Szybko się po nim świece gdzie o dziwo nie mam do tego tendencji,uwidacznia mi pory i nie kryje zbyt dobrze-a szkoda,bo liczyłam na wiele.Na plus napisze,że buzia jest po nim ładnie ożywiona,jednolita.

Używam tego produktu od:od 4 tygodni

Doskonaly!

Kupilam ten podklad z mysla o wiosnie i lekkim makijazu -propozycja Diora wydawala mi sie strzalem w dziesiatke, wiec skusilam sie. I jest to najlepszy podklad jaki do tej pory mialam (procz Icone, ktorego uzywam w okresie jesienno-zimowym). Podklad Nude jest natomiast idealnem na cieplejsze miesiace, poniewaz:

- jest lekki, a przy tym pieknie kryje;
- buzia jest po nim zdrowo rozswietlona;
- ma idealna konsystencje, jest drobniutki jak puszek i cudownie sie naklada;
- mimo malej pojemnosci jest wydajny;
- nie podraznia;
- wyrownuje koloryt i dodaje cerze blasku;
- nie tworzy maski;
- mozna dozowac ilosc, przez nakladanie kolejnych warstw (ja nakladam zawsze jedna - w zupelnosci wystarcza);
- bez problemu mozna nim robic poprawki w ciagu dnia i stosowac jako puder.
- ma sliczne opakowanie, ktore cieszy oko.

Ja nakladam go na krem nawilzajacy lub baze vichy - niczego wiecej do szczescia mi nie trzeba. Ideal!

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Jestem bardzo zadowolona

Posiadam najjaśniejszy odcień, czyli light beige, który idealnie stapia się z moją jasną cerą. Puder wygląda bardzo naturalnie na twarzy, jest ładnie rozświetlona, a kolor ujednolicony. Nude nie kryje najmocniej, ale drobne zaczerwiwnienia powinien ukryć (ja stosuje go na "gołą" twarz i jestem zadowolona). Mojej mieszanej cery nie matuje na bardzo długo, ale ok. 3 godziny twarz wygląda dobrze (po tym czasie używam chusteczek matujących i znów jest świetnie :)).Dla mnie istotne jest, żeby kosmetyk nie podrażniał ani nie zapychał mojej cery, a ten nie dość, że tego nie robi to chyba nawet trochę poprawia jej stan.
Opakowanie jest bardzo estetyczne, ale pojemność pudru trochę mała. Chociaż muszę przyznać, że Nude jest dość wydajny.
To już moje drugie opakowanie, ale na pewno nie ostatnie. :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

KWC

KWC, choc nie idealny, ale moja cera nigdy nie bedzie wygladac idealnie. Nie ma wad, sliczny kolor 020, drobno zmielony, funkcja pudru - wyglada o niebo lepiej niz wszystkie sisleye guerlainy i givenchy, w porownaniu z mineralami - o wiele bardziej subtelny efekt. Kupuję tony podkładow i pudrow i dawno mnie tak nie zachwycil. Twarz gladka rozswietlona jakby przezroczysta, bardzo szlachetny efekt. Matujący efekt niezly - nie matuje na caly dzien ale odkad zaczelam uzywac duetu diora nude- przestalam z czasem uzywac kremow matujacych.
Wielki minus- kiepska wydajność - w ciagu 6 miesiecy zuzylam 2 opakowania, nie używając go codziennie., jako ze lubie sie bawic roznymi kosmetykami ( ale na pewno z 4 razy w tygodniu). Nie wplywa to na moja ocene, gdyz wiele pieniedzy stracilam na nieudanych pudrach.Kupilam specjalnypedzel Diora ale nie zachwycil mnie. Uzywam syntetyczneg opedzlaMuji.

Po prostu kwc

To moj drugi puder mineralny pierwszy to byl vichy ale dior zdecydowanie jest leprzy swietnie nawilza skore nigdy po zadnym podkladzie czy pudrze takiej dobrze nawilzonej nie mialam super odcien 030 piekne opakowanie buzia wyglada zdrowo i jednoczesnie delikatnie nie ma efektu maski.To jest moj puder kwc i bede czesto do niego wracac ale lubie tez i zmieniac kosmetyki wiec raz na jakis czas go odstawie ale naprawde najleprzy jaki mialam. Polecam

Używam tego produktu od:2tyg.

Porzadny

To moj pierwszy puder mineralny. Nie mam wiec porownania z innymi produktani tego typu. Jak dla mnie swietnie nadaje sie na okres wiosenno letni. Uzywam go od tygodnia. Moje mieszana skora sklonna do wypryskow reaguje na niego bardzo dobrze.Nie wyskakuja zadne niespodzianki a ja czuje sie tak jabym nie miala nic na twarzy.Nadaje lekka poswiate buzi ,jest taka rozswietlona.Zmniejsza pory , dosc dobrze kryje chociaz jak jest jakis pryszcz to i tak trzeba go potraktowac korektorem . Na mojej twarzy zachowuje mat do okolo 5 godz. Dla mnie to i tak duzo gdyz tu gdzie mieszkam jest bardzo duza wilgotnosc powietrza i bez makijazu lub z innym produktem skora swiecila sie juz po 1 lub 2 godz.Jedynym minusem jest wysoka cena ale zobacze na ile mi ten produkt starcza bo moze jest bardzo wydajny a wtedy bedzie sie oplacal jego zakup.

Używam tego produktu od:tygodnia

mój na zawsze.....:)

ach i och;D

zastanawiałam się jak to możliwe, żeby sypki puder robił za podkład i ciekawość popchnęła mnie z tym cudem do kasy w sephorze;D

- kryje co trzeba
- matuje na cały dzień (a strefa T u mnie lubi się świecić)
- jest wydajny (a myślałam, że dali go mało)
- twarz wygląda naturalnie w słońcu, w pomieszczeniu, jak jest pochmurno też
- nie zatyka porów
przebił nawet moje KWC Estee Lauder Double Wear (a to wyzwanie, DW było nr 1 przez lata całe). nakładam pędzlem Kanebo i idzie świetnie. dziwne uczucie "mokrego pędzla" mam Wy też? (i zimnego)?? początkowo myślałam, że jakimś cudem ktoś mi moczy pędzel, ale jak się rozprowadzi puder to znowu jest normalny.
polecam, niesamowity produkt

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące