Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Fresh Powder Makeup SPF 10 (Sypki podkład mineralny)

Wyjątkowa mieszanka 100% mineralnych pigmentowa i rewolucyjna technologia Mineralized Water pozwoli odkryć i podkreślić naturalne piękno cery.

Podkład pozostawia cerę jedwabiście gładką, nawilżoną i lśniącą naturalnym blaskiem.

Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Boron Nitride, Water, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethicone, Glycerin, Pentylene glycol, Menthoxypropanediol, Sodium Chloride, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Dimethicone/ PEG-10/15 Crosspolymer, Silica, Alumina, Parfum, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Rhodochrosite Extract, Dipropylene Glycol, Sodium Metabisulfite, Sodium Citrate, Butylphenyl Methylpropional, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sericin, Hydrolyzed Linseed Extract, BHT, Sorbic Acid.

+/- Mica, Iron Oxides, Bismuth Oxylchloride, Titanium Dioxide, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Red 30 Lake.

Cena: 54CAD / 8g

/m/

polecam

Na początku lekko zszokowała mnie cena - 170 zł za puder sypki...ale pani sprzedająca była miła byłam świeżo po wypłacie więc się skusiłam.

Mam cerę mieszaną i właśnie dla takiej miał być najlepszy, jestem zdziwiona jak dobry jest ten puder, wd pani ma też poprawiać stan mojej ceny - stan skóry poprawił się / zaskórniki takie tam, ale dalej nie wiem czy to zasługa pudru czy zmiany kremu która nastąpiła w tym samym czasie - dlatego na razie nie daję mu kwc, używam go razem z podkładem Estee lauder Double Wear i na wiosnę jest naprawdę super - jestem aż ciekawa jak będzie zachowywał się kiedy pojawią się upały/ klimatyzacja.

Myślę że jedno opakowanie będzie mi starczyło na jakieś 4 -5 miesięcy.

Polecam ! Nie sądziłam że puder sypki może być aż tak dobry!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie, na pewno kupię kolejne.

Naturalne orzezwienie ...

Podklad daje uczucie orzezwienia juz przy nakladaniu.
DIORSKIN NUDE nawilza, pozostawia cere jedwabiscie gladka i lsniaca zdrowym blaskiem - prosze nie mylic ze swieceniem. Kosmetyk ma zbawienny wplyw na stan mojej mieszanej cery, wyraznie widac poprawe z kazdym uzyciem; mniej zaskorniakow i zwezone pory.
Podklad jest niesamowicie leciutki, niewidoczny na twarzy, a jednoczesnie wyrownuje koloryt cery i kryje drobne przebarwienia/ zaczerwienienia.
Ze wzgledu na fakt, ze nie zostal dolaczony pedzel, zakupilam pedzel do nakładania podkładu mineralnego Powder Foundation Brush, Christian Dior.
Jestem zadowolona, choc nie twierdze, ze nie bedzie wspolpracowal z w/w pudrem pedzel innej marki.

Używam tego produktu od: 20 stycznia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, odcien 022 CAMEO

20.07.2009
Opakowanie sytarczylo mi na 4 miesiace codziennego uzywania. Obecnie - w trakcie drugiego.

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!