Inglot, YSM, Cream Foundation (Podkład równoważący do młodej skóry)

Inglot, YSM, Cream Foundation (Podkład równoważący do młodej skóry)

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

Matujący, długotrwały podkład do twarzy przeznaczony do młodej skóry. Nadaje jej świeży, młodzieńczy wygląd. Do każdego typu cery.

matujące, o przedłużonej trwałości
mieszana, tłusta

Rewelacja nie tylko dla młodej skóry

Skusiłam się na ten podkład głównie przez cenę. Pomyślałam, że jeśli podklad okaże się do niczego, to nie będzie mnie tak bardzo bolało:). Bardzo miłe zaskoczenie. Mam 29 lat, cerę mieszana, w kierunku tłustej. Nie potrzebuje mocnego krycia. Ten podkład sprawdził się u mnie rewelacyjnie! Przede wszystkim nie zatyka porów, nie podkreśla suchych skorek, wyglada bardzo naturalnie, zakryje to co ma zakryć. Utrzymuje sie naprawde przyzwoicie. Moj kolor to 41, naturalny, ciepły odcień, pasujący dla wielu z nas. Gorąco polecam nie tylko dla młodych cer;)

Całkiem dobry

W trakcie zakupów w Inglocie do koszyka wpadł mi ten produkt . Podkład daje efekt satynowy, a krycie jest średnie (jeśli potrzebujesz mocnego krycia to ten produkt Ci tego nie zapewni) . Kryje niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry. Jest dość wydajny, a jego konsystencja jest całkiem przyjemna. Cena jak na inglot jest okej. Podkład nie jest za trwały.

Średniak

Kiepsko kryje, ale nie jest szkodliwy dla cery. Utrzymuje się całkiem nieźle, ale przy tym kryciu to chyba niewiele zmienia. Oprócz tego skóra wygląda na zmęczoną, ale może to tylko ja tak mam.

Dobry podkład w dobrej cenie

Podkład jest wydajny. Dobrze się rozprowadza i długo się utrzymuje. Cera pozostaje zmatowiona niemal cały dzień. Podkład nie ściera się i nie roluje.
Niestety nie występuje w bardzo jasnych odcieniach.

Naturalny

Podkład dla mało wymagających. Ma brzydkie proste opakowanie. Jest wydajny. Ma ładne kolory. Nie jest to podkład długotrwały bardziej taki codzienny do wyrównania kolorytu ale i tak bardzo go lubiłam. Nie zapycha porów.

Dla młodej i zdrowej cery

Bardzo lekki podkład, może nawet krem BB. Krycie bardzo, bardzo delikatne. Sprawdzi się u młodych osób, które nie mają większych problemów z cerą i których cera jest idealna. Podkład jedynie wyrównuje koloryt skóry. Początkowo nawet matowił, ale później niestety buzia się świeciła.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nie

Dostałam próbkę tego podkładu w drogerii. No i nie.... gęsty trudno się rozprowadza, uwidacznia pory, roluje się i znika przy pierwszej okazji a jego właściwości matujące pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym mam wrażenie, że zatyka jeszcze bardziej pory. W żaden sposób nie "zrównoważył" moich suchych policzków i przetłuszczającej się strefy T. Odradzam albo polecam sięgnąć po próbkę zanim podejmiecie decyzję o jego zakupie. Każda cera jest inna więc jednym się nada drugim niekoniecznie.

Podkład z ośmiogodzinnym dniem pracy

Jako posiadaczka mocno przetłuszczającej się strefy T poddałam się w poszukiwaniach matującego podkładu i zdałam się na łaskę podkładów kryjących. Wszystkie matujące podkłady z jakimi miałam do czynienia (np. stay matte czy infallible matte) były gęste, pudrowe, podkreślały suche skórki i miały dziwne kolory, do tego szybko się ścierały. Zupełnym przypadkiem trafiłam na tą perełkę - jest bardzo dobry. Płynny, delikatny, świetnie się rozprowadza, daje delikatnie matowe wykończenie, ale nie pudrowe, całkiem dobrze kryje (mam trochę widocznych naczynek i dobrze je zakrywa), nie wysusza suchych partii skóry i nie czuć go na twarzy.
Jednak po więcej niż tygodniu zauważyłam, że ten podkład dość szybko się ściera, zazwyczaj po około ośmiu godzinach. Jeśli używacie go tylko do pracy w godzinach 8-16 to będzie ok, ale jeśli musicie mieć podkład na twarzy aż do wieczora to on nie da sobie rady. Próbowałam używać go z bazą - było troszkę lepiej, ale nadal bez szału.

Mój KWC :-)

Nawet jak go zdradzę to i tak zawsze do niego wracam :-)
Bardzo dobry jakościowo produkt. Największą jego zaletą ( ja mam nr 41) jest to jak ten kolor idealnie dopasowuję się do mojej cery. Nie widać porów i rozszerzonych naczynek. Nie widać podkrążonych oczu po nieprzespanych nocach. Kosmetyk ma pojemność 30 ml i jest bardzo wydajny.
Po otwarciu możemy go używać przez rok. Nie uczula, nie podrażnia i co najważniejsze nie zapycha.

Bardzo fajny podkład

Bardzo fajny podkład, nie ciemnieje, fajna gama kolorów (mam cerę oliwkowa więc na ogół ciężko trafić z kolorkiem, szczególnie po opalaniu tak jak teraz), lekka konsystencja, krycie zadowalające (mogło by być mocniejsze). Nie waży się, jest bardzo wydajny.Nie zapycha, ma ładny zapach. Zdecydowanie zostanie u mnie na dłużej.

Lekki i matowy

Lekki podkład dla nieproblematycznych cer, ma matowe wykończenie i zastyga na twarzy co jest na duży plus. Fajna gama kolorystyczna i niewysoka cena. Nada się dla dziewczyn które używają na codzień kremów BB i chcą troszkę mocniejszego krycia. Można nim budować krycie, nie trzeba go przypudrowywac. Dla dziewczyn, które nie maja doświadczenia w makijażu, chcą go zrobić szybko, ale tez dla tych co szukają czegoś lekkiego, z czym łatwo pracować. Wg mnie dla cer mieszanych/tłustych. Sucha może go nie polubić, przez pudrowe wykończenie. Ja lubię mocniej kryjące podkłady, spodziewałam się większego rozświetlania nie tak mocnego matu. Nie jest tez zbyt trwały, ale jak się go przypudrowuje to nie jest zle.

Przecietny zamiennik kremu BB

Podklad umieszczony jest w wygodnej,skromnej tubce.
Konsystencja kremowa.
Trwalosc przecietna.
Nie zawodowoli fanek mocnego krycia.
Dla mnie dziala on podobnie jak kremy BB.
Ujednolica koloryt.
Mysle,ze to idealna propozycja na lato.
Nie czuc go na twarzy.
Jest dosc tani.