L'biotica, Moc Natury Wax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka do osłabionych włosów z proteinami mlecznymi

Intensywnie regenerująca maseczka Wax Latte to wyjątkowy produkt zalecany szczególnie do odbudowy osłabionych i zniszczonych włosów.

Wyróżniającą cechą maseczki jest jej woskowa konsystencja która wraz z oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów oraz protein mlecznych zapewnia skuteczną, kompleksową regenerację i pielęgnację włosów.

Proteiny mleczne od starożytności uważane są za eliksir młodości! Zawierają duże ilości minerałów takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, witaminy A, D, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują osłabioną i zniszczoną strukturę włosa.

Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.

Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.

Maseczka zalecana jest do włosów:

-bardzo osłabionych i zniszczonych,

-pozbawionych blasku u szorstkich,

-łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride,Cetearyl Alcohol (and) Cetearteh-20 , Hydrolized milk protein (and) Lactose, amodimethicone, Isopropyl myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Guar hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylparaben, propylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methychloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, triethanolamine, Hexyl Cinnamal.

Cena: 17zł / 250g

/m/

Świetna!

Maseczka uratowała moje zniszczone włosy. Ma świetny skład który naprawdę wnika we włosy i odbudowuje je a nie tylko obkleja silikonami jak inne maski.

Plusy:
- ma ładny zapach
- włosy są po niej delikatne, lekkie, nawilżone
- nie obciąża włosów
- im dłużej się ją stosuje tym lepsze przynosi efekty

Wady:
- mało wydajna z tego powodu że należy ją stosowac na całe włosy i skórę głowy
- szkoda że nie ma większych opakowań dostępnych

Ale ogólnie maseczka jest naprawdę dobra!

Ilość zużytych opakowań: zużyłam kilka opakowań

Fajna

Waxy to jak dla mnie najlepsze odżywki świata, zarówno te polskie jak i zagraniczne, a ponieważ mam obsesje na punkcie moich długich, codziennie pieczołowicie prostowanych włosów wypróbowałam ich już naprawdę sporo - zarówno tych drogich profesjonalnych, jak i tańszych sklepowych. Waxy miażdżą wszystkie na głowę :D Fantastyczne składy, fajne naturalne zapachy - ten kokosowy jest chyba najsłabszy bo najbardziej ze wszystkich sztuczny, choć pewnie dla wielu to właśnie będzie jego atutem. Odżywka świetna do cienkich, delikatnych włosów - dodaje im objętości, nie obciąża, włosy przez 2 dni są puszyste, nieoklapnięte, dodaje im energii. Polecam!

Ma minusy - ale i tak najlepsza jaką miałam!

Uwielbiam tą maseczkę! Była i jest zbawieniem dla moich włosów!

Plusy:
- zapach- jak budyń mniam :-)
- dzięki niej włosy są gładkie, lśniące i zdrowe
- wydajna
- nie plącze włosów
- niedroga (kupuję ją w granicach 12zł

Minusy:
- trochę szybciej mi się włosy przetłuszczają u nasady
- nie zawsze mam czas by siedzieć z nią 25minut...

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 3 - 250ml

dobry kosmetyk

Lubię. Kupiłam kilka razy, niedawno dostałam w zestawie z szamponem i czepkiem do włosów. Ma przyjemny mleczny zapach- mnie kojarzy się z zapachem niemowlęcia i budyniu, gęstą konsystencję przez co nie spływa z włosów, jest wydajny. Nakładam na głowę wielkość ok. orzecha włoskiego, starcza na całe włosy do ramion, podgrzewam suszarką, nakładam czepek i po godzinie moje włosy są mięciutkie, delikatne jak po zabiegu regeneracyjnym u fryzjera. Jedną gwiazdkę odejmuję za słabą dostępność, wysoką cenę w stosunku do ilości i fakt, że włosy lubią się po nim przetłuszczać.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Cudna!

Jest to mój trzeci rodzaj Biovaxa :) Najpierw była kilkakrotnie do wypadających, potem do suchych z cynamonem i teraz mleczna. Musze powiedzieć, że mleczka wypada swietnie! Przede wszystkim spełnia swoją funkcję.
+ świetnie nawilża włosy
+ przy dłuższym stosowaniu włosy stają sie odporniejsze na zniszczenia
+ włosy po jej użyciu są cudownie miękkie
+ swietnie się układają
+ maska ma cudowny zapach, jak budyń :)
+ co najbardziej zaskakujące, po użyciu maski ma dłużej świeże włosy! Dobiłam nawet do 3 dni bez mycia z tą maską (co prawda 3 dzień był już nieciekawy i musiałam mieć związane włosy, ale dawało rade :) ) Zaznaczam, że mam włosy skłonne do przetłuszczania więc tym bardziej działanie maski która nakładam na skóre głowy jest pozytywnie zaskakujące ;)
+ łagodzi wszelkie podrażnienia, moja skóra głowy jest po niej istnie ukojona
+ dobrze się wypłukuje

Zdecydowanym plusem jest to, że rzeczywiście nawilża i wzmacnia włosy. W kwestii wypadania to bardziej polecam Biovaxa brązowego do wypadających. Jeśli ktoś chce jednak głęboko odzywić i nawilżyć to Biovax mleczny jest najlepszy :)

Z minusów mogę jedynie powiedzieć, że trochę wkurza mnie to, że Biovaxy są dostępne tylko w Super Pharmie i w niektórych aptekach. POza tym troszkę droga jest.... Jak się trafi promocja w Super Pharmie to można wyhaczyć za ok. 13 zł, ale ogólnie jest problem niekiedy z dostępnością tych masek w SP ponieważ są masowo wykupowane przez klientki :) Cieszy mnie to, że L\\\'Biotica wprowadziła opakowanie 500ml. Mam nadzieję, że okaże sie ekonomiczniejsze i bardziej wydajne ;) I będzie do kupna zawsze w Super Pharmie :D

Bardzo dobra maska

Byłam sceptycznie nastawiona do tych wszystkich waxów. Kilkakrotnie próbowałam Biovaxa do włosów zniszczonych, ciemnych i przetłuszczających się w saszetkach- zero efektu. W końcu w pobliskiej aptece była promocja i postanowiłam wypróbować wersję mleczną, zachęcona opiniami na Wizażu... No i nie zawiodłam się :D
Włosy po użyciu tej maski są niezwykle miękkie, aż chce się je ciągle dotykać. Maska nie nadaje włosom szczególnego połysku, pod tym względem jest przeciętna. Włosy nie puszą się, dobrze się układają, niestety szybciej przetłuszczają, choć nakładam ją od ucha w dół. Ciężko mi stwierdzić czy zapobiega rozdwajaniu się włosów, bo stosuję też inne kosmetyki w tym celu. Ale na pewno ładnie wygładza włosy i nawilża przesuszone końcówki :) Kolejnym plusem jest cena, gdyż maska jest często w promocji za 13-14 zł. Jest wydajna, mi starcza na ok. 6-8 użyć, a włosy mam po talię. Trochę uciążliwe jest jej stosowanie, u mnie najlepsze efekty są po półgodzinnym trzymaniu maseczki pod czepkiem w trakcie gorącej kąpieli...
Myślę, że właścicielki zdrowych włosów będą z niej zadowolone, natomiast posiadaczki zniszczonych nie mają co liczyć na cudowną regenerację, bo żaden kosmetyk nie poskleja rozdwojonych końców ;)

całkiem dobra

Moje włosy są bardzo zniszczone,mimo ,że nie rzadko używam prostownicy i nigdy suszarki.Odżywki Wax są jedynymi które dają jakiekolwiek zauważalne efekty.
Plusy
- nie aż taka droga( w promocji za 11zł)
-efekty naprawdę widać
-bardzo ładny zapach
-nie zawiera silikonów ,parabenów i innych paskudztw
-praktyczne pudełeczko
Minusy
-jest średnio wydajna
-efekty są,ale nie jakieś spektakularne.

Na pewno ją jeszcze kupię, bo nie używałam do tej pory niczego lepszego.

Używam tego produktu od: kliku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przeciwieństwo maski do wlosow suchych i zniszczonych

Kupila ja w cenie ok 12 zl w superpharmie . Skusilam sie poniewaz kiedys mialam wax do wlosow suchych i zniszczonych i byl swietny! Natomiast wax mleczny zawiodl mnie .
Uzywalam z czepkiem foliowym i recznikiem na ok 20-30min czasami z suszarka.
Owszem zapach ma cudowny, ulatwia rozczesywanie moze troszke nawilza ale nic szczegolnego a wkoncu to maska do wlosow. Po wyschnieciu wlosy sa sianowate ale bardzo mieciutkie . Moze nie dzialala az tak dobrze bo nie uzywalam jej regularnie (zaczelam uzywac w lipcu a skonczylam we wrzesniu a starczyla na ok 5 uzyc )
Poprostu zawiodlam sie na tej masce i nie polecam tego rodzaju (z proteinami melcznymi)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

całkiem fajna

Jestem totalnie zakochana we wszystkich rodzajach waxów dlatego skusiłam się i na ten. Oceniam go na średni ponieważ spełnia zupełnie inną rolę niż przewidział producent.
Pięknie pachnie, to jest zdecydowany plus. Jest w miarę tani, ale zależy to od apteki w której się kupuje. U mnie spełnia rolę wygładzacza włosów, średnio je odbudowywuje. Niby mniej się plączą, ale efekt jest krótkotrwały. Trzeba nałożyć sporą ilość produktu aby rozprowadzić go ładnie na włosach.
Podsumodując nie jest to na pewno taki efekt, jak obiecuje producent... chyba pozostanę wierna zwykłemu, oryginalnemu waxowi z henną lub temu z cynamonem, będę do niego wracać co jakiś czas dla odmiany.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Bardzo dobra

Na samym początku zaznaczę, że używam maski razem z szamponem z tej samej serii. Z obu produktów jestem bardzo zadowolona.

Podzielam inne pozytywne głosy na temat tej maski. Naprawdę działa. Mam włosy przed ramiona, farbowane,przesuszone i łamliwe (basen), cienkie (geny) a maska nadaje im gładkości i miękkości. Stosuję 1-2 razy w tygodniu, trzymam na włosach ok 30 min pod czepkiem.

-włosy lepiej się rozczesują
-są miękkie
-wydają się mniej przesuszone, lepiej nawilżone
-nie łamią się tak bardzo jak wcześniej
-ładny zapach i konsystencja "w sam raz"- nie spływa
-przystępna cena

Polecam przetestować bo niczym nie ryzykujecie (ok 16 zł) a efekty mogą być naprawdę dobre ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

jest świetna!

Używam już kolejnego opakowania. Być może następnym razem skuszę się na inna maseczkę L\'Bioticia, ale póki co pozostaję wierna tej :)

Włosy są po niej cudownie miękkie, nie puszą się, łatwiej się układają, nie plączą się. Zdecydowanie są odżywione.

Dołączony w zestawie termoczepek nie jest może super profesjonalny, ale na pewno przydatny i jest w stanie przetrwać użytkowanie jednego opakowania, a nawet dłużej.

Nie widzę minusów tej maseczki.

Ilość zużytych opakowań: dwa

naprawdę działa

Do zakupu zachęciła mnie jedna wizażanka - fryzjerka. Więc zdecydowałam się na zakup i nie żałuję. Widzę że włosy z każdym użyciem są zdrowsze, miękkie, a po wieloletnim farbowaniu i prostowaniu to naprawdę wiele. Nie obciąża włosów, ma ładny zapach, nawet zauważyłam że włosy szybciej mi rosną. Minusów moim zdaniem nie ma chociaż mogła by byc bardziej dostępna. W składzie nie ma silikonów a jak wiadomo silikon obkleja włosy dając tylko wrażenie że są one zdrowsze, ta maska zawiera keratynę która NAPRAWDE odbudowuje strukturę włosa. tak więc trzeba jej używac dosc długo aby zobaczyc efekt ale naprawdę warto