Olay, Complete Care, Touch of Foundation (Krem z dodatkiem podkładu Max Factor)

Olay, Complete Care, Touch of Foundation (Krem z dodatkiem podkładu Max Factor)

Jest to krem nawilżający na dzień z dodatkiem lekkiego podkładu koloryzującego Max Factor. Wyrównuje i poprawia koloryt cery każdego dnia w prosty i skuteczny sposób.
Działanie:
Zawiera składniki, których skóra potrzebuje najbardziej, aby zyskać piękniejszy wygląd:
- nawilżające hydroperełki pomagające zapewnić optymalne nawilżenie skóry do 24 godzin
- odżywcze witaminy (B3, E, prowitaminę B5)
- SPF 15 - szerokie spektrum ochrony UV
- dodatek podkładu Max Factor
Efekty:
Poprawiony koloryt i pięknie wyglądająca cera.
Wskazówki pielęgnacyjne:
Krem należy nałożyć równomiernie na oczyszczoną twarz i szyję, wmasowując go delikatnie w skórę. Krem szybko się wchłania, nie blokując porów skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: do jasnej i średniej karnacji.

szalu nie ma

zdecydowałam się na zakup za sprawą ulotki, która wpadła mi w ręce ;) szału nie ma, szybko się po nim świece, bez pudru ani rusz. Zapach rzecz gustu ;), plus za pompkę, raczej nie mam problemu z niespodziankami na twarzy, także o kryciu to nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, ale myślę, że nie będzie dobrze krył, bo to tylko krem z dodatkiem podkładu, ale oczywiście warto wypróbować ;)

rewelacja dla suchej cery polecam

+nawilża wybitnie,daje ukojenie
+wyrównuje koloryt- niekiedy czerwone poliki mnie nie palą od wysuszających podkładów
+efekt zdrowej cery, takiej brzoskwinki-mam jasny odcień mimo,że jestem opalona
+piękny zapach
+pojemność i wydajność
+CND w Ross.14,99- i tylko temu kupiłam
+lekka alternatywa dla cery na lato
+nie ciemnieje,nie robi placków
Minusów BRAK-uwaga tylko do cery suchej

Używam tego produktu od: od maja
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1sze,wydajny jest niesamowicie

nie wiem, jest ok

hmmm no nie wiem. od tego kremu oczekiwałam czegoś na prawdę dobrego. a jest przeciętny.

Plusy
(+) ładnie pachnie
(+) fajna konsystencja
(+) lekka formuła
(+) spf15
(+) nawilża
(+) jak sie dobrze poszuka można go nawet kupić za 15zł ;)

Minusy:
- słabo matuje
- lekko wyrównuje koloryt
- mam wersję dla jasnej karnacji a jest dla mnie za ciemny czasami
- cena bez promocji kosmiczna

jestem ciekawa który podkład maxfactora jest dodawany do tego kremu ;)
Daje mu 3 gwiazdki ;)

Rewelacyjny!

Zbawienie dla mojej tłusto-mieszanej twarzy. Moja twarz na codzień się nie świeci jakoś strasznie, dlatego delikatnie matujący efekt jaki daje ten krem bardzo mi przypasował. Kryje, ale nie jakoś strasznie mocno, ja od niego tego nie oczekiwałam. Kiedy będe potrzebować jakiejś większej korekty, użyje podkładu lub pudru. Krem idealnie sprawdzi sie iw tej roli zapewne.

Największy plus to chyba ten niebiański zapach :) Nie potrafię przestać wąchac później mojej dłoni, idealny <3

Plusy:
+ lekka konsystencja
+ szybko wsycha i daje uczucie świeżości
+ bardzo dobrze nawilża
+ nie zatyka porów
+ naturalnie wyrównuje koloryt
+ wygląda naturalnie
+ pięknie pachnie
+ zdaje się być wydajny
+higieniczne opakowanie

Sprawdzi się latem, ponieważ ma filtry, na których mi takze zależało. Co do zimy-przekonam sie zimą.

Opakowanie i pompka przypadły mi do gustu, bardzo higieniczne.

Minusy: może mała gama kolorystyczna. Ja używam tego do jasnej karnacji, ale jak próbowałam testera z średniej to nie widać jakiejs strasznej różnicy. Dla mnie to nie minus.

I za krem dała 20zł, nie wiem skąd taka cena w tekście.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Fajny na lato

Przyznaję że jestem leniem i rano wychodząc do pracy nie chce mi się nakładać kremu a następnie podkładu. Poza tym od jakiegoś czasu stosuję lżejsze produkty do makijażu twarzy- lubię naturalny efekt, bez maski i płaskiego matu. I ten produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania. Lekko brązuje. Super utrzymuje się na twarzy. Niestety trzeba go przypudrować bo mocno się świeci.

Alternatywa!

wg mnie jest dobra to alternatywa dla szybkiego makijażu,ale na wyjscia wieczorowe czy do pracy niekoniecznie,nie zastąpi kremu z podkładem;
lekka konsystencja ładnie rozprowadza sie,bez smug czy plam (mam ten do jasnej karnacji),ładnie pachnie,jednak nie nawilża 24h,być może przy innej cerze byłby skuteczniejszy (mam normalną ze skłonnościa do suchej) ,nie podrażnia,delikatnie wyrównuje koloryt,jednak nie pokrywa przebarwień,czuć przyjemną gładkość po nałożeniu;
na lato zdecydowanie mój typ :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Świetny na lato, nawet dla mojej tłustej cery :)

Używam go na co dzień zamiast podkładu,daje bardzo naturalny efekt nieumalowanej , ale wyrównanej świeżej twarzy.
Świetnie stapia się ze skórą. Nie jest mocno kryjący, ale ja tego nie potrzebuję.

Latem używam tylko jego i moja mega tłusta skóra świetnie go toleruje :)

Jedno opakowanie zwykle wystarcza mi na cały leni sezon (kwiecień-październik) przy codziennym stosowaniu, więc jest bardzo wydajny.

+ lekka konsystencja
+ nie zatyka porów
+ dobrze nawilża
+ ładnie wyrównuje koloryt
+ wygląda naturalnie
+ dobrze pachnie
+ jest wydajny

Nie wiem skąd ta cena 35zł? Ja w Rossmannie kupuję w promocji za 15zł :) poza promocją 25 zł

Rewelacja

Ten krem okazał się dla mnie zbawieniem. Mam bardzo, bardzo suchą cerę, nie potrafiłam więc dobrać podładu- wszystkie dodatkowo ją wysuszały, podkreślały skórki. Od kilku miesięcy używam tego kremu i stał się moim numerem jeden.

Zalety:
* dobrze nawilża
* ładnie wyrównuje koloryt
* wygląda naturalnie
* dobrze pachnie
* jest wydajny
* rozświetla cerę, dzieki czemu nie wygląda na zmęczoną.

Wady- w sumie jak dla mnie nie ma wad. Pewnie nie poradziłby sobie z bardziej problemową cerą, lecz chyba nikt tego nie oczekuje od kremu z dodatkiem podkładu.

Podumowując- produkt idealny dla osób z suchą. Zdecydowanie polecam.

Masakra

Produkt ten to jedna wielka katastrofa.
Zacznijmy od plusów
+ Opakowanie -higieniczne

- Robi placki na twarzy.
-ciemnieje na skórze
- strasznie się swieci
-Po jego użyciu skóra jest przygaszona i wyglada na szara

Podumowując nie wart swojej ceny, moje opakowanie wylądowało w koszu

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Niestety, nie sprawdził się

Kupiłam go zachęcona rekalamami tej marki. Zrobiłam głupstwo. Mogłam przypuszczać, że na mojej skórze nie sprawdzi się. Mam cerę mieszaną/tłustą, sama nie wiem.
Krem ma małe właściwości tonujące.
Właściwie przez cały czas czuję go na twarzy.
Poza tym po 2 godzinach zaczynam się kleić i świecić.

Jego plusem jest nawilżanie. Kiedyś przesadziłam z matowieniem i wysuszyłam sobie naskórek. Wystarczyły 2 dni, by suche skórki przestały dokuczać.

nie dla mnie

Krem slabo wchlania sie, moja cera lepi sie po nim i swieci. Daje bardzo delikatny efekt wyrownania kolorytu skory, jak dla mnie za slaby. Po nalozeniu przez caly dzien czuje ten krem na twarzy.

PLUSY:
- lekka konsystencja
- nie zatyka porow

MINUSY:
- slabo sie wchlania
- powoduje swiecenie sie skory
- mierny efekt wyrownania kolorytu skory

ciekawe połaczenie kremu z podkładem

Dobry podkład ale trzeba wziąc pod uwagę że nie jest to produkt mocno kryjący, dla cery wymagającej zatuszowania niedoskonałości. Raczej dla osoby chcacej poprawić koloryt zdrowej cery. Podkład jest bardzo delikatnym, mnie jednak odpowiada nie mam problemów z cerą i z tego wzgledu taka konsystencja spełnia moje oczekiwania. Odpowiedni do cery wrażliwej a nawet jak dla mnie- lepszy niż droge podkłady z apteki, które testowałam szukając czegoś dla siebie. Tyle że trzeba się liczyć z jego delikatnym pokryciem cery więc jesli ktoś preferuje mocno kryjący podkład niech go lepiej nie kupuje.
Ja używam go na codzień a na wyjścia do mocniejszego makijażu mam inny podkład.

Używam tego produktu od: zeszłego lata (20110
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania