Mrs. Potter's, Balsam do włosów suchych i zniszczonych z aloesem

Mrs. Potter's, Balsam do włosów suchych i zniszczonych z aloesem

Mrs. Potter`s z ekstraktem z aloesu to odpowiedź na potrzeby twoich włosów. Formuła bazująca na działaniu naturalnego składnika - ekstraktu z aloesu - sprawia, że włosy regenerują się od środka. W rezultacie są dobrze nawilżone, nabierają zdrowego wyglądu, są miłe w dotyku a końcówki się nie rozdwajają. Balsam przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

niezły ale nadal szukam

Używałam tego balsamu do mycia moich falowanych włosów. Sprawdza się dobrze pod warunkiem, że w odpowiednich proporcjach zmieszam go z woda. Inaczej obciąża i wygląda jakby włosy były tłuste pomimo że są dopiero co umyte. Bardzo lubię jego zapach zostający we włosach aż do następnego mycia. Ułatwia rozczesywanie, nie odżywia jakoś szczególnie za to dobrze myje i dla mnie wbrew nazwie jest to szampon ;D

Ilość zużytych opakowań: 1 - 500 ml

średni

Nie powala na kolana, ale ma swoje zalety.

Uważam, że \'balsam\' to trochę za duże słowo. Ma lekką konsystencję i nie obciąża włosów. Delikatnie je odżywia. Na tym chyba koniec, balsam można zaliczyć do drogeryjnych odżywek.

Minusem jest bardzo nieporęczne opakowanie i leista konsystencja, przez co balsam staje się niewydajny.

Cena przyjazna, zapach ok.
Polecam do codziennego użytku zamiennie z bardziej kompleksowymi specyfikami

Naprawdę dobra ;)

Kupiłam ją ponieważ przeczytałam, że ma \'bezpieczne\' składniki dla kręconych włosów i nie tylko. Nachodziłam się za nią ładnie aż w końcu pojechałam do auchana. Znalazłam i kupiłam po czym od razu jak wróciłam do domu umyłam włosy. Wierzcie mi lubi nie ale od pierwszego umycia nie mialam siana na głowie. Nie były od razu super nawilżone ale z sianem sobie poradziła. Teraz mam ją już około miesiąca i czuję, że moje włosy są w coraz lepszej formie ;) nie zamienie jej na razie na inną ponieważ jest wspaniała ;) Nie wiem jak sprawdzi się na Waszych włosach ale jeśli się wachacie to kupcie ją. Srawdzicie i mam nadzieję nie będziecie tego żałować. To parę zł. a może okaże się, że to strzał w 10 ;) Pozdrawiam ;*

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

rozplatywacz

mam włosy po farbowaniu dodatkowo do bioder. jest jedna z tych nielicznych odzywek która bez zbędnego obklejania włosa jest w stanie je rozplatać przez same nałożenie na włosy i spłukanie włosy staja sie mięsiste ale nie sliskie wciąż sa lekkie ale maja da jedwabista powłoczkę dodatkowym plusem jest pól litrowa butla jako maniaczka włosów używałam wielu ale ona stale gości w mojej łazience. idealna gdy codziennie myjemy włosy

Ilość zużytych opakowań: ???

ulubione myjadło

stosuję ten balsam jako odżywkę do mycia i pod tym kątem oceniam. jako odżywka d/s jest zbyt uboga.

do rzeczy: bardzo ją polubiłam od pierwszego użycia.
+ ładnie pachnie
+ tania, a to ważne przy myciu odżywką, bo dużo jej schodzi
+ włosy są domyte, nawilżone, nie plączą się

minusów nie dostrzegam, dlatego daję zasłużone 5 gwiazdek i KWC :)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki 500 ml

dobry

To jedyny balsam, który pomaga mi walczyć z elektryzującymi sie włosami, szczególnie zimą.
Włosy pozostają puszyste, nie klapną. Piękny zapach, gęsta konsystencja, bardzo wydajny a cena śmieszna :-)

Świetna do mycia włosów

Kupiłam ten balsam, gdyż wyczytałam, że nadaje się on do mycia włosów. Ja swoje niestety zmuszona jestem myć codziennie, gdyż bardzo się przetłuszczają, a od połowy długości są wiecznie przesuszone. Podeszłam do niej bardzo sceptycznie, nie bardzo wierząc, że umyje włosy i nie przyspieszy przetłuszczania. I bardzo miło się zaskoczyłam :D Balsam naprawdę się pieni i naprawdę myje (nie przyspieszył przetłuszczania, dalej myję włosy codziennie), włosy po nim są pachnące (co bardzo mnie cieszy, bo bardzo rzadko zapachy kosmetyków zostają na moich włosach po spłukaniu). Włosy łatwo się rozczesują, nie są obciążone. Jestem obecnie po 3 myciach tym balsamem, więc wyraźnych efektów jeszcze nie mam (najbardziej zależy mi na tym, żeby niższe partie włosów przestały być aż tak suche), więc narazie 4 gwiazdki, ale po wykończeniu butelki w razie potrzeby edytuję. Jedyny minus jaki w niej dostrzegłam, to niewygodne opakowanie (nakładam trochę balsamu na dłoń, dolewam wody aby się rozpienił i dopiero nakładam na włosy, ale czynność tę powtarzam 3 razy, bo do mycia trzeba użyć więcej niż jedną dawkę), które pomiędzy dawkowaniami wyślizguje się z rąk. Zapach podczas mycia jest trochę za mocny, ale gdyby taki nie był, pewnie nie czułabym go potem na umytych włosach, więc nie jest to problem :)

Używam tego produktu od: jednego tygodnia

Przyjemna odżywka

Kupiłam razem z szamponem z tej samej serii. Szampon mnie nie zachwycił, ale odżywka-balsam już tak.
Plusy:
+tania
+piękny zapach
+wygładza włosy, nie plączą się po nim
+nawilża (moje włosy w lecie wyglądały jak siano, a on je doprowadził do porządku)
+wydajny
Minusy:
-bardzo rzadka konsystencja
Nie wiem czy kupię ponownie, bo inne odzywki bardziej mi przypasowały.

Używam tego produktu od: lipca

Ideał do mycia

Świetny balsam do mycia włosków:

-nie podrażnia skalpu, a wręcz go łagodzi

-nie powoduje przetłuszczania włosów

-ładny, ziołowy, roślinny zapach

-delikatnie się pieni, po zmieszaniu z wodą

-dobrze oczyszcza włosy, zmywam nim nawet jeden raz lżejsze oleje, takie orzech włoski, konopny, krokosz

-duża pojemność 500ml i niska cena 7-8 zł

Polecam do mycia, jako alternatywa dla drażniących szamponów, razem z innymi balsamami mrs. potters :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek

tak!! :D

Moje KWC poprostu! :D
Ma fajy świeży zapach i poręczną butelkę.
Cena również na plus.
Włosy są po nim dużo miększe, bardziej nawilżone. Nakładam go często by zdyscyplinować loki i o dziwo sobie z tym radzi. :D
Mimo rzadkiej konsystencji (co również jest plusem bo trudno przeciążyć nim włosy)jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

bardzo go lubię

ładny, delikatny zapach, niska cena a duża butla. Już po pierwszym użyciu moje włosy były takie lekkie i mięciutkie, teraz po dłuższym stosowaniu zauważam, że poprawiła się ich kondycja (no nie ma co liczyć że całkiem się pozbędziemy zniszczonych końcówek używając balsamu), jedyny minus za zbyt rzadką, lejącą się konsystencje, ale już się nauczyłam go nakładać na włosy ;] polecam

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dobry

Nie obciążył moich włosów tak jak niektórych recenzentek ale ja mam włosy długie i rozjaśniane , suche i potrzebujące porządnej odżywki . Sądzę , że jest to całkiem niezły i tani balsam . Konsystencja bardzo rzadka , lejąca . Zapach wg mnie znośny . Produkt faktycznie ułatwia rozczesywanie , włosy są miłe w dotyku . Elektryzowanie się włosów - nie zadziałał w moim przypadku .
Jest to dobry produkt , ale są lepsze i też niedrogie. Wg mnie zasługuje na 3 solidne gwiazdki .

Używam tego produktu od:chyba od 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwszą butlę