Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Korektor maskuje i rozjaśnia cienie pod oczami oraz objawy zmęczenia. Pielęgnuje i wzmacnia skórę wokół oczu. Efekt jest natychmiastowy, cienie i zaczerwienienia znikają, a spojrzenie od razu nabiera blasku.

Skóra pod oczami wydaje się gładsza i zdrowsza.

Korektor ma lekką konsystencję płynno - kremową.

Cena: 7,50zł / 9ml

/m/

Nie zachwyca

Niestety nie jestem zadowolona z tego produktu.
Wady:
- Prawie w ogóle nie kryje
- Nie rozjaśnia cieni pod oczami
- Nie rozświetla
- Tandetne opakowanie, nakrętka szybko pękła
- Pędzelek się wytarł, a nakładanie suchym patykiem nie jest przyjemne
- Mało wydajny
- Trudno wydobyć resztę kosmetyku, który w większości osadził się na ściankach.
Zalety
+ Nie podrażnia

Ogólnie czy się go używa czy nie efekt jest ten sam. Ja go nie polecam.

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy

JEST NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY !

A piszę to jako osoba która ma wory pod oczami od ustawicznego gapienia się w monitor ;)
Wory owszem, zmniejszają się gdy jestem wyspana ale to się nieczęsto zdarza.
Na co dzień jednak muszę te nieszczęsne podkówki pod oczami jakoś zamaskować i dlatego właśnie kupiłam ten korektor,śmiesznie tani nawiasem mówiąc :)

Nie oszukujmy się, chyba nic w 100 % nie zatuszuje nieprzespanej nocy czy zmęczenia - jednak ten korektor działa !

Ja stosuję go pod oczy i na pojedyncze wypryski, idealnie dopasowuje się do mojej skóry, poza tym nie wysusza jej ani nie jest zbyt tłusty.

Dzięki temu że jest jaśniutki,nie przebija mi spod podkładu i fantastycznie rozjaśnia okolice oczu,a że szybko zastyga na skórze nie rozmazuje się wcale (trzeba sprawnie go rozprowadzać,umiejętnie wklepywać,po prostu poćwiczyć).

Maskuje rozszerzone naczynka ! Łagodzi podrażnienia, a także ma miły,świeży zapach.
Jest wydajny.
Zdecydowanie polecam :)

Edit: Pod recenzją dołączam zdjęcie opakowania bo korektor jest w kartonowym opakowaniu i łatwiej znaleźć jak wiemy czego szukać ;)
Ja szukałam po sklepach samej buteleczki i nie mogłam znaleźć a okazało się że on jest w takim właśnie opakowaniu jak na zdjęciach :)

bardzo fajny korektor :)

Bardzo dobrze maskuje wszelkie wypryski i przebarwienia.
Po zastosowaniu zauważyłam istotnie, że ukrywa różne niedoskonałości cery, ukrywa zmęczenie, cienie pod oczami.
Ma kremową konsystencję o delikatnym, pięknym zapachu.
Kosmetyk doskonale stapia się ze skórą.
Można go stosować na i pod podkład - po aplikacji wszelkie niedoskonałości są dobrze ukryte, a na twarzy nie widać różnicy między miejscem jego nałożenia a skórą pokrytą samym podkładem.

Jest bardzo wydajny. Wystarczy delikatnie nabrać go jednym ruchem palca i lekko wetrzeć w twarz. Utrzymuje się w nienagannym stanie cały dzień.
Bardzo go polubiłam :)

Używam tego produktu od: trzeci tydzień

Tak, ale...

Korektor super się sprawdza, ale u mnie pod warunkiem że nakładam go pędzelkiem, jedna warstwa szybko zasycha i czasem to wystarczy ale tez go stosuję na niedoskonałości :) i do większych problemów dwie warstwy i nic nie widać! :) Kryje świetnie, wcale go nie widać od podkładem. Jestem zadowolona. Wcześniej wklepywałam go palcem i efekty były marne, ale z pędzelkiem super współpracuje :) Bardzo wydajny i tani! Świetna inwestycja :)

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe, dużo jeszcze zostało

Bardzo porządny :)

Szukałam czegoś co zakryje sińce pod oczami i przyznaję ,że ten korektor jest bardzo porządny :)
Stosuję go też na krosty i przebarwienia ,wszystko kryje znakomicie.
Szybko zastyga i dzięki temu można nakładać podkład ,nie czekając godzinami.
Ma praktyczny aplikator :)

Jest bardzo jasny i całe szczęście bo miałam korektory które ciemniały i ,o zgrozo ! zaczynały przebijać spod jasnego fluidu po kilku godzinach !
Tutaj nie mam tego problemu,to idealny korektor dla bledziochów,przyjemnie chłodzi tez skórę pod oczami,ma fajny skład więc jestem na tak :)

Używam tego produktu od: marca

świetny produkt ale się waży...

Korektor doskonały! Świetnie rozjaśnia cienie pod oczami, a przy tym jest delikaty i nie wysusza skóry wokół oczu. Nie uczula! Chociaż mam problem z oczami, często mam zaczerwienione i podrażnione przez niektóre tusze i kredki do oczu ze względu na to, że mam zespół suchogo oka, a ten kosmetyk mnie nie uczulił więc świetnie! Poza tym przyznam sie szczerze...sprawdził się również do tuszowania drobnych i tych większych niedoskonałaści w postaci czerwonych syfków...Jest to mój pierwszy korektor pod oczy ale nie będę szukać dalej, ten jest doskonały! Poza tym jest bardzo wydajny. Polecam!Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

EDIT po półrocznym stosowaniu:
Po dłuższym stosowaniu zaczyna się ważyć...spróbuję teraz czegoś innego, może korektora z Bell. Dodam, że nie mam zbyt dużych problemów jeśli chodzi o skórę wokół oczu, czyli obrzęków i cienie. Ale jakieś niewielkie cienie zawsze warto ukryć i rozświetlić spojrzenie. Korektora z henn już nie mogę używać, waży się niemiłosiernie i wygląda nienaturalnie. Może kotektorów przez taki dłuższy okres czasu poprostu juz nie należy używać...hmmm. Narazie nie wracam do niego!

nie, nie, nie

Zachęcona komentarzami sądziłam, że znalazłam w końcu coś co zakryje te moje sińce pod oczami, ale nie...
- nie kryje
- waży się na kremach nawilżających jakie posiadam (m.in Eucerin, LRP, Yves Rocher )
- brzydkie opakowanie (co akurat nie jest tak ważne)
- nie rozświetla

Swietny korektor a jaki tani !

Dzięki temu że jest taki jaśniutki bardzo dobrze rozjaśnia ciemne cienie i co ważne,nie prześwituje spod mojego podkładu :)
Gdyby był ciemniejszy i położyłabym na niego jasny podkład to byłoby go widać a tak nie muszę się obawiać że będzie przebijał spod warstwy podkładu.
Ma konsystencję która szybko zasycha i bardzo mi to odpowiada rano gdy się spieszę :)
Nie trzeba czekać aż zastygnie pod oczami ,mozna szybko nałożyć podkład.
Zostawia na skórze uczucie świeżości i dobrze maskuje :) a najlepiej nakłada się go palcami.
Nie ściera się,dobrze trzyma skóry a sińce niewidoczne ,brawo !

Używam tego produktu od: od miesiąca

Dla mnnie rewelacja !

Ja zanim napiszę recenzję chciałabym napisać WAŻNĄ INFORMACJĘ DLA DZIEWCZYN :

otóż TEGO KOREKTORA ANI żadnego innego zresztą nie stosujemy ZAMIAST fluidu czy podkładu !!! Bo będzie widoczny ! Korektor służy jedynie do maskowania a nie ujednolicania cery,on po prostu chowa na twarzy to czego fluid nie jest w stanie zakryć.
Jeżeli uzywacie na twarz samego korektora to nie dziwcie się "że go widać" :)
Stąd biorą się te zarzuty że korektor "słabo kryje".

Ja z pewnością mam większe sińce pod oczami niż większość wizażanek i gdyby ten korektor był słaby to nie miałby szans ich schować !
Ale ukrywa je bardzo dobrze,może dlatego ,że stosuję następującą metodę: nie kładę go bezpośrednio na twarz aplikatorem tylko aplikator wycieram w opuszkę palca i palcem wklepuję pod oczy albo na ewentualne krosty i wtedy bardzo szybko mi zasycha i mogę nakładać fluid .
Zapewniam was że sińców nie widać :)
Korektor trzyma się ładnie cały boży dzień i mam spokój :)

Dodatkowo przyjemnie chłodzi skórę,ma miły zapaszek taki ziołowy.
Jest wydajny bo używam go sporo biorąc pod uwagę moje sińce.Jeśli nakładam krem pod oczy to czekam chwilę aż się wchłonie i dopiero wtedy nakładam korektor.
A dzięki temu że korektor jest bardzo jasny - znakomicie niweluje sińce i ktoś kto mnie widzi w makijażu nigdy by nie powiedział że je mam bo ich po prostu nie widać :)

Używam tego produktu od: stycznia

Znalazłam ideał :)

Korektor który spodobał mi się od razu,już po otwarciu buteleczki poczułam miły,rześki zapach :)
Aplikator sztywny,w sam raz do nakładania precyzyjnego pod oczka :)
Konsystencja lekka,zmienia się po chwili w pudrową i już można pokrywać skórę podkładem.
Korektor jest jasny ,nawet bardzo,dlatego z moimi cieniami poradził sobie świetnie,wcale ich nie widać ! Smaruję nim tez krosty i wypryski na twarzy,są o wiele mniej widoczne.
Kiedy spojrzymy na cenę to nie ma się co dziwić że oceniam go tak wysoko,minusów w nim nie ma moim zdaniem.

Używam tego produktu od: grudzień
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

konsternacja

Ja się czasem zastanawiam, czy mam aby ten sam produkt co większość przedmówczyń.
Kupiłam pod wpływem Wizażowych zachwytów (zleciałam pół miasta i w ostatniej drogerii był, co za radość! Zapłaciłam coś około 13 zł), zaaplikowałam i tu nastąpiła konsternacja. Hm, hmm, hhhhm, yyyyy. Gdzie to cudo?!

Nie mam dużych cieni, ale krycia nie widzę tu zbytniego, rozświetlenie? Guzik.
Korektor śmierdzi, jest widoczny (mniej lub bardziej, zależy do dnia - taki nierównomierny pudrowy "meszek" ).
Jest kapryśny, często się warzy. Bez kremu pod leży źle, a i z kremami też nie chcę współpracować często gęsto.
Wreszcie - opakowanie. Ufajdane. Korektor lubi wyłazić górą przy wkładaniu patyczka, przez co 1: marnuje się, 2:brudzi i oblepia.

Plusy? Ok, czasem da się go jakoś zaaplikować i jest znośnie, ale nie rewelacyjnie. I liczę na jakieś-tam jego właściwości pielęgnacyjne.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Rewelacja

Świetny korektor za grosze. Znakomicie poradził sobie z moimi naprawdę duzymi i mocnymi cieniami. Troszkę rozświetla i nawilża (ja i tak używam krem pod oczy). Nie podkreśla zmarszczek i suchych skórek, delikatnie je rozprasza optycznie. Jest b. jasny. Dość trwały, do wieczora przetrzyma. Nie wiem jak z wydajnością, bo trudno mi określić ile ubyło po miesiącu stosowania. Polecam z czystym sumieniem. Warto mieć go w kosmetyczce.