Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Korektor maskuje i rozjaśnia cienie pod oczami oraz objawy zmęczenia. Pielęgnuje i wzmacnia skórę wokół oczu. Efekt jest natychmiastowy, cienie i zaczerwienienia znikają, a spojrzenie od razu nabiera blasku.

Skóra pod oczami wydaje się gładsza i zdrowsza.

Korektor ma lekką konsystencję płynno - kremową.

Cena: 7,50zł / 9ml

/m/

Super!

Kolejna perełka! Zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC kupiłam i nie żałuję - nawet wręcz przeciwnie!

+dobra konsystencja, nie jest ani zbyt gęsty ani lejący się
+wygodny aplikator
+dobrze się wchłania, kolor idealnie stapia się ze skórą
+nie zbiera się pod oczami
+trwały
+nie podrażnia
+daje przyjemne uczucie ukojenia i odświeżenia
+skład na 6! (świetlik, ogórek, alantoina)
+przystępna cena, zapłaciłam 12,80zł

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego i na pewno nie ostatniego :)

przyjemny

jest to bardzo przyjemny korektor pod oczy; na początku wystraszył mnie nieco jego dosc jasny kolor, ale nie nalezy się tym do konca sugerować..bardzo ładnie zachowuje się na skorze pod oczami..ja potrzebowałam delikatnego rozświetlenia w celu zniwelowania drobnych zmarszczek mimicznych i ta funkcję bardzo dobrze spełnia, dodaje swieżego i ładnego wyglądu w okolicach oczu..dobrze dostosowuje sie do koloru skóry, nie wysusza, nie zostaje z załamaniach zmarszczkowych tak jak tradycyjne korektory..posiada kremową - nie lejącą się konsystencję, jest wydajny..ogolnie jestem bardzo zadowolona i nie zaluję zakupu..polecam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

MOJ KWC

Po wielu żmudnych poszukiwaniach nareszcie dorwałam ten korektor ;) niespodziewałam sie po nim cudow ( za 8 zł?) ale mnie bardzo pozytywnie zaskoczył!! Mam od urodzenia since pod oczami nie sa one (jakos bardzo widoczne) jednak przeszkadzaja mi ;/ i ten korektor doskonale je przykrywa, po tym korektorze czuje nawilzenie wokol oczu ;) Ja ze swojej strony bardzo polecam ;)nie wiem jak sobie poradzi z wiekszymi sincami ja jestem bardzo zadowolona ;)

Używam tego produktu od:1 msc