SVR, Lysanel Gel Moussant, Żel do mycia skóry tłustej

SVR, Lysanel Gel Moussant, Żel do mycia skóry tłustej

Żel przeznaczony do mycia skóry trądzikowej i łojotokowej. Dokładnie oczyszcza skórę nie naruszając jej naturalnego pH.

jest ok

Tak jak inni mówią strasznie przeszkadzało mi to że jest taki lejący się oraz zawartość wylewa się z tubki mimo,że jest zamknięta [ah moja kosmetyczka] pomagać pomaga choć nie dokońca,nawet pochwaliła mnie dermatolog,że go używam bo go polecają, lecz nie pozbyłąm się do końca trądziku i nie tego do końca oczekiwałam co jest :]

Używam tego produktu od:2 lat

Producent oszukuje ;)

Dostałam 2 próbki, zużyłam je i kupiłam całe opakowanie :) Zel pozytywnie mnie zaskoczył, bo obawiałam się ściągnięcia - jest to żel do tłustej cery, a mnie nawet nawilzające do suchej nie raz ściągały :rolleyes: W przypadku tego żelu nie czuję żadnego ściagnia, napięcia - skóra jest miękka, nawet mam wrażenie ze pozostaje lekko nawilzona :rolleyes: Bardzo dobrze zmywa makijaż (gdy przemywam potem twarz płatkiem z tonikiem, to płatek jest czysty)

Zapach ma typowo męski - kojarzy mi sie z zapachem żelu pod prysznic z Oriflame z letniej serii Aqua Vibes (taki właśnie męsko-rzeźko-miętowy).

Pryszczyki i już te gojace się pozostałości szybciej znikają. Zadowolona jestem bardzo, chociaż z ciężkim sercem dałam 33 zł za 125 ml.

A z czym roducent oszukuje?? Na kartoniku jest napisane, że jest to "żel w piance" ---> nie jest to ani żel ani tym bardziej w piance. Powinno być napisane: niepieniący się płyn. Ma konsystencję bardzo płynną i nie pieni się.

EDYCJA: 4.04.07: odejmuje jednak jedną gwiazdkę :( Zauważyłam że już mniej działa na wypryski - już nie znikają jak na początku. Zaczął też leciutko wysuszac
Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki i zaczełam pierwsze pełnowymiarowe opakowanie

Fajny żel

Zel dostałam w prezencie. Jak narazie użyłam pare razy ale zapowiada siem dłuższa znajomosc.Co moge o nim powiedizec??
-typowy meski zapach
-wodnista konsystencja wiec trzeba uwazac
-nie pieni siem, ale to mi nie przeszkadza(moje ostatnie zele tez sie nie pienily)
- po spłukaniu nie sciaga buzi i to jest wielki plus. Po kazdym innym zelu moja buzia jest jakb papier scierny. a po tym wydeje sie byc moze lekko nawilzona, ale napewno nie wysuszona
-znikaja syfki
Czego wiecej chciec?? dziala:P

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:0.001%

Lekarstwo

Żel do mycia twarzy Lysanel, wraz z płynem tej samej serii kilka lat temu wyleczył mnie z umiarkowanego trądziku:). Był to jedyny produkt przeznaczony dla młodej cery, który dawał widoczne efekty i leczył moją usianą wykwitami skórę:(. Nie jest to żel pielęgnacyjny, a leczniczy, mimo to nie przesuszał mi skóry, jak wiele innych dermatologicznych specyfików (stosowałam po jego użyciu zwykły krem nawilżający). Jeżeli jeszcze kiedyś bedę miała podobne problemy z cerą, sięgnę właśnie po to lekarstwo.Apteczny zapach nie jest co prawda rewelacyjny, ale da się znieść.
Jak dla mnie, działanie tego żelu jest uzasadnieniem jego wysokiej ceny.
Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

...ale tylko w duecie

czy oceniamy wszyscy ten sam produkt?
hehe, kolejny przyklad na to jak kazda skora roznie reaguje na kosmetyki...
moja akurat na SVR reaguje zadziwiajaco dobrze.
zel kupilam skuszona przecena - 32zl
wczesniej uzywalam effaclaru, ale z racji jego wysokiej ceny skusilam sie na svr.
i nie zaluje. zaznaczam, ze mam cere nacyznkowa z wypryskami na czole i brodzie.
zelu uzywam tylko na partie zapryszczone.
naczynka myje innym plynem.
czolo i broda juz po pierwszych myciach sie rozjasnily, te 'biale grudki' sie pootwieraly i stopniowo znikaja.
polecam krem svr active jako uzupelnienie - wiadomo zel sam nie zalatwi sprawy....
a co do zapachu to ... no jest meski .
mi to akurat w ogole nie przeszkadza, bardzo go lubie.
polecam. jednak nie nalezy spodziewac sie cudow efekty pojawiaja sie stopniowo -troche cierpliowsci:)

Używam tego produktu od ok. miesiaca

rozczarowanie

Kupno żelu zasugerowała mi pani dermatolog. Niestety, mimo trzech zużytych opakowań, nie widzę żadnych dobroczynnych efektów jego działania.Nie przeszkadza mi jego zapach, za to konsystencja owszem. Jest taka... wodnista. Żel nie pieni się. Nie ma takieo miłego uczucia przy nakładaniu na twarz. Jedna z wizażanek nazwała to "poślizgiem". Właśnie tego poślizgu mi brakuje.W oczyszczaniu orłem też nie jest. Koszmarnie mało wydajny! Przy oszczędnym używaniu rano i wieczorem, żel w porywach starczał mi na 3 tygodnie.W tej samej cenie można kupić o wiele fajniejsze zmywacze.

Nie działa

Używam od dwóch lat toniku z tej serii dlatego skusiłam się na żel. Wcale nic nie pomógł i efekty nie były tak widoczne jak przy toniku. Dodatkowo, bardzo szybko się skończył. Nie jest wart tych pieniędzy...

nie warto

Niedgy nie zdecyduję się na zakup pełnowymiarowego opakowania.
Zużyłam kilkanaście miniatur, zapach odrażający, jak płyn po goleniu męski, wylewa się przez palce, oczyszcza całkiem przyzwoicie, ale wysusza, podrażnia.
Cena wysoka.

ilość zużytych opakowań: Kilkanaście miniatur. przez kilka miesięcy.

Dobry

Dobrze oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń.Co do zapachu-mi odpowiada,żeczywiście "zalatuje"męskimi pachnidłami ale da sie to przeżyć.Nie pieni się i jest baardzo niewydajny.Podsumowując-dobry żel jednak bez rewelacji.Wydaje mi się,że nie wysusza tak skóry jak Normadern-Vichy więc może kupie następne opakowanie.

Niezły, ale...

Nie jest taki zły, porządnie oczyszcza skórę, także z makijażu i to pomimo braku piany (ale wiemy, że nie jest niezbędna). Nie podrażnia, nie wysusza, choć przy jednoczesnym stosowaniu Glyco-A oraz wizytach na basenie, ten żel to może być trochę za dużo jak na wytrzymałość cery...
Faktycznie jest bardzo mało wydajny. Nie daje poślizgu na skórze i dlatego trzeba go więcej nabierać.
Zapach zupełnie mi nie przeszkadza, choć był zaskoczeniem (pachnie jak tania woda po goleniu, właściwie).

Jedna i zasadnicza wada: strasznie, ale to strasznie szczypie w oczy, jeśli się w ich okolice dostanie. Rozumiem, kwasy nie są do tego przeznaczone, etc., ale ja z lenistwa lubię zmywać całą twarz jednym produktem - a tym nie mogę. :(
I dlatego nie sądzę, bym kupiła pełne opakowanie.

beznadziejny

Dostałam w aptece próbki tego żelu... i całe szczęście, bo teraz wiem ze napewno go nie kupie. Jest rzadki, niewydajny, słabo sie pieni i bardzo marnie oczyszcza. Szczypie jesli dostanie sie do oczu. Brzydki, kwaskowaty zapach. Zalet nie widze....
Nie polecam.

Takie coś

Pierwsze wrażenie. To nie żel tylko delikatnie zagęszczona woda. Przelewa się przez palce. Pieni się słabiutko. Ściaga skórę. Nie daje poczucia dokładnego oczyszczenia. Nie polecam.