NaturalME, Olej z nasion konopi

NaturalME, Olej z nasion konopi

Uznawany jest za jeden z najlepszych olei nawilżających. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Polecany przy problemach skórnych, w pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej oraz paznokci i włosów.
Olej zimnotłoczony.

olejki do ciała i do masażu
regenerujące, nawilżające
olejek
normalna, sucha

Olejek z nasion konopi nawilża skórę

Olejek z nasion konopi nawilża skórę, rozświetla, nie pozostawia tłustego filmu, wchłania się szybko, skóra jest gładka. Kupiłam w Rossmannie, ma specyficzny zapach, nie uczula, nie podrażnia.

bardzo bardzo lubię

Moja skóra od jakiegoś czasu pomimo tego, że piję bardzo duzo płynów jest potwornie sucha... Najbardziej widać to na rekach twarzy oraz nogach .... Szukałam więc produktu, który skutecznie zwalczy z moją suchą, podrażnioną i szorstką skóra aby pięknie ją nawilżyć a jednocześnie nadać troche blasku i rozswietlenia.
NaturalME olejek z nasion konopi to strzał w dziesiątke gdyż już po pierwszym użyciu moja skóra wygląda na naprawdę o wiele zdrowszą. Skóra jest widocznie nawilzona, rozswietlona i suchość nie jest już widoczna.
CO rownie wazne faktycznie tak jak obiecuje producent, olejek ten nie pozostawia tłustego filmu, wchłania się dosyć syzbko.
Jedynie zapach no al to olej z nasion konopii jest nieco specyficzny ale szybko się ulatnia no i jesli ktoś chce uzywać go na całe ciało to wydajność również bedzie kiepska, coś za cos :)

Super nawilżenie

Lubię stosować ten olejek razem z balsamem. Skóra jest gładka i czuć że dobrze nawilża. Ostatnio kupiłam w Rossmannie olej z konopii z Wit.C działa jeszcze lepiej. Wieczorem stosuje na twarz, rano wydaje się bardziej promienna i odżywiona.

Jeden z ulubieńców

Używam do olejowania włosów, jest to jeden z 3 ulubionych olei. Mam włosy słowiańskie - blond, cienkie, wysokoporowate.
Dodatkowo stosuję czasem też na skórę twarzy, potrafi koić podrażnienia.

Najlepszy

Mam cerę naprawdę problematyczną, bo i trądzikową i miejscami bardzo suchą. Dlatego najlepszą rutyną na noc okazało się dla mnie stosowanie olejów na serum nawilżające. Przetestowałam ich już sporo, i chociaż mam kilka, które sprawdzają się bardzo dobrze, to i tak zawsze wracam do tego z konopi.
Przede wszystkim bardzo ładnie przyśpiesza gojenie się podrażnień i uszkodzeń naskórka, uspokaja stany zapalne, w czasie regularnego, codziennego stosowania wyprysków pojawia się mniej i szybciej znikają. Delikatnie rozjaśnia też blizny potrądzikowe.
Jak to typowy olej - nie jest to stricte produkt nawilżający, natomiast dobre nawilżenie cery nie jest bez niego możliwe, ponieważ każdy nawilżający produkt trzeba domknąć natłuszczaczem. Dlatego jeśli pilnuję się, żeby regularnie stosować dobre nawilżające sera, na które nakładam ten właśnie olej, to sucha skóra przestaje być moim problemem.
Kolejna typowa cecha oleju - wchłania się tylko częściowo, i to bardzo wolno. Natomiast tak właśnie musi być - w końcu jest to produkt, który ma zostać na skórze i chronić przed odparowywaniem z niej wody. Dlatego staram się nakładać go conajmniej godzinę przed pójściem spać, tak, żeby nie wytrzeć go w poduszkę. W ten sposób uzyskuję najlepsze efekty.
Olej jest średnio ciężki, ten z konopi na pewno nie zapycha mojej (skądinąd bardzo skłonnej do tego) cery. Jednak nigdy nie użyłabym go na dzień, bo jak to po oleju, skóra jest tłusta i świeci się przez wiele godzin.
Na noc, jako domknięcie pielęgnacji cery wrażliwej i trądzikowej - idealny.

Dla cery trądzikowej, tłustej

Posiadam cerę trądzikową, tłustą, dlatego wybrałam olej konopny - olej niekomedogenny, czyli nie przyczyniający się do powstawania zaskórników, których przy tej cerze mam pełno. Działa łagodząco, przeciwzapalnie na zmiany trądzikowe, faktycznie po dłuższym stosowaniu 3-4(?) miesiące, problem wyprysków baaardzo się zmniejszył.
Przez rok stosowania oczywiście nie zahamował całkowicie nowych wykwitów, ale jest duża różnica. Z hormonami nie wygramy :)
Stosuję go po nałożeniu kwasu hialuronowego na całą twarz, jako okluzję, zamknięcie nawilżenia na noc.
Zapach typowo olejowy, nie zachwyca, nie odrzuca, jest mi obojętny.

Mój ci on! <3

Olejki włączyłam do swojej pielęgnacji dosyć dawno - zaczęło się oczywiście od arganowego i tak jakoś poszło ;).
Odkąd odkryłam olej konopny, moja atopowa, sucha i wrażliwa skóra dziękuje mi za to każdego dnia - a ja nie wyobrażam sobie dalszej pielęgnacji bez tego cuda!

Olejek zamknięty jest w zgrabnej butelce z ciemnego szkła, wyposażonej w dobrej jakości pipetę. Szata graficzna jest niezwykle prosta, ale efektowna - kojarzy mi się to ze specyfikami ze starej apteko-drogerii, gdzie ciężkie, ciemne butelczyny stały pozatykane grubym korkiem i każda z nich zawierała tajemniczo brzmiącą miksturę leczniczo-upiększającą ;).Konsystencja to zielonkawy, dość tłusty olejek o zapachu...orzeszków! No dobra, orzeszków z nutą ziół - ale to orzechy wyczuwalne są najmocniej.

Olej konopny to specyfik wielofunkcyjny. Znany ze swoich właściwości nawilżających, kojących, regenerujących i naprawczych.
Stosuję go głównie do twarzy, szyi i dekoltu - zwykle 3-4 krople wmasowane w lekko wilgotną, stonizowaną skórę. Olejek jest dość tłusty, ale moja sucha cera i tak spija go jakby była na giga-kacu ;). Natychmiastowo łagodzi podrażnienia i niweluje uczucie ściągnięcia, świetnie nawilżając i odżywiając skórę. Co mnie zachwyca najbardziej, to gojenie i niwelowanie ewentualnych niedoskonałości, w tym wyprysków na tle alergicznym - jedna noc z tym olejkiem i WSZYSTKO znika - to co dopiero zamierzało się wykluć, znika bezpowrotnie, a to, co już wylazło i szpeciło (bo mi robią się głównie ogromne, podskórne gule) magicznym sposobem znika. Znikają również zaczerwienienia i suche placki - skóra ma jednolity koloryt, jest promienna, miękka, gładka i wygląda zdrowo.
Czasem stosuję ten olejek jako kompres do stóp i dłoni, wówczas podrasowuję nim odżywcze maski do stóp/do dłoni, na to bawełniane skarpetki (lub rękawiczki) i rano skóra wygląda jak po wizycie i profesjonalistki.
Jedynie nie próbowałam go stosować na włosach ani na ciele (chyba że punktowo, zdarzyło mi się nałożyć ten olejek na atopowe zmiany we wnętrzach łokci, na dekolcie czy na nogach), ale spróbuję, tym bardziej, że na twarzy sprawdza się fenomenalnie!

Kocham ten olejek za to, że nie zapycha porów ( a wręcz przeciwnie, odblokowuje je!), za to, że nie uczula, za to, że działa i jak działa - błyskawicznie, skutecznie i niczym kojący opatrunek i Photoshop w jednym. Kocham go za naturalność (100 % Cannabis Sativa Seed Oil, a więc to czysty olej, tłoczony na zimno), kocham za wydajność oraz za przystępną cenę.
Kocham go za to, że upiększa moją trudną skórę i za to, że dzięki niemu okiełznałam AZS i mogę wychodzić do ludzi bez wstydu.

Te konopie mogę ''brać'' do końca życia, polecam serdecznie, bo warto mieć w zanadrzu ten cud-olejek! <3

Jestem wielką fanką ten firmy, bo robią naprawdę fajne kosmetyki, w rozsądnej cenie i z super prostymi składami. Ten z konopi poleciła mi koleżanka, powiedziała, że świetnie się nadaje do cery skłonnej do zmian skórnych. I faktycznie tak jest! Ma świetne właściwości kojące, dodatkowo w sposób charakterystyczny dla olejów, "nawilża" skórę, tudzież chroni ją przed wysychaniem. Bardzo przyjemny produkt. Co do opakowania to wiadomo, z pipetkami różnie bywa, ale tutaj akurat jest ok.

Rewelacja

Ładne i schludne opakowanie z poręczną pipetą.
Aplikuje na skórę, dodaję do balsamu jak i solo.
Przede wszystkim olej ma bardzo dobry skład. Zapach albo się kocha, albo nienawidzi. Ja się do niego przyzwyczaiłam. Działanie jest fenomenalne. Idealnie nawilża i wygładza skórę.
Przede wszystkim produkt jest bardzo wydajny, spełnia wszystkie obietnice producenta i ma przyjemną cenę, bardzo adekwatną w stosunku do jakości.

uwielbiam to co robi z moją skórą :)

Dopiero od niedawna stosuję jakiekolwiek olejki do pielęgnacji, ten jest trzeci i muszę przyznać, że jest to strzał w dziesiątkę. A kupiłam przypadkiem, będąc w Super-Pharmie, gdy kosmetyki tej marki były akurat w promocji. Szybko sprawdziłam opinie na wizażu, wzięłam i nie żałuję. Olejek zamknięty jest w szklanej, ciemnej butelczce z poręczną pipetą, dzięki której łatwo się go dozuje. Ma zielonkawy kolor i specyficzny, ziołowy zapach, który nie każdemu może się podobać. Ale warto się przyzwyczaić za to co daje w zamian. Stosuję go głównie na twarz na noc, olejek jak olejek jest tłusty i trochę mu zajmuje wchłoniecie sie w skórę. Nakładam sam lub mieszam z kremem (teraz akurat z Dermedic Hydrain2) i wtedy daje najlepsze efekty: Supernawilża, rano buźka jest mięciutka i odżywiona, nie zapycha i nie tworzy nowych wyprysków na mojej mieszanej, a ostatnio przesuszonej cerze. Co więcej, usuwa suche skórki i ratuje gojące się ranki w dość zaskakujący dla mnie sposób, a mianowicie dosłownie ześlizgują się one ze skóry, a rano nie ma po nich niemal śladów. Taka mieszanka sprawdza się jednak najlepiej po uprzednim zastosowaniu maseczki glinkowej (np. niebieska bajkalska z Fitokosmetiku), działa wtedy jak rozpulchniacz, zaskórniki wychodzą same, a miejsca po nich szybciutko się goją !!! Oprócz tego dodaję olejek do balsamu do ciała, dzięki czemu zyskuje ono niesamowitą miękkość i gładkość, która dłużej się utrzymuje. Kilka kropel dorzucam do kremu do stóp i tu też się sprawdza. Muszę jeszcze spróbować z włosami, ale już wiem, że olejek ten zostanie ze mną na dłużej. Przy tylu dobrodziejstwach zapach schodzi na dalszy plan. Do tego jest w miarę wydajny. Cudo za grosze. Polecam !!!

Istne cudo!

Mam cerę suchą i problematyczną - trądzikową, jako iż wymaga ona intensywnego nawilżenia, to nie idzie to w parze z trądzikiem, gdyż najłatwiej ją zapchać właśnie kremami nawilżającymi. Bardzo ciężko znaleźć kosmetyki, które jednocześnie nawilżą skórę, ale też przy tym jej nie zapchają, a przy tym szukając też czegoś na złagodzenie trądziku, to już istny kosmos, bo kosmetyki takie, przeważnie, są tylko i wyłącznie do cery normalnej, mieszanej i tłustej :/ I tak przechodząc w drogerii obok kosmetyków 'natural me', rzucił mi się w oczy olejek z nasion konopi, na początku byłam do tego nastawiona sceptycznie, ale po przeczytaniu etykietki, skusiłam się, no bo w końcu jest to kosmetyk do cery suchej z podraznieniami, więc nie mając już nic do stracenia zakupiłam swoją pierwszą buteleczkę :) I nie zawiodłam się! Używam go na noc, jako iż jest tłusty i pod makijaż średnio się nadaje. Codziennie na oczyszczoną skórę nakładam kilka kropel olejku i wcieram w skórę, po czym kładę się spać.

+ olejku używam od 7 miesięcy
+ jestem w trakcie używania drugiego opakowania, przez co można stwierdzić, że jest on bardzo wydajny
+ zapach bardzo delikatny, wręcz niewyczuwalny
+ łatwe dozowanie produktu poprzez pipetę
+ można też stosować na włosy
+ zauważalne efekty już po pierwszym użyciu

Moja cera go lubi

Marka NaturalMe jest stosunkową nowością na rynku kosmetycznym. Miałam już kilka produktów i wszystkie świetnie się u mnie sprawdziły. Olejków miałam cały zapas, jednak olejek z konopi moja skóra ostatnio polubiła, więc nie mogłam mu się oprzeć. To mój kolejny olejek z konopi (wcześniej miałam sygnowany przez inną markę), który na okres jesienny okazał się być dla mnie hitem.

OPAKOWANIE

Opakowanie buteleczka wykonana z ciemnego, brązowego szkła wyposażona w pipetkę, która skutecznie chroni zawartość przed światłem słonecznym. Wszystkie produkty tej marki mają podobną grafikę, różnią się jedynie kolorami. Tutaj mamy soczystą zieleń z napisami w kolorze czerni – prostota, ale efektywna. Całość prezentuje się schludnie. Na buteleczce znajdziemy dokładny opis produktu wraz ze wskazówkami dotyczącymi stosowania. Pipetka jest świetnym, a przede wszystkim higienicznym rozwiązaniem. Pozwala na szybkie i precyzyjne zaaplikowanie produktu bez potrzeby brudzenia butelki. Jest trwała i posłuzy nam na długo.

OLEJ

Mam cerę problematyczną, skłonną do powstawania niedoskonałości, mieszaną (strefa T tłusta, suche policzki), która jest wymagająca, szczególnie w okresie jesiennym. Szukam kosmetyków szybko wchłaniających się bez pozostawiania tłustej czy lepkiej warstwy, dlatego ten olejek przypadł mi do gustu. Olej ma ciemną barwę i wyrazisty, ziołowy zapach, dosyć specyficzny, ale szybko można się do niego przyzwyczaić i po czasie nie przeszkadza nam już. Jest to olej tłoczony na zimno, więc zachowuje swoje oryginalne właściwości takie jak barwa i zapach. Nakładam go głównie na noc w roli serum pod krem, jesienią moja mieszana cera lubi takie bogatsze mieszanki, ale jedynie raz na kilka dni, więc nie stosuję go codziennie. Olej szybko się wchłania, pozostawiając jedynie lekką warstewkę, co jest ogromnym plusem, bo nie lubię tłustych konsystencji. Olej łagodzi moją cerę, przyspiesza gojenie niedoskonałości i ogranicza ich ilość na czym najbardziej mi zależało. Produkt bardzo wydajny biorąc pod uwagę sporą pojemność. Dodaję go również do maseczek z glinki, dzięki czemu mniej ściągają skórę i łatwiej można je zmyć. Czasem zdarzy mi się dodać go do kremu do twarzy na noc, aby był bardziej odżywczy. Jednak nie byłabym sobą gdybym nie wypróbowała go do włosów. Szkoda mi go na olejowanie, ale jako serum na końcówki sprawdza się idealnie – ujarzmia włosy, dyscyplinuje, dodaje blasku i sprawia, że wyglądają na pełne energii i życia. Dodaję czasem do masek do włosów, kiedy eksperymentuję i tworze własne mieszanki, tutaj również daje podobne efekty. Kosmetyk jest wielozadaniowy i świetnie służy mi w pielęgnacji, to kolejny produkt NaturalMe, który polubiłam.

PLUSY:
+ szybko się wchłania
+ naturalny skład
+ tłoczony na zimno
+ uspokaja cerę i ogranicza niedoskonałości
+ wydajny
+ praktyczne opakowanie z pipetką
+ można stosować go na wiele sposobów
+ sprawdzi się w pielęgnacji skóry i włosów

MINUSY
- specyficzny zapach