Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem do powiek i pod oczy

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem do powiek i pod oczy

Preparat do pielęgnacji okolic oczu. Zawiera aktywny wyciąg ze świetlika lekarskiego o działaniu kojącym. Usuwa zmęczenie, ból oczu, łzawienie. Przynosi ukojenie i ulgę oczom: podpuchniętym, podrażnionym kurzem, słońcem, niewłaściwym makijażem. Nawilża i wygładza skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność.

Zawiera substancje bioaktywne: ekstrakt ze świetlika lekarskiego - znany i ceniony od dawna, stosowany w schorzeniach oczu takich jak: zapalenie spojówek, jęczmień, zmęczenie wzroku spowodowane promieniowaniem z ekranów telewizyjnych monitorów, długim czytaniem, pracą przy mikroskopach i komputerach. D-panthenol (prowitamina B5) - łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek.

Na zdjęciu stare opakowanie (słoiczek) oraz nowe (tubka).

niepozorny

tanie, niepozorne maleństwo. za te cenę naprawde rewelacja. dobrze nawilża, dolna powieka rozjaśniona. byłby idealny, gdyby szybciej sie wchłaniał. kupiłabym go drugi raz, ale jestem w trakcie wypróbowywania kremu pod oczy Soraya z oliwek i efekt rozjasnienia jest widoczny praktycznie od razu.

Używam tego produktu od:roku

koi i nawilża

Szukałam czegoś lekkiego, nawilżającego. I w tej roli ten żel spisuje się świetnie, spełnia wszystkie obietnice producenta:
- nawilża
- koi zmęczone oczy - gdy mnie czasem oczy pieką (czy to od żelu do mycia twarzy, długiego siedzenia przed komputerem, wiatru) po posmarowaniu jak ręką odjął
- napina skórę, jest gładka i elastyczna
- nie oszukujmy się: nie jest on przeznaczony do skóry z problemami (zmarszczki, cienie, worki), za to pielęgnuje świetnie
- konsystencja dosyć gęstego żelu, szybko i całkowicie się wchłania
- bardzo wydajny, bezzapachowy

Nie wiem czy kupię ponownie, bo chcę wypróbować inne wersje, a takie rzeczy starczają mi na bardzo długo :)

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Bardzo fajny i lagodny

Miewalam go kilka lat temu. I mam w tej chwili, uzywalam na dzien. Nie wiem czy dzaial jakos na zmarszczki, jestem zdania ze cudów nie ma (ale na wszelki wypadek na noc uzywan Nivea Visage AntiShadow:)

Zel ze switlika ma kilka zalet:

-fajnie nawilza
-jest bardzo lagodny
-mam wrazenie ze pomaga na zmeczone oczy (np. od wpatrywania sie w monitor)
-jest taniutki

Wady:
Brak

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:conajmniej kilka

POLECAM

Dla mnie kosmetyk idealny! Przypadkowo zauważyłam go w aptece, przeczytałam ulotkę i się skusiłam.(nieałe 5 z:-)))).Do dzisiaj nie żałuję!
Zalety:
-nie pachnie
-nie daje uczucia lepkości-dobrze się wchłania
-napina,nawilża skórę
-nie uczula
-idealna konsystencja
-łatwa aplikacja
Wady:
-ja nie zauważyłam

mozna sprobowac, ale tylko raz

Żel nie robi nic, poza doraźnym i chwilowym ukojeniem. Fajny chłod po użyciu, ale ja oprócz niego czułam też jego ciężkość na powiekach. Jest tłusty, lepi się. Pod koniec opakowania zbija się w gluta. Można spróbować, bo jest bardzo tani, ale efektów długotrwałych też nie ma.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1.

super

Dopiero zaczynam szukanie mojego idealnego kremu pod oczy, jednak ten w dotychczasowych szukaniach zadowala mnie. Żel fajnie napina skórę wokół oka, po kilku dniach zmniejszył sie obrzek, zmniejszyly się cienei pod oczami..
Narazie ze mną zostaje :-)

Używam tego produktu od: 1 m-c

okropna woda!

Pierwsze doświadczenia z flos lek i jakież rozczarowanie!

ten niby żel to nie żel to woda!
Zacznę od tego,że opakowanie duże,a tubka mikroskopijna!
Produkt bardzo niewydajny,ale nawet to bym przeżyła gdyby cokolwiek działał,ale nieee....
Nie robi kompletnie nic,jest po prostu zbyt rzadki.
Ponadto po 2 tygodniach zauważyłam,że wysusza okolice oczu! To absolutnie niedopuszczalne!
Całe szczęście,że nie szczypie w oczy,bo nawet bym go nie męczyła tylko poszedłby od razu do kosza.

To moje anty kWC!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze i ostatnie

super!!!

Zainteresowałam się nim po przeczytaniu wywiadu z Anją Rubik. Ponoć specjalnie przyjeżdża do Polski po zapas tego żelu :)

Efekt może nie był widoczny od razu, ale po pewnym czasie skóra wokół oczu nabrała ładnego kolorytu a sińce stały się tylko wspomnieniem :)

Czasem naprawdę mało sypiam i jestem przemęczona ale dzięki temu żelowi nie widać tego po moich oczach!

Używam go dwa razy dziennie, rano razem z kremem do twarzy i wieczorem po demakijażu.

Skóra jędrna, napięta i jasna:)

Na wersję z bławatkiem namówiłam nawet mojego chłopaka, który pracuje jako grafik i spędza wiele godzin przy komputerze - ma dużo mniej problemów z pieczeniem oczu:)Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

jestem z niego zadowolona

niezly żel, fajnie nawilża, przyjemnie sie go nakłada. lagodzi podraznienia powstale na skutej nadmiernego tarcia powiek (jestem alergikiem i często trę oczy). ponadto mam sucha skórę, a tą,żeby sie szybko nie starzala trzeba nawilżać. nie testowałam żelu w ekstrymalnych warunkach (np.sesja ;)), dlatego daję 4*, a nie 5*
ogólnie jestem zadowolona z kosmetyku

Używam tego produktu od:kilku tygodni

KWC

Kocham i ubóstwiam ten kosmetyk. Jego konsystencja i efekty jakie daje jego używanie są niewiarygodne. Używam go wkółko rano, wieczorem. Gdy wstaje rano mam mniejsze cienie pod oczami. Używam go też jako rozświetlacza. Jest bardzo wydajny i bardzoo tani ;)

Używam tego produktu od: 1 roku

Super!

Najlepszy!!
oczy odzywiaja zel je koi i lekko chlodzi (zeby zwiekszyc uczucie chlodu trzymam go w lodowce) stosuje wieczorem po zmyciu makijarzu i rano pod maikjarz jedynym minusem jest to co napisala moja poprzedniczka-"walkuje" sie z innymi kosmetykami ale nie jakos niewiadomo jak tragicznie. Jak dla mnie najlepszy mialam tez wersje z herbata lecz powrocilam do tego z samym swietlikiem bo mam wrazenie ze bardziej mi sluzy polecam!!!

Używam tego produktu od: ok.2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 z samym swietlikiem, 1 ze swietlikiem i herbata

sen w słoiczku

Mam jeszcze starą wersję- w słoiczku. Żel spisuje się fantastycznie- dla mnie to dodatkowe godziny snu zamknięte w słoiczku :D Jest niezastąpiony zarówno przy podrażnieniu (soczewki+klimatyzacja), jak i zwykłym zmęczeniu oczu (niedospanie, ślęczenie przed komputerem). Efekt jest natychmiastowy.
Jest tylko jeden minus- w kontakcie z kosmetykami wałkuje się. Przyznaję i tak KWC (przy podrażnionych oczach i tak się nie maluję).

Używam tego produktu od: używam go od kilku miesięcy, ale nieregularnie, tylko, gdy jest to niezbędne