Philips, Prostownica SalonStraight Seduce HP 4666

Philips, Prostownica SalonStraight Seduce HP 4666

Nowoczesna prostownica Philips HP 4666 łączy w sobie nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo z niezawodnością, oraz wysoką jakością wykonania. Model jest gotowy do pracy już po 30 sek. od chwili włączenia. Firma Philips przywiązuje dużą wagę do produkcji urządzeń do pielęgnacji włosów. Turmalinowo - ceramiczny element grzejny równomiernie rozprowadza ciepło i zabezpiecza włosy przed uszkodzeniem w wyniku przegrzania. Dodatkowym atutem tej prostownicy jest funkcja automatycznego wyłączenia po 60 minutach, gdy nie jest ono wyłączane. Rozwiązanie takie podnosi poziom bezpieczeństwa, a zapominalscy nie muszą się martwić, iż mogą spowodować szkody. Ponadto, przełącznik napięcia pozwala na korzystanie z urządzenia praktycznie na całym świecie. Reasumując trzeba stwierdzić, iż opisywany model jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu.

Prostownica posiada:
- cyfrowa regulacja temperatury max. 220 st. C
- szybkie nagrzewanie w 30 sekund
- wyświetlacz
- moc [W]: 56
- długość przewodu [m]: 3
- uchwyt do podwieszenia
- nakładki z powłoką nano - diamentową
- automatyczne wyłączenie
- obrotowe podłączenie przewodu
- zaokrąglone płytki ułatwiają wykończenie włosów.

Godna polecenia

Kupiłam ją jakieś 4 lata temu i o dziwo dalej działa bardzo dobrze! Mam matowe, gęste, grube, puszące się włosy. Prostuje włosy codziennie. Dodatkowo używam kosmetyków do prostowania włosów. Prostownica bardzo ładnie wygładza włosy. Efekt utrzymuje się cały dzień, chyba że złapie mnie deszcz. Nawet na moich włosach pojawia się połysk. Dzięki zaokrąglonym płytkom robię sobie na włosach fale. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Czyszczę ją zwykłą wilgotną szczoteczką do zębów z dodatkiem mydła:). Niestety nie długo po zakupie na płytce pojawiła się rysa. Ale do tej pory jest tylko jedna i nie przeszkadza mi to w dalszym użytkowaniu. Kosztowała około 280 zł (teraz jest na pewno dużo tańsza), ale była warta swojej ceny, bo 4 lata codziennego użytkowania to naprawdę coś! Urządzenie załguje na 100% polecenie nawet osobom z takimi włosami jak moje.

Najlepsza prostownica do włosów jak dla mnie :)

Mam włosy kręcone i jak do tej pory jest to jedyna prostownica która potrafi je ujarzmić.
Po roku prostowania moje włosy po umyciu nie są już kręcone tylko falowane, a po użyciu prostownicy są błyszczące i prościutkie. Efekt utrzymuje się u mnie do wieczora.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica :P

Prostoenica idealna

Zdecydowanie najlepsza prostownica jaka kiedykolwiek miałam. Daję 5 gwiazdek ponieważ prostuję nią włosy od 2 lat i nie widzę wyraźnego zniszczenia. Włosy są idealnie proste, efekt trzyma się cały dzień. Pozostają błyszczące i wyglądaja zdrowo. Dodatkowym plusem jest wibrowanie które rzeczywiście przyspiesza efekt prostowania , ale ja osobiście wolę tradycyjna metodę.
Plusy:
ładny wygląd
efekt utrzymuje się przez cały dzień
nie niszczy włosów
wibracje
Minusy
cena -dla niektórych może wydawać się za wysoka.
Ja polecam ten produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 duże:

Genialna:)

kupilam od razu jak sie pojawila, zachecona kolorem, marka i tym ze zadna prostownica wczesniej nie wibrowala;) prostuje wlosy przy temperaturze 190stopni i wystarcza ( mam lekko pofalowne i strasznie puszace sie wlosy). Prostownice dobrze sie trzyma, swietnie sunie i wygladza wlosy, nie prostuje sie dlugo, nie robi mi zagiec na grzywce bo wielkosc plytki jest w sam raz. Wygodny wyswietlacz pokazuje kiedy jest gotowa, stopnie oraz czy funkcja wibracji jest wlaczona. Dla mnie to ze niema grzebykow jest plusem bo przy poprzedniej strasznie mi sie od tego elektryzowaly i tluscily wlosy. Jestem zadowolona:) niewiem czy kupie ponownie bo lubie nowosci a ta sie dobrze trzyma (juz dwa lata), wiec zanim sie zepsuje to pewnie wyprodukuja juz jakas turbo super extra fantastyczna prostownice:P
jedyny minus to cena-jak ja kupowalam (zaraz po reklamie TV-no tak jestem dzieckiem marketingu i nowosci:( ) to zaplacilam 250zl w media.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: noo jedna prostownica:P

Świetna

Same plusy- wyświetlacz, regulacja temperatury, wibracje, szybko się nagrzewa, można nią robić piękne loki, dzięki zaokrąglonym bokom.
Serdecznie polecam;)

dla mnie? - bomba...:)

Jak dla mnie ta prostownica jest znakomita... wporownaniu z moja poprzednią niebo a ziemia... zawsze miałam problem z włosami, bo mam grube i puszą się... stara prostownica nie dawała takiego efektu... już wieczorem włosy były pofalowane.. a nie mówie o wilgoci na dworze... a teraz nie przejmuje sie pogoda efekt prostych włosów utrzymuje sie do następnego mycia... a prostuje na najwyższej temperaturze... prostownica bardzo szybko sie nagrzewa, a jej plusem jest to że po 60 minutach się wyłacza...

także polecam ten produkt...

Używam tego produktu od: od paru miesięcy....
Ilość zużytych opakowań:

Jak na taka cene - polecam!

Kupujac te prostownice mialam nadzieje, ze wlosy bedzie sie bardzo szybko prostowac. Robie to szybciej niz moja stara prostownica, ale musze pare razy po wlosach przejechac, zeby uzyskac oczekiwany efekt (chyba ze moje wlosy sa toporne... nie wiem...moze za niska temperatura? ale boje sie popalenia wlosow wiec max na 150st daje). Jestem z niej zadowolona, bo sunie gladko po wlosach, fajna opcja ultradzwiekow ktore przyspieszaja prostowanie (mozna takze wylaczyc ta funkcje). Co jest jej plusem: bardzo ladnie wyglada (mam kolor czarny) i ma dobry i czytelny wyswietlacz, na ktorym pisze kiedy prostownica jest gotowa do pracy. Kolejny plus, szybko sie nagrzewa, na mniejsze temperatury wystarczy ok 15 sek.
Minusem dla mnie jest to ze: nie posiada wbudowanego grzebyka (stara prstownica miala i bylam do tego luksusu przyzwyczajona ;)), nie ma blokady i nie ma etui. Jakis znaczacych minusow przy stosowaniu na razie nie zauwazylam.
Cena to 127zl na allegro.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca