Miss Sporty, Cooling Efect XX Volume (Błyszczyk powiększający usta)

Miss Sporty, Cooling Efect XX Volume (Błyszczyk powiększający usta)

Jest to jedna z nowości w szfach Miss Sporty. Kolorowy błyszczyk, który nie tylko sprawia, że usta stają się optycznie pełniejsze, ale i zapewnia niezwykły, chłodzący efekt. Do wyboru kilka wariantów kolorystycznych. Gąbeczka jest solidna, nabierzemy akurat tyle ile potrzebujemy, nie podrażnia ust. Smak jest słodki aczkowiek chwilami robi się gorzkawy. Pachnie miętą.

Cena: ok. 5zł / 6ml

/s/

nic szczególnego

Błyszczyk wrzuciłam do koszyka przy okazji zakupów w jednym ze sklepów internetowych, ze względu na fakt, że jestem uzależniona od błyszczków i szminek i zawsze jakiś kupuję. Skusiła mnie wyłącznie cena, i powiem szczerze po błyszczyku za klika złotych nie spodziewałam się cudów.
Błyszczyk ma lekko nieprzyjemny zapach i lepką konsystencję, szybko znika z ust, już po kilkunastu minutach jest prawie niewidoczny.
Po aplikacji daje się odczuć lekkie mrowienie.
Odcień pop fiction bardzo ładnie wygląda na ustach, dość naturalnie.
Zawsze muszę mieć pod ręką jakieś smarowidło do ust, więc pewnie szybko go zużyję, lecz na kolejny zakup raczej się nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nie zadowolił mnie.

Błyszczyk kupiłam na pocieszenie,gdy nie znalazłam Lip Tinta z limitowanki \'A New League\' od Essence. Wybrałam odcień jasnoróżowy-Miss Pulp. Zacznijmy od plusów:
+ładny kolor
+tani
A teraz minusy:
-błyszczyk mrowił tylko po pierwszym użyciu,nagle przestał
-denerwujące drobinki
-śmierdzi
-jak już mi się dostanie do ust,jest gorzki,blee!
-ta czarna otoczka wokół aplikatora pękła bardzo szybko
Nie jestem z niego zadowolona,i więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Średni

Miałam okazję używać tego błyszczyka.
Według mnie jest trochę lepszy niż te dołączane do czasopism.
Ma kleistą konsystencję, wypływa poza kontur. Jak dla mnie wygląda zbyt wyzywająco, zapach też nie był zbyt ładny. Napisy łatwo się wycierają, kolor na ustach wyglądał nieco inaczej niż w opakowaniu, na moich ustach był ciemniejszy i troszkę nie pasował do mnie, może inny odcień zdałby egzamin :)
Lekko chłodził, rzeczywiście.

Używam tego produktu od: nieregularnie przez kilka m-cy

Słaby

Kupiłam go ze względu na cenę. Nie był nadzwyczajnie drogi (ok. 8 zł), więc nie liczyłam na spektakularne efekty. Wybrałam różowy kolor i rozpoczęłam testowanie. Już na samym początku dało się poczuć dziwny, chemiczny zapach, który mi się nie spodobał. Liczyłam na to, że po nałożeniu błyszczyku na usta zapach zniknie, jednak bardzo się myliłam. Zapach nadal się utrzymywał, przeszkadzał mi coraz bardziej. Błyszczyk sam w sobie bardzo się lepi na ustach, utrzymuje się też bardzo krótko. Praktycznie po kilku minutach albo go nie ma, bo się gdzieś wytarł albo wsiąka całkowicie i go nie widać. Nakładanie też nie jest zbyt komfortowe, bo trzeba kilka razy dobierać błyszczyka z opakowania, żeby pomalować całe usta. Mając go na wargach można poczuć delikatne mrowienie, co było dla mnie jedynym pozytywnym zaskoczeniem. Mimo wszystko jest wiele lepszych od niego

Używam tego produktu od: 2 lata temu kupiłam

Co dla kogo...

Kupiłam go niedawno ponieważ lubię markę miss sporty, jednak nie przekonał mnie do siebie za bardzo.
PLUSY:
+delikatne mrowienie
+cena
+zapach

MINUSY:
-lepi się
-kolor nie za bardzo mi sie podoba(może gdybym wzięła jakiś inny byłoby ok)

Generalnie dla mnie średni, ale co kto lubi...
Od biedy ujdzie. Zużyję już całe opakowanie, żeby kasa nie poszła w błoto ;p

Na swój sposób jest dobry :))

Korzystna cena (u mnie kosztuje on obecnie 8-9 zł), a jak za taką cenę, to cudów oczekiwać nie można. Błyszczyk ma na celu optyczne powiększenie ust no i może i powiększa gdy nałoży się kilka warstw, ale wtedy on niestety spływa... Gąbeczka, według opisu jest solidna i nabierzemy nią tyle ile trzeba- nic bardziej mylnego. Gąbeczka nabiera po prostu za mało błyszczyku. Chodzący efekt? Ja poczułam tylko mrożenie. A zapach mięty? Też mi nic o tym nie wiadomo!

Mija się z tym, o czym mówi producent, ale dla szukających czegoś innego może być idealny. Jeśli komuś zależy na atrakcyjnej cenie i pięknym kolorze, to czemu nie? Warto spróbować! :))

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Taki sobie...

Wada tego błyszczyka, nad którą najbardziej ubolewam, to nietrwałość. Trzyma się na moich ustach najwyżej 30 minut. Druga wada- wcale nie ma idealnej gąbeczki, podczas jednego malowania muszę nabierać błyszczyk kilka razy... Jednak przyznam, że rzeczywiście- powiększa optycznie usta i daje chwilowy chłód. Więc ani nie polecam, ani nie odradzam.

Używam tego produktu od: Marca 2011.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

taki sobie

Ogólnie ok, ale dla mnie konsystencja jest zbyt wodnista, do tego kolor nie jest tak intensywny jakby się wydawało, daje po prostu połysk i delikatną poświatę w wybranym kolorze. Ale na każdych ustach szminki i błyszczyki wyglądają inaczej, także trzeba wypróbować, bo koszt nie jest wygórowany ;)
\\nAle faktycznie mrowi usta, co było niespodzianką dla mnie, bo nie sugerowałam się opakowaniem i nie wiedziałam, że powiększa usta, sugerowałam się fajnym kolorem, który faktycznie mnie rozczarował.
\\nJa go już nie kupię.

nie dla mnie

posiadam odcien pop fiction - rozowy
kupilam go bo akurat nie moglam dostac tego powiekszajacego z eveline
usta rzeczywiscie mrowia, moze i ten blyszczyk powiekszaja usta ale ja tego u siebie nie zauwazylam, kolor bardzo mi sie podoba ale to tyle, denerwujace sa te drobinki, wygladam jak pani ze wschodniej granicy :) efekt nie utrzymuje sie zbyt dlugo a co najwazniejsze zbiera sie, wazy w kacikach ust a tego nie cierpie :( uzylam go z kilka razy i wystarczy
mialam go ostatnio wyrzucic bo mi zawadza ale sie powstrzymalam, moze komus sprezentuje
beznadziejny

Jest OK.

Kupiłam go na studniówkę i niezbyt długo się nad nim zastanawiałam. Po prostu spodobał mi się kolor, cena, a firmę znałam już wcześniej. Zaskoczył mnie mile, mrowi delikatnie, co wg mnie jest przyjemne. Kolor też śliczny wybrałam. Nie dałam 5 dlatego, że dość szybko przestaje mrowić. Ale efekt powiększenia jest widoczny, tylko należy nałożyć kilka warstw kosmetyku.

Używam tego produktu od: 1tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry .

Plusy:

-ładny kolor ( mam odcień oo12 )
-fajnie chłodzi
-nie osadza się w kącikach
-ładny połysk
-uwydatnia usta
-długo się trzyma
-dosyć tani
-wydajny

czego chcieć więcej ?

Używam tego produktu od: ok. 6-7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno :)

Może być

Posiadam kolor jasnoróżowy z brokatowymi drobinkami, które raczej nie przypadły mnie do gustu.
Efektu powiększenia ust nie zauważyłam, ale czuję mrowienie po jego nałożeniu. Jest tani, wydajny, ładnie wygląda na ustach.
Chyba nie kupię go ponownie, bo jakoś nie powalił mnie na kolana.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno