Avon, Nail Experts, French Manicure Set (Zestaw do francuskiego manikiuru)

Avon, Nail Experts, French Manicure Set (Zestaw do francuskiego manikiuru)

Praktyczny zestaw, dzięki któremu można zrobić francuski manikiur w domu. W zestawie są dwa lakiery do paznokci: biały i kolorowy oraz 30 pasków ochronnych. Dzięki ulepszonej formule oba lakiery są teraz bardziej trwałe oraz odporne na ścieranie i odpryskiwanie. Zawierają składniki nawilżające, wzmacniające i uelastyczniające paznokcie, między innymi pantenol, olej z nasion moreli, keratynę.
Dostępne odcienie lakieru kolorowego to:
- Nude (jasnobeżowy)
- Pink (różowy)
- Lilac (liliowy)

średni

paski nie najlepsze... jakoś zbyt proste
nie do moich kształtów paznokcia po prostu;)
lakier utrzymał mi się jakieś 3 dni i robiłam wszystko m.in. myłam naczynia itp prace domowe tez wykonywałam
jedyne co mi nie do końca odpowiada to kolor drugiego lakieru zbyt ciemny ale zestaw ogólnie dobry dla mniej wymagających, chociaż cena no... zbyt drogi

Są lepsze lakiery do frencha:(

Mam ten zestaw ale w kwadratowych buteleczkach.
Są nietrwałe ,biały wytrzymuje jeden dzień na końcówkach
Cielisty nierówno pokrywa paznokcie
Długo schnie
Zakrętki od lakierów szybko mi pękły :(
Butelki mają dużo zawartość i zdążą zgęstnieć zanim się je zużyje,
Cena w katalogu strasznie wysoka, ja kupiłam na allegro za 25zł ale uważam że to też za dużo za takie nic.
Kupując lakier za 5zł osiągniemy podobny efekt
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki z każdego koloru

beznadziejny lakier nigdy już go nie kupie

Dostałam kosmetyk w prezencie od mamy. Niestety był do niczego i b szybko trafił do lakierowego piekła. Paskudnie się nakładał, ciągnął się jak glut. Razem z paskiem odrywał mi się biały lakier pomimo tego, że b długo czekałam. Paski same odpadały były jak dla mnie do niczego przycięte.
B się zawiodłam ;( i b szybko go wyrzuciłam. Używałam b dużej ilości lakierów z Avonu tak jak i moja mama ale obydwie byłyśmy b zasmucone faktem beznadziejności tego zestawu.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Najgorszy zestaw do manicure!!

Kupiłam ten produkt 3 lata temu, buteleczki prawie całe leżą w kosmetyczce.

Same minusy:
- paski nie dopasowuja się do paznokcia i nie kleją się do niego,
- biały lakier lekko się nakłada i lekko też odpryskuje,
- bezowy lakier ciagnie się jak mazia, myslalam ze dostalam jakis przeterminowany, ale konsultowałam z koleżankami i mają tą samą opinię.

Nie polecam!!

poprostu dno !!!

Kupiłam ten zestaw rok temu wypróbowałam sprawdziłam zobaczyłam i po prostu pieniądze wywalone w błoto na szczęście kupiłam w promocji o ile kojarzę jakieś 20 zł

-paski się nie kleją
-biały lakier może i jeszcze uszedł by w tłoku ale już po godzinie nie miałam go na połowie paznokci
-beżowy lakier rzadki niesamowicie i schnie to wszystko tak długo że można zasnąć czekając na koniec tej męki
-nie polecam

Używam tego produktu od: kupioam rok temu

katastrofa

Nigdy nie miałam wprawy w robieniu frencha ale ten "cudowny" zestaw jeszcze bardziej mnie do tego zniechęcił ;/ Mianowice:

+ plusów nie ma

- zbyt gęsta konsystencja
- beżowy lakier robi smugi, natomiast biały nie do końca kryje, a po nalożeniu 2 warstw końcówki wyglądają niezbyt ciekawie
- paski do wyrzucenia: wogóle nie kleją się do paznokcia
- cena!!

Podsumowując wydalam pieniądze w błoto :(

Nie polecam

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie polecam.

Bialy lakier jest w miare ok, ale bezowy nie nadaje sie do niczego. Zostaja smugi na paznokciu, i sam w sobie kolor jest beznadziejny. Na paznokciu przypomina bardziej pomaranczowy. Totalna klapa.

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

jestem na nie.

lakiery beznadziejnie (!) się nakłada, jest to wręcz niemożliwe, bo strasznie się ciągną i schną chyba wieczność, przez co jest niemożliwym osiągnąć zadowalający efekt. biały lakier używam, ale z innym lakierem bazowym, a o paskach już nie wspomnę, bo nie przyklejają się do paznokcia, dlatego muszę sama malować białe końcówki, co utrudnione jest tym, że szczoteczka jest gruba.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

Nic dobrego!

Nie dość, że cena jest dość wysoka, to lakier jest nietrwały, kolory okropne, lakier odpryskuje.

Do tego przeraźliwie niszczy płytkę, co jest w nim najgorsze! Zmywając tenże lakier warstwa paznokcia... wręcz wałkowała się!

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 razy pomalowałam paznokcie.
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1.

Nigdy więcej!

Byłam posiadaczką zestawu PINK i jest to koszmar - różowy lakier nawierzchniowy jest całkowicie kryjący.

Zatem pomijam kwestię badziewnych pasków, bo nie ma co się starać malować białe równe końcówki, bo ten różowy lakier i tak zakryje je całkowicie. Konsystencja lakieru tez pozostawia wiele do życzenia, rozwarstwia się od nowości a po wstrząśnięciu, nawet po tygodniu leżakowania strzela bąbelkami powietrza. Brzydko wygląda na paznokciu i tyle.

Jednym słowem, jest to jakaś ewidentna pomyłka Avonu.

Ilość zużytych opakowań: jedno, już dawno w śmieciach

NIE i NIE!

Zestaw jest tragiczny. Paski źle sie klekją, a jak sie przykleją to nie chcą sie odkleić - złośliwość losu?
Lakier jest po prostu brzydki. Na paznokciach bardzo nietrały i wygląda po prostu - koszmarnie. Ciężko nałożyć biały, ciągnie się, pozostawia smugi.
Za tą cenę - są lepsze!
Daję duże NIE!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęty zestaw wylądował w koszu

;/

Kupiłam te lakiery kilka miesięcy temu i stwierdzam że jest to jeden z gorszych kosmetyków jakie miała. paski beznadziejne odklejają się i zostawiają klej a lakier to efekt jest beznadziejny!! nie polecam

Używam tego produktu od: kilku miesiecy