Avon, Nail Experts, French Manicure Set (Zestaw do francuskiego manikiuru)

Avon, Nail Experts, French Manicure Set (Zestaw do francuskiego manikiuru)

Praktyczny zestaw, dzięki któremu można zrobić francuski manikiur w domu. W zestawie są dwa lakiery do paznokci: biały i kolorowy oraz 30 pasków ochronnych. Dzięki ulepszonej formule oba lakiery są teraz bardziej trwałe oraz odporne na ścieranie i odpryskiwanie. Zawierają składniki nawilżające, wzmacniające i uelastyczniające paznokcie, między innymi pantenol, olej z nasion moreli, keratynę.
Dostępne odcienie lakieru kolorowego to:
- Nude (jasnobeżowy)
- Pink (różowy)
- Lilac (liliowy)

Nieudany eksperyment

Zawsze podziwiałam dziewczyny, które potrafią wyczarować idealny manicure. Jestem ambitna, postanowiłam, że nie mogę być gorsza i kupiłam specjalny zestaw do cudów.
Był jakoś w promocji, więc stwierdziłam, że zaryzykuję. Oj. Wyjątkowa tandeta.
Nie wiem co było największym koszmarem. Chyba paski. Miały bardzo dziwny kształt. Nie chciały się przyklejać do paznokcia, a jak już to zrobiły to łaskawie zostawiały klej.
Biały lakier to też jakaś tragedia. Wodnisty, kompletnie nie pokrywał paznokci. I długo schnie.
Lakier cielisty bardzo podobał mi się w opakowaniu, ale paznokcie nim pomalowane wyglądały na sine. Tak jak biały bardzo długo schnie, krótko się trzymał i złaził płatami.
Zdecydowanie nie polecam, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: lutego
Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

Porażka...

Okropny produkt. Napiszę krótko - paski się "same" odklejają, lakiery się dziwnie "ciągną", strasznie długo schną, a efekt malowania... poprostu nieciekawy :( Szybko odpryskują, właściwie nie są trwałe! Używam innych lakierów avonu, i może nie są rewelacyjne, ale ten zestaw do fm poprostu im nie wyszedł :|

Używam tego produktu od: kilku tygodniu

Nie najgorzej

Paski kompletnie mi nie pasują. Nie wiem, może ktoś ma taki kształt paznokcia, że będzie z nich zadowolony. W moim przypadku tak nie było, ale to nie problem, ponieważ nie używam pasków przy robieniu fm.
Biały lakier ok, natomiast beżowy nakładał się raz dobrze, raz gorzej.
Jednak myślę, że dla wprawionej ręki nie będzie problemu zrobić sobie paznokcie bez pasków, a i beżowy lakier nie będzie problemem.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:3-4

Lakiery ok, paski koszmar

Pierwsze opakowanie kupiłam jakieś trzy, może cztery lata temu. Biały był podeschnięty, ciągnął się, a nałożony na paznokieć schnął całą wieczność. Nude tworzył mazy, był również za gęsty i za szybko podsychał na płytce, aczkolwiek do całkowitego wyschnięcia trzeba było czekać kilka dobrych godzin. Kolejny zestaw kupiłam niecałe 2 miesiące temu. Biały lakier jest znacznie rzadszy, nakładam więc dwie warstwy, ale przy drugiej bardzo ładnie pokrywa końcówkę. Schnie nieporównywalnie szybciej, bo na drugie malowanie nie czekam właściwie w ogóle, wystarczy kilka minut, które poświęcam na drugą stopę :) Lakier nude również się poprawił, podobnie jak biały jest rzadszy, po rozprowadzeniu nie tworzy takich maz. Kolor ma bardzo ładny, naturalny i zdrowy. Jako, że na rękach frenczu nie robię to maluję tylko Nudem całe paznokcie i przyznam, że wyglądają całkiem ładnie :) Wysycha sto razy szybciej niż dawniej. Niestety, paski bezzmiennie nie przyklejają się do paznokci, przepuszczają lakier, są w ogóle jakieś niekształtne, grube i nie nadają się do jakiegokolwiek użytku - maluję odręcznie. Oceniając same lakiery - wypadają dobrze, ale ze względu na to, że płaci się tutaj za "zestaw do francuskiego manikiuru", a między innymi również te paski, to słabiutko. Trzy gwiazdki za poprawę. No i dość istotna uwaga - lakiery najlepiej trzymać w oryginalnym, czarnym pudełeczku. Dzięki temu nie będą tak szybko wysychać ;)

Używam tego produktu od: kilku lat

niezbyt dobry

Popieram negatywne komentarze. Co do pasków - słabo się trzymają, a po odklejeniu na paznokciu zostaje klej. Lakiery są zdecydowaną pomyłką. Biały jest bardzo wodnisty i miejscami prześwituje, nie pokrywa równomiernie płytki paznokcia. Ten beżowy też jest dziwny, nie pokrywa równomiernie paznokcia tylko tworzy takie brzydkie luje/kanaliki.. nie wiem jak to określić.

Ogólnie niedawno pojawiła się nowa wersja wszystkich lakierów Avonu. Kolorowe są lepsze, ale odpowiednika tego zestawu nie testowałam, więc nie mogę powiedzieć czy jest jakaś poprawa.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

DNO.

Dostałam zestaw tych lakierów wraz z paskami jako prezent. W pierwszej chwili, zachwycona, że wreszcie będę mogła sobie zrobić frencza a tu- porażka! Paseczki przyklejają się tylko na srodku, po bokach wystają, lakiery nie kryją dobrze, beżowy zbyt wodnisty a biały za gęsty. Porażka. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: kiedyś tam.
Ilość zużytych opakowań: może 1/4

Do ideału daleko

Z początku byłam tym produktem zachwycona, głównie ze względu na trwałość lakieru.
Niedługo potem okazało się, że lakier (szczególnie ten biały) nieco przyschnął (buteleczki zawsze dobrze dokręcam, więc raczej wykluczam tu swój błąd ;P).
Malowanie nim stało się o wiele trudniejsze, lakier uzyskał gęstą, klejącą się konsystencję, ciężko było nabrać na pędzelek odpowiednią ilość.
Beżowy lakier nieco lepszy, ale też nie rewelacyjny.
O paskach nie wspominam, wolę zdać się na moje trzęsące się ręce ;))
Produkt mnie nie zachwyca, jedyny plus za trwałość lakieru, poza tym - dno.

Używam tego produktu od: 1 roku

rozczarowanie

Nie wiem od czego zacząć.
Może paski?
Czyli porażka na całej linii: paski się odklejają przy bokach paznokcia a trzymają się tylko na jego środku.
Lakier biały: bardzo długo schnie i jest wodnisty, co w efekcie daje rozlanie się lakieru na całym paznokciu. Chociaż kolor ma ładny- kryjący.
Lakier różowy: zastanawiam się, po co ten lakier jest... Jak nałożymy go na warstwę białego lakieru (lub nawet na dwie!) to tego białego nie widać, tak strasznie kryje:/ Moim zdaniem kolor ten powinien być bardziej przejrzysty, bo jak na razie to nadaje się do malowania białych końcówek paznokci (a co to za french, jak jest różowy?!)

Używam tego produktu od: długo

Napewno NIE

-Lakier bialy przy dluzszym noszeniu na paznokciach niszczy sie i zostaja na dziwne paski,i nie wyglada pozniej na kolor bialy.
-jesli chodzi o ten drugi,czesto mi sie zdarzało ze odpryskiwał.

Używam tego produktu od:kilki miesiecy

Śliczny ten cielisty odcień. Lakiery bardzo mi przypadły do gustu. Zaznaczam, że nie używam tych pasków. Końcóweczki maluję sama. Mama raz użyła tych pasków i efekt końcowy był znośny ale jednak lepiej malować odręcznie. Minus jest taki ze pazurki wolno schną a czasem mam wrazenie ze wyschły, a lakier sie zsuwa.

Używam tego produktu od:oj długo

dobry :)

właśnie pomalowałam paznokcie tym zestawem. szczerze mówiąc nie rozumiem skąd tyle negatywnych ocen. zacznę od tego że zestaw mam już od ponad dwóch lat nieużywany w kosmetyczce, a dopiero pierwszy raz od długiego czasu zrobiłam nim manicure ponieważ wcześniej nie miałam długich paznokci. ok 1/3 lakierów nie ma w buteleczkach a mimo to lakiery nadal są płynne i rzadkie za co nalezą się duże plusy. kolor cielisty bardzo ładnie wygląda zarówno jako jedna i dwie warstwy. zaznaczam, że nie używam pasków tylko maluję końcówki odręcznie wiec nie mam zdania co do ich jakości czy funkcjonalności ;) zabieram jedna gwiazdkę za zbyt powolne wysychanie.. niestety nie mogę wypowiedzieć się co do trwałości, jednak nie liczę na cuda i mam nadzieję, że wytrzyma na moich paznokciach chociaż 2-3 dni :)

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chyba jednak nie...

Miałam zestaw z koloroem jasnobeżowym Nude.
Niestety nie jestem z niego zadowolona.

Paski są tragiczne...!!!

Wcale nie chcą przykleić się do paznokcia, odklejaja się, biały lakier wpływa pod nie w zwiazku z czym ma się wielką trudność żeby estetycznie pomalować paznokcie!
Lakiery są rzadkie, trzeba uważać, żeby je równomiernie rozprowadzić, bo w innym wypadku zrobią się brzydkie smugi :(
Zeby dłonie ładnie wyglądały, konieczne jest nałożenie kilku warst lakieru. Dlatego bardzo wolno schną i czesto chociaż wydaje się, że porządnie zastygły odbijaja sie i tworzą nieładne ślady.
Dałam ** ponieważ są dosyć trwałe. Po wielkiej męczarni ich nakładania, trymały się około tygodnia. Niestety wole kupić coś bardziej praktycznego i nie marnować tyle swojego czasu, energii... i nerwów!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego