Fenty Beauty by Rihanna, Beauty Gloss Bomb, Diamond Milk Lip (Błyszczyk do ust)

Fenty Beauty by Rihanna, Beauty Gloss Bomb, Diamond Milk Lip (Błyszczyk do ust)

Popularny błyszczyk RiRi, który podróżował z fanami z całego świata , powrócił w nowym odcieniu, idealnym na chłodniejsze miesiące. Nazywany "diamentowym mlekiem", wspaniały odcień jest perłowym, mlecznym połyskiem, który doda twym ustom złocistego połysku.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
Efekt
transparentne, z drobinkami, perłowe

Ulubiony błyszczyk

Błyszczyk zamknięty jest pięknym i poręcznym opakowaniu. Aplikator zakończony jest sporą pacynką, która usprawnia szybką i wygodną aplikację produktu.

Błyszczyk w opakowaniu ma mleczny kolor, jednak na ustach tego już nie widać. Widać za to drobinki, które razem z formułą tworzą na ustach przepiękny blask.

Produkt utrzymuje się dość długo na ustach, nie klei się i utrzymuje usta w miłym nawilżeniu.

To pierwszy błyszczyk (z wielu sprawdzonych), który w żaden sposób mnie nie drażni, a wręcz przeciwnie - uwielbiam go.

Pasuje zarówno do lekkiego, dziennego makijażu, jak i bardziej wieczorowych wersji. Dobrze sprawdza się również nałożony na pomadkę - nie rozpuszcza jej, nic się nie waży.

Produkt jest też wyjątkowo wydajny. Przy częstym używaniu, starcza na naprawdę długo.
Ma delikatnie słodki zapach, smaku nie odczułam, a często miałam z tym problem w innym błyszczykach.

Zawsze mam go w torebce, a wielu rzeczy ze sobą na co dzień nie noszę ;)

Mega

Posiadam trzy pełnowymiarowe opakowania tych błyszczyków (Fenty glow i Fussy) i jeśli mam być szczera to sama nie wiem który kolor mi odpowiada najbardziej z całej trójki, bo wszystkie są świetne i mi się sprawdzają. Uważam, że odcień milk rozjaśnia usta i nadaje im taki właśnie mleczny kolorek i trochę jakby delikatności. Mam z natury dość napigmentowane usta i zazwyczaj szukam pomadek/błyszczyków, które mi te usta wybledzą odrobine. Lekko się klei jak to błyszczyk, ale czuć lekkie nawilżenie i zmiękczenie warg. Ten kolor uwielbiam nakładać na pomadkę matową od hudy, bo wtedy mam całodniową trwałość i świetnie współgrają ze sobą no i cudowny zapach... Polecam szczególnie dla osób, które uwielbiają błyszczyki i są fankami rihanny.

Nie jest zły:)

Czytałam opinie na temat tego produktu , stwierdziłam ze muszę go mieć. Co prawda nic mi nie powiekszylo, jedno mogę przyznać: ma piękny kolor i nadaje ustom "mokrosci" usta wyglądają bardzo ładnie :)

Niezły

Przepiękny design opakowania (tak jak reszta produktów Fenty). Ma duże, srebrne drobiny i nie jest calkowicie transparentny ponieważ zostawia lekko białą poświate na wargach. Ladnie odbija światlo ale bardzo latwo sie ściera i niestety wysusza usta. Nie wiem czy wart wydania 80 zł.

Uwielbiam!

Zakochałam się w tym błyszczyku. Ma niesamowity blask, wyglada przepięknie. Jednak niestety jak prawie każdy błyszczyk słabo się utrzymuje na ustach, po 2-3h praktycznie nie mam go na ustach.

Błysk diamentów na ustach

Uwielbiam markę Rihanny. Gdybym tylko miała takie fundusze, zakupiłabym każdy produkt. Przekonałam się dzięki niej do błyszczyków. Może gdybym miała kupować drugi raz, wybrałabym inny odcień, ten klasyczny. Wersja bezbarwna jest bardziej drobinkowa. Za to doskonale nawilża, i tworzy efekt "szklanych" ust.
No i to opakowanie... obłędne!

Błysk za miliony monet.

Do produktów by Rihanna podeszłam ostrzożnie, raczej trochę je "obwąchując" z uwagi na hype, jaki na nie zapanował. Ja w takich sytuacjach często stoję w kontrze i czekam, nieśmiało testując. Zaczęłam od produktów do ust i czas zastanowić się, czy błyszczyk Fenty, zwłaszcza bezbarwny jest ciekawszy niż błyszczyk z drogerii.

* Błyszczyk Beauty Gloss Bomb mam w odcieniu DIamond Milk. Jako dygresję, chciałabym wtrącić, że nie wiem, dlaczego ten kolor jest w katalogu KWC osobno z produktem identycznym, ale w innym kolorze ,czyli Beauty Gloss Bomb w kolorze Fenty Glow?
Diamond Milk to błyszczyk przezroczysty z ogromem drobinek. Drobinki błyszczą się głównie na srebrno, jednak można dostrzec, jak delikatnie mienią się również na róż, lub fiolet.
* Błyszczyk jest bardzo gęsty, łatwo się go aplikuje i nie rozlewa się po wargach. Raczej ciężki, czuć go na ustach, trochę się lepi. Zarówno zapach, jak i smak produktu jest bardzo, bardzo słodki. Jak waniliowo-owocowe lody. Choć ogólnie nie lubię perfumowanych kosmetyków, to tutaj ta woń mi jakoś nie wadzi.
* Sam efekt, jaki osiągamy aplikując ten błyszczyk jest kozacki. Przyzwyczajona po miesiącach noszenia matowych szminek do matowego właśnie, często płaskiego efektu nie mogłam się na siebie na patrzeć w tym glow. Błyszczyk daje efekt mokrych warg, wyglądają one na większe i dobrze nawilżone. Zdecydowanie robi robotę, makijaż wygląda bardzo świeżo, a twarz dostaje blasku i energii. Drobiny nie drapią ust, nie czuć ich wcale, odbijają genialnie światło.
* Jeśli nie możemy obyć się bez koloru na ustach, błyszczyk Diamond Milk można spróbować użyć, jako lip topper na kolorowe usta właśnie ze względu na to, że on sam w sobie ma jedynie drobiny, a baza jest bezbarwna.
* Podoba mi się to, że błyszczyk sprawdza się nawet, kiedy mamy usta w gorszej kondycji. Mat na ustach obnaża wszystko, a błyszczyk nie dość, że niczego nie uwydatnia to jeszcze wydaje się lekko nawilżający i zostawia usta mięciutkie nawet, kiedy już z nich zlezie.
* Trwałość nie jest wysoka, co raczej nie może być zaskoczeniem dla każdego, kto kiedykolwiek błyszczyków używał. Ta tłusta formuła zanika w miarę mówienia, nie mówiąc już o jedzeniu i napojach. Nie oczekiwałam żadnej trwałości po tego typu produkcie, jednak na pewno należy podkreślić, że długotrwały efekt to to nie jest.
* Opakowanie jest proste, ma ładny design i jest na tyle kompaktowe, że pasuje do każdej kieszeni, Podoba mi się duży aplikator, który pozwala na błyskawiczną aplikację kosmetyku.
* W tej chwili na stronie sephora.pl ten błyszczyk kosztuje 75 złotych. Czy warto wydać tyle na bezbarwny błyszczyk? To już pozostawiam do rozważenia w swojej głowie i portfelu, bo cena nie jest zaporowa, ale jednak to wciąż tylko błyszczyk, nawet jeśli by RIhanna.

Bardzo podoba mi się ten kosmetyk i będę go dalej i chętnie używać. Wprowadził dużo świeżości do mojego makijażu, jest śliczny i komfortowy. Z pewnością nie jest to odkrycie życia, coś bez czego nie wyobrażam sobie kosmetyczki, ale nie da się o nim powiedzieć w zasadzie niczego złego.

Diamentowe usta dla odmiany :)

Zadowolona z tego błyszczyka w odcieniu Fenty Glow dość szybko zainwestowałam w Diamond Milk. Właściwości są praktycznie takie same jak u jego brata. Nie jest klejący, przyjemnie się go nosi. Odczuwalnie nawilża usta, nawet kiedy już z nich zejdzie. Pięknie pachnie jakby wanilią z brzoskwinią, to tylko dodaje więcej przyjemności przy malowaniu ust. A kolor...BAJECZNY. Taki jakby bezbarwny z milionem niedrapiących w usta drobinek. Pięknie rozświetla usta i nadaje im naturalnego połysku. Jak na taki kosmetyk, który zadziwia jakością, 69 zł to nie jest duży wydatek.
Polecam gorąco - zarówno ten, jak i jego poprzednika. Niewątpliwie te błyszczyki udały się Rihannie i słusznie mają tyle pochwał.