Yves Rocher, Pure Calmille, Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc

Yves Rocher, Pure Calmille, Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc

Łagodny krem do twarzy na dzień i na noc, wzbogacony o wyciąg z rumianku. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Nie polubiłam :(

Używałam kilku kosmetyków z tej serii i byłam całkiem zadowolona,ten krem jednak nie przypadł mi do gustu ;/
Plusy:
+naprawdę dobrze nawilża.Byłam ostatnio chora,często musiałam wycierac nos.Zazwyczaj mam w takim stanie straszne skórki na nosie.Używałam go cały czas (tylko 1 na dzień i na noc) i nic mi się nie działo :) Zostawia miękką,przyjemną,nawilżoną skórę :)
+łatwo się rozprowadza,szybko wchłania,ale zostawia delikatną warstewkę na twarzy (co na noc mi odpowiada,na dzień może byc,ale nie pod makijaż).
+wydajny
+cena w promocjach nie jest zła
Minusy:
-3 parabeny w składzie+silikony+wyciąg z rumianku gdzieś na szarym końcu-to mają byc naturalne kosmetyki? ;/
-słoiczek jest ładny,ale ciężko go czasami równo zakręcic.
-może zapychac :(
Nie jest to zły krem,jeśli wziąśc pod uwagę,że jest to krem nawilżający.Niestety,moja sóra coraz częściej potrzebuje czegoś więcej.No i niestety mam podejżenie,że był przyczyną zaskórników na moim nosie ;/

Mieszane uczucia

Bardzo lekki, delikatny krem. Dla mojej skóry zbyt delikatny. Przez krótki czas, skóra wyglądała dobrze, ale po nałożeniu podkładu, skóra znowu się przesuszała.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Porządny, nawilżający krem

Kupiłam dwa opakowania w promocji (2 kosmetyki w cenie 1).

Plusy:

- naprawdę porządnie nawilża. Natychmiast niweluje uczucie napięcia i suchości. Dodatkowo efekt ten utrzymuje się długo. Rano twarz jest nadal miękka i miła w dotyku.

- nie zapycha mojej mieszanej, skłonnej do "niespodzianek" cery, mimo, że krem ma ciężką, tłustawą konsystencję i przez to używam go tylko na noc. Pod makijaż byłby jednak dla mnie za ciężki

Pomimo tych zalet nie powtórzę zakupu kremu. Powodem jest zapach. Niby rumiankowy ale jak dla mnie za intensywny i zwyczajnie mi się nie podoba - a czasem i lekko drażni. Nie zauważyłam też, żeby krem łagodził podrażnienia i koił skórę.

Cena, jak dla mnie, trochę zbyt wygórowana ;-)

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Bardzo wydajny i przyjemny kremik jednak odrobinkę zbyt tłusty dla mojej mieszanej cery. Forma żelu się lepiej sprawdziła. Daję 4gwiazdki ze względu na to że sprawdził się jako krem na noc.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

nawilża i koi. świetny!

Że też nie oceniłam jeszcze tego wspaniałego kremu! ;)
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do krostek a krem idealnie się spisuje przy mojej skórze.

Według mnie ma same plusy:
*doskonale nawilża! skóra jest gładsza, nawilżona, widocznie odżywiona
*świetnie się wchłania, nie zapycha
*nie podrażnia ani nie uczula
*rany po krostkach lub jakieś podrażnienia i zaczerwienienia na twarzy jakby goił :) no może goił to za duże słowo, ale na pewno je koi-to zapewne moc rumianku ;) (za tą właściwość po prostu go kocham :) )
*ładnie pachnie
*jest wydajny

W sam raz dla młodych dziewcząt i kobiet, które nie potrzebują kremów przeciwzmarszczkowych a jedynie chcą nawilżyć skórę twarzy. Ja używam go tylko na noc, ponieważ na dzień muszę mieć już krem matujący ;)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Dobry- bo nawilża

Na początku jego zapach był dla mnie zaskoczeniem, nie wiedziałam że ktoś może produkować takie rzeczy do stosowania na twarz... po tygodniu zapach przestał mi przeszkadzać a zaczął "przypominać" coś rumiankowego, może maść- na pewno nie "czysty rumianek", (chociaż zaparzony rumianek nie jest znowu rewelacyjnym aromatem o którym można pisać poematy, a smak tez nie jest pierwsza klasa). Zaakceptowałam jego zapach, a "smrodek ala maść" powoli się ulotnił, pozostawiając "sam krem:P"- i dobrze.

Właściwości (cera sucha, normalna, wrażliwa- w zależności od pory i warunków zewnętrznych):
Przyjemnie się nakłada, dobrze wchłania, NAWILŻA- właśnie: nawilżacz pierwsza klasa, a cena nie jest aż taka gigantyczna. Na początku chciałam skończyć go jak najszybciej i nakładałam trochę za grubą warstwę na buzie i resztę wcierałam w dłonie, a potem porcjowałam dawki i żałowałam że go tak szybko skończyłam. Ręce z reszta zostały odżywione i nawilżone. Myślę że warto spróbować i pamiętać że nie każdy krem jest do każdego rodzaju cery i warto zaopatrzyć się w próbkę aby potem nie być zawiedzioną.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

Zapychacz

Krem kupiłam pod wpływem ulotki, miał niską cenę więc zaryzykowałam. Na początku nawet ok, odpowiadała mi konsystencja, zapach też do zniesienia. Całkiem nieźle się wchłaniał ale... W pewnym momencie zaczęły mi wyskakiwać pryszcze i inne niedoskonałości, pory zaczęły się zapychać. Jak dla mnie- nie wart polecenia bubel

Używam tego produktu od: kiedyś

hmm.. tluscioch :( dla suchych

Kremem byłam początkowo zachwycona, wystawiłam pozytywna recenzję która na szczęście zniknęła.

Początkowo krem spisywał się dobrze. Stosowałam go na noc więc nie przeszkadzało mi że się nie wchłania. W okresie wiosennym dostałam alergii i zaczęłam intensywnie peelingować twarz, więc aby jej nie przesuszyć stosowałam ten krem na dzień. No i klapa :/ Krem jest strasznie ciężki, nie wchłania się. Czuję się tak jakbym posmarowała twarz wazeliną. Warstewka nie jest tłusta..ale taka hermetyczna, lepka i strasznie mnie denerwuje bo się duszę dosłownie. Podkład na nim rozpływa się w przeciągu godziny, na dodatek ciemnieje.
Kolejny minus to niżej wspomniany już zapach. Gusta są różne, ja nie lubie takich ziołowo trawiastych nut ale pomijając to to zapach jest fatalnie intensywny. Przy stosowaniu na noc mi nie przeszkadzał ale w dzień jest nie do zniesienia.

Na plus cena i opakowanie (wygodna tubka). Krem może się spisać przy bardzo suchej skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

okropny zapach

Z trudem udało mi się skończyć to opakowanie. Krem rzeczywiście sprawia, że skóra jest dobrze nawilżona. Tylko ten wstrętny zapach!! W niczym nie przypomina zapachu rumianku. Nic, tylko pracowania chemiczna...
Zanim przyzwyczaiłam się do tego smrodu, już miał być stosowany do pięt, rąk...byle tylko szybko skończyć pudełeczko. W końcu jakoś się przemogłam, widząc efekty. Z ulgą wyrzucam dziś puste opakowanie.
Jeśli ktoś lubi zdecydowane zapachy, lub nie przywiązuje do nich większej wagi polecam serdecznie. Krem naprawdę działa.

Używam tego produktu od: męczę od pewnego czasu

dobry i lekki

fajny kremik milutki zapach tez ujdzie w tlumie jednak dla mocno przesuszonej skory to za malo...po prostu jej nie nawilza odpowiednio skora po jakims czasie wraca do stanu wyjsciowego.

Używam tego produktu od:od czasu do czasu z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kilka

super!

Bardzo lubię kremy z dodatkiem rumianku, także i ten spełnił moje oczekiwania!

Zalety:
- przyjemny ziołowo-rumiankowy zapach
- delikatna konsystencja
- rzeczywiście nawilża
- skóra jest po nim miękka i gładka
- nie zapycha nic a nic (!)

Wady:
- nieco skóra się po nim świeci

Ogólnie godny polecenia!Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Super!

Krem jest dobry. Super nawilża, co u mnie jest ważne bo z poprzednimi kremami miałam problemy. Idealny pod podkład, jak i również na noc. Moja cera to normalna ze skłonnościami do mieszanej strefy T, czasami sucha. Skóra po nim jest miękka i gładka. Jest bez zapachu co mi kompletnie nie przeszkadza, jest neutralny.
Polecam!

Używam tego produktu od: stycznia